25/04/2024
25/04/2024
יום חמישי, 25 באפריל 2024
שימוש יתר בסמארטפון או טאבלט יכול לגרום לעיוורון? האם עיניך מוגנות?
05/20/2018
נופש במישור החוף זה כל מה שאתם צריכים
05/25/2018

פרגולות פתרון מושלם עבור פנטהאוז, דירת גג, מרפסת וגינה 

פרגולות – הפתרון המושלם עבור פנטהאוז, דירת גג, מרפסת וגינה 

מאת רום אלוף

I

פרגולות הן פתרון פופולרי עבור  דירות פנטהאוז ודירות גג, מרפסות וגינות. מבחינה עיצובית, פרגולות הן פריט המחבר בין הבית והגינה, פרגולות מאפשרות לנו להיות מחוץ לבית גם בשעות שהשמש קופחת או הגשם יורד. פרגולות הפכו להיות פופולריות כמעט בכל פנטהאוז, מרפסת או גינה. כיום ניתן למצוא פרגולות מסוגים שונים.

כיום ניתן למצוא פרגולות מחומרים שונים, קיימות בשוק פרגולות מעץ, פרגולות מאלומיניום, פרגולות מעמודי טלפון, פרגולות וגם פרגולות המורכבות משילוב של כמה חומרים

פרגולות הן פריט דקורטיבי לכל בית. חשוב לזכור, פרגולות הן שימושיות בקיץ וגם בחורף  וכיום אפילו לא נדרש היתר מיוחד להקמת פרגולות.

בעת תכנון פרגולה חשוב לחשב את כמוויות האור והצל הרצויים בהתאם לתנאי המקום הספציפי בו צפויה לקום פרגולה. כמו כן, חשוב שתהיה התאמה עיצובית בין המבנה הקיים והפרגולה החדשה, וגם התאמה בין עיצוב הפרגולה, החומרים מהם הפרגולה עשויה והאזור בו הפרגולה תקום. למשל, עבור מרפסת קטנה מומלץ יהיה להשתמש בעץ עדין או באלומניום.

שוק הפרגולות בארץ מאד התפתח כיום ישנן פרגולות במגוון צורות: פרגולות עגולות, פרגולות ריבועיות, פרגולות משולשות, פרגולות מרובעות, פרגולות מעוגלות ועוד.

העידן החדש בעולם הפרגולות וכולל גם פרגולות מעוצבות, פרגולות להצללה קבועה, פרגולות המאפשרות מעבר של אור ואוויר, או פרגולות חשמליות ומתכווננות עם רפפות

בעת תכנון והקמת פרגולה מומלץ לשים דגש על:

בחירת בעל מקצוע

איכות ועלויות החומרים

תחזוקת הפרגולה

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן