28/05/2024
28/05/2024
יום שלישי, 28 במאי 2024

פורסם: 26/1/2022

שתפו

האקתון 'בורסת החדשנות על שם ברק חורי ז"ל', אשר נערך ברוח ערכי החדשנות והיצירתיות של ברק חורי. בהאקתון השתתפו קבוצות תלמידים מעשרות בתי ספר תיכוניים ויסודיים ברחבי העיר בהובלת אגף החינוך בעיריית עיריית רמת גן, והוא היה חגיגת רעיונות מופלאים של ילדים מוכשרים עם מערך יועצים ומנחים שעזרו להוציאם אל הפועל מחלקת הנדסת תוכנה שנקר  ומבית הספר למקצועות המחשב של צה"ל.

בשנה שעברה, אז נערכה התחרות לראשונה, השתתף גם ברק וזכה יחד עם קבוצתו במקום השני עם הרעיון שהציגו – אפליקציה להמחשת הסיפור המקראי באמצעות מציאות וירטואלית.

הוריו של ברק נמנו על צוות השופטים בתחרות, שעמדה בסימן 100 שנה לעיר. נטלו חלק גם חבריו של ברק מ בית ספר אביגור  והתלמיד רן אשר, ממגמת הרובוטיקה ב תיכון אוהל שם רמת גן , שמבצע פרויקט גמר בהשראת הרובוט של ברק חורי. ההתרגשות בהחלט אחזה בנו לכל אורך יום התחרות.

ברק חורי נדרס למוות ביום כיפור ע"י נהג שיכור. הוא היה בן 12 במותו והותיר אחריו הורים, שני אחים, משפחה וחברים שמסרבים לעכל את הבשורה. בשנה האחרונה לחייו עמל על פיתוח "כבאי אוטומטי" שמטרתו איתור וכיבוי שריפות מבלי לסכן חיי אדם. ציווי חיינו הוא לסיים את מה שברק התחיל, ולהפוך את הרעיון למציאות חיה שתשפר את החברה ואף תציל חיים.

חדשות העיר רמת גן פלוס
05/22/2024

מהן הטעויות הנפוצות ביותר של בעלי דירות במיזמי התחדשות עירונית?

מהן הטעויות הנפוצות ביותר בקרב בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית וכיצד ניתן להימנע מהן?
05/21/2024

הזמרת הצעירה והמוכשרת טל גירטלר מאחורי השיר החדש והעוצמתי "רגעים"

בימים אלו יצא הסינגל החדש של הזמרת הצעירה והמוכשרת טל גירטלר 'רגעים'. את המילים והלחן כתבה טל ביחד עם דניאל משה שגם עיבד והפיק מוסיקלית.
05/20/2024

המוזיקה החזקה גברה על הנאום של האם השכולה

המוזיקה החזקה גברה על הנאום של האם השכולה מפסטיבל נובה. תקרית מביכה בבר 'המוניציפל' השייך לקבוצת אבידן. הבעלים התנצלו בפני האם
05/06/2024

האם הכל כלול? חלק 2

הסיסמה הנפוצה בהתחדשות עירונית היא שהבעלים אינם משלמים דבר והכל הוא על חשבון היזם – זה כמובן תלוי בסעיפים הקטנים של ההסכם המשפטי שיחתם לבסוף מול היזם.
04/22/2024

האם הכל כלול? חלק 1

הסיסמה הנפוצה בהתחדשות עירונית היא שהבעלים אינם משלמים דבר והכל הוא על חשבון היזם – זה כמובן תלוי בסעיפים הקטנים של ההסכם המשפטי שיחתם לבסוף מול היזם.
03/18/2024

למרות הדרמות בבחירות ברמת גן: שאמה הכהן כרמל נבחר לכהונה נוספת

קמפיין הבחירות לרשויות המקומיות היה אמנם קצר בעקבות דחיית הבחירות פעמיים כתוצאה מהמלחמה – אמנם קצר בזמן אבל ברמת גן הפך ללוהט במיוחד.
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

מצטרפים למגזין מעורר מחשבה ומהנה

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'גבעתיים פלוס'

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'רמת גן פלוס'

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן