18/05/2024
18/05/2024
שבת, 18 במאי 2024
איפה הכסף? תפוסה מלאה בסדרת ההרצאות הפיננסיות שערכה עיריית גבעתיים 
12/07/2019
מתחילים לראות את האור לאחר שנים רבות בהם פרויקט ההסתדרות היה תקוע
12/09/2019

הדמייה להמחשה בלבד דני קייזר אדריכלים

הוועדה המחוזית אישרה פרויקט פינוי בינוי ברח' ניצנה-המרי בגבעתיים לחברת אחים דוניץ

 הפרויקט המתוכנן על ידי משרד אדריכלים דני קייזר – מהנדס העיר תל אביב לשעבר, יכלול 4 בניינים שיכללו 105 יח"ד

את הפרויקט יזמה בראשית הדרך 'קבוצת ורטיו השקעות'  והוא היה מתוכנן לכלול כ- 140 דירות חדשות 

הוועדה המחוזית תל אביב אישרה לחברת 'אחים דוניץ' פרויקט פינוי בינוי בגבעתיים. מדובר במתחם הכולל את הביניים בהמרי 54 ו-56 וניצנה 1, 3 , 5, 7 ו-9 – שבעה בניינים הכוללים 42 דירות, במקומם תבנה החברה שני בניינים בחלק הדרומי של התכנית בגובה של 8 קומות ובנוסף 2 בניינים בחלקה הצפוני של התכנית בני 5 קומות, סה"כ 105 דירות בשטח ממוצע של 118 מ"ר.

בנוסף יכלול הפרויקט שצ"פ ושטחים ירוקים לרווחת התושבים, שביל הולכי רגל המחבר בין רחוב ניצנה לרחוב המרי והרחבת רחוב המרי ורחוב ניצנה בקטע התכנית.

לחברה יש חתימות של הרוב המיוחס הנדרש בקרב דיירי המתחם, ותכניות להיתר בניה יוגשו בהקדם.

לחברת 'אחים דוניץ' פרויקט פינוי בינוי נוסף בגבעתיים שאת הזכויות לו רכשה חברת דוניץ מחברת גינדי השקעות. מדובר בפרויקט הנמצא ברחוב ההסתדרות 3-11 במסגרתו ייהרסו 168 דירות ישנות ותחתן ייבנו כ-500 דירות חדשות. השלמת עסקת הרכישה מגינדי צפויה לינואר 2020.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "אנו מברכים על החלטת הועדה המחוזית, אשר הגבילה את הגובה וצמצמה את זכויות הבניה מתוקף התב"ע. הועדה התחשבה לשמחתנו בכל דרישות העירייה לשימור האזור, כבעל רגישות נופית משמעותית. בהחלטתה, מאפשרת הועדה התחדשות עירונית באזור, תוך שימור הטבע והנוף הייחודיים הנשקפים מהנקודה הטופוגרפית הגבוהה של השכונה והרחוב ושמירה על המבטים הייחודיים הנשקפים מהמצפור לעבר כל גוש דן."

נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת אחים דוניץ "הייזום לתכנית נעשה מתוך צורך מיידי של הדיירים לחדש את סביבת המגורים שלהם הסובלת מתנאי נגישות בלתי אפשריים, מצוקת חניה ובניינים שנבנו לפני כ-60 שנים במצב פיזי רעוע ומדרדר. מדובר בפרויקט עם מיקום ייחודי ביותר בגוש דן, וחידוש המתחם יאפשר לדיירים לשדרג את מגוריהם בצורה משמעותית".

  • ההדמייה להמחשה בלבד

 

 

 

 

http://nadlandan.co.il

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן