01/12/2023
01/12/2023
יום שישי, 01 בדצמבר 2023
חדשות העיר רמת גן פלוס

"המוזיקה משנה את העולם!" חבורת הזמר 'בני ברית'

שתפו

הקמת חבורת הזמר הייתה יוזמה של ריבה אורי וישראל ויונטה. ישראל מקיים מפגשי זמרה בימי שישי בבוקר והתנדב לנהל את המקהלה. החזון היה ליצור חבורת זמר חדשה אשר תיתן הזדמנות לאנשים להגשים חלום, לעמוד על במה ולשיר!

בפגישה של הנהלת ארגון בני ברית בה השתתפו נשיא בני ברית ישראל, מנו כהן, ריבה אורי וישראל ויונטה, הוחלט לבחור בהדר זלטין המנצחת לנצח על המקהלה, והחל תהליך של גיוס זמרות וזמרים לחבורה – אנשים שתמיד חלמו לעמוד על במה ולשיר. כך התגבשה חבורת זמר נהדרת שכייף לשיר בה וכייף להיות בה גם מהבחינה החברתית.

הופעת הבכורה של חבורת הזמר, נערכה בוועידה השנתית ה-95 של ארגון 'בני ברית' במוזיאון 'אנו',

וזכתה למחיאות כפיים סוערות ותגובות נלהבות ומפרגנות מאד.

"חבורת הזמר הזו, עם האנשים הנפלאים, המנצחת שלנו הדר זלטין עם הטמפרמנט הג׳ינג׳י הסוער שלה והעיבודים המוזיקליים המרשימים מגשימה לי חלום ילדות ואני בעננים!" מספרת לינה בלס

בגיל 70 אני מממשת את החלום!"

"באתי מבית מוזיקלי, ניגנתי על פסנתר, אמי אהבה לשיר ואבי כתחביב היה זמר אופרה. בתי לימור, היא יוצרת וזמרת מוכשרת המופיעה ברחבי הארץ, וחשבתי שאני כנראה אממש את עצמי דרכה. החיים, הקריירה (בעלת משרד ליחסי ציבור) העבודה ובניית המשפחה לא אפשרו לי להגדיש זמן למימוש חלום הילדות. ועדיין בחלומות הגדולים שלי, אני עומדת על הבמה ושרה!" מספרת לינה בלס חברה במקהלה של בני ברית.

"חבורת הזמר הזו, עם האנשים הנפלאים, המנצחת שלנו הדר זלטין עם הטמפרמנט הג׳ינג׳י הסוער שלה והעיבודים המוזיקליים המרשימים מגשימה לי חלום ילדות ואני בעננים! עומדת על הבמה, שרה! אני מזמינה עוד אנשים להצטרף למקהלה שלנו כי המוזיקה משנה את העולם!"

חבורת הזמר פותחת את שורותיה לנשים וגברים אוהבי זמר על מנת לגייס עוד חברים למקהלה בשאיפה להופיע ברחבי הארץ. ולראייה, כבר התקבלה הזמנה ראשונה להופיע בחיפה בבית דיור מוגן.

מחכים כבר בקוצר רוח לעונה הבאה שתחל בספטמבר 2023.

פרטים נוספים: ריבה אור 054-5376316 ישראל ויונטה 052-4230019

חדשות העיר רמת גן פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
מגזין רמת גן פלוס

מגזין רמת גן פלוס 112

'רמת גן פלוס' החדש מלחמת מלחמת חרבות ברזל
2023. מערכת 'פלוס תקשורת' וכל בית ישראל מחבקים את תושבי ישראל ומחזקים את הכוחות ההצלה והבטחון

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן