22/04/2024
22/04/2024
יום שני, 22 באפריל 2024
הטיש הגדול של משה להב – מגזין 32
11/24/2017
גבינות למביני עניין. אירופה בישראל
11/26/2017

השכרת רכבים – הדברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם

השכרת רכבים – הדברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם

 

כשאנחנו רוכשים רכב, בין אם זה רכב חדש או רכב יד שנייה, מן הסתם אנחנו מסתכלים על כל פרט ופרט, אנחנו לא ממהרים לרכוש רכב, ככה סתם. אנחנו בודקים של איזו חברה זו, איזה דגם זה, מה יש ומה אין בו, אילו פונקציות הוא מכיל ועוד. כמובן שאנחנו בודקים צריכת דלק, סוג מנוע ואלמנטים שיכולים להשפיע על טיב הנסיעה וחווית השימוש והתחזוקה שלו

 

השכרת רכבים איננה שונה באופן מהותי. נכון, אם אנחנו שוכרים רכב לערב אחד או ליום אחד אז זה פחות מהותי, כל עוד מדובר על רכב שאנחנו יכולים לנהוג עליו בקלות, אוטומט או לא אוטומט, אך כשמדובר על השכרה לטווח ארוך, אז אנחנו כבר צריכים להסתכל על מכלול רחב יותר של נקודות. אנחנו צריכים לבחון היטב איזה סוג רכב אנחנו רוצים לשכור, מה החברה מציעה לנו ועד כמה הוא יהיה יעיל עבורנו.
השכרת רכבים מתבצעת לצרכים שונים, כידוע. אנחנו שוכרים רכב לצורך נסיעות עסקים, לצורך טיולים, אנחנו שוכרים רכב הרבה פעמים כתחליף לרכב שהושבת או כתחליף למצב בו אין לנו רכב משלנו ולכן עד שנקנה אנחנו מעדיפים לשכור אחד מאשר להשתמש בתחבורה ציבורית. כמו כן, הרבה פעמים אנחנו שוכרים רכב לתקופות קצרות כשאנחנו צריכים לבצע העברות או נסיעות מיוחדות ועוד.
השכרת רכב כוללת מגוון רחב של פרטים שעלינו לבדוק. בין היתר, אנחנו צריכים לבדוק את סעיפי החוזה מול החברה, אנחנו צריכים לבדוק מה הן הדרישות שלה, הן ביחס אלינו והן ביחס לרכב, אנחנו צריכים לוודא כמה אנשים יכולים לנהוג עליו, כיצד אנחנו אמורים להחזיר את הרכב, מתי אנחנו אמורים להחזיר אותו ועוד. אך לפני כן, אנחנו צריכים לבדוק מה סוג הרכב שאנחנו רוצים לשכור.

השכרת רכבים – על מה עלינו להסתכל כשאנחנו בוחנים את הרכב?

נתחיל מהבסיס, כשאנחנו שוכרים רכב, עלינו לבחון את סוג הרכב, דגם ושנה. אם אנחנו צריכים רכב גדול, אנחנו נבחן את השאלה האם הרכב שהחברה מציעה לנו מספיק גדול לצרכים שלנו, כמה דלק הוא צורך ביחס לגודל שלנו, מה סוג המנוע שלו והאם דגם הרכב הוא הדגם שאנחנו מחפשים.
כמו כן, אנחנו נבדוק מה יש ברכב. אם אנחנו צריכים להסיע ילדים, נבחן אם יש בו נעילת ילדים, אם יש בו אמצעי בטיחות מיוחדים לילדים, האם הוא כולל כסא לילדים או מקום להניח כסא כזה ועוד.
מבחינת גדג'טים למיניהם, נבחן האם הרכב כולל GPS, האם הוא כולל מערכת מולטימדיה, מערכת חיישנים עבור נסיעה לאחור, וכן האם הוא כולל מערכות בטיחות ואבטחה.
נקודה נוספת שנבחן היא, מה העלות של הרכב פר יום שימוש וכמה יעלה לנו דלק ביחס לשימוש שאנחנו נבצע ברכב. כך נדע אם משתלם לנו לשכור אותו.

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן