23/07/2024
23/07/2024
יום שלישי, 23 ביולי 2024
הופעה מלאה של להקת משינה על הבמה המרכזית פארק הלאומי
05/06/2019
הוסר הלוט מקיר הזיכרון בבי"ס גורדון
05/07/2019

רמת-גן מתייחדת עם נופליה ביום הזכרון

סרן במילואים זיו שילוני, צילום: ענת סודאי אלאלוף

סרן במילואים זיו שילוני, צילום: ענת סודאי אלאלוף

רמת-גן מתייחדת עם נופליה ביום הזכרון

ערב הצדעה לחללי העיר התקיים אמש (5.5.19) בבית יד לבנים רמת-גן, בהשתתפות בני המשפחות השכולות ובמעמד ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, ממלא מקומו ויו"ר בית יד לבנים, ליעד אילני וממלא מקום הרב הראשי לרמת-גן, הרב אהרן כץ.
הדובר המרכזי בערב היה סרן במילואים זיו שילון, שסיפר את סיפור פציעתו הקשה, דרך השיקום ומסריו האנושיים לכולנו.

בנאומו התחייב ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן כי: "רמת-גן מתחייבת לזכור את הנופלים לעד. העירייה בראשותי תפעל להפוך את בית יד לבנים למרכז העירוני להנגשת זכרם וסיפורם האישי של הנופלים עבור הנוער ברמת-גן. אנו נמשיך להגשים את הצוואה הנצחית שנכתבה בדם. דבר לא ירחיקנו מאדמה זו. זהו המסר לעמנו, וזהו האתגר בפניו אנו ניצבים".

ממלא מקום ראש העיר ויו"ר בית יד לבנים, ליעד אילני: "אמש קיימנו בבית יד לבנים בפעם הראשונה 'ערב הצדעה לחללי העיר רמת-גן', אירוע שאנו מתכננים להפוך למסורת של פתיחת אירועי שבוע הזיכרון. אני מודה לד"ר עמליה חרוש על פועלה המבורך למען בני המשפחות השכולות לאורך כל השנה ולגב' חני מיזריצר שהפיקה בהתנדבות את הטקס. נמשיך לעשות הכל כדי לתת לבני המשפחות השכולות את המעט שניתן, לאורך כל השנה".

מנהלת בית יד לבנים, ד"ר עמליה חרוש: "ערב מכובד ומרגש במיוחד, שבו ישבו בני משפחת השכול לצד תושבי העיר והנהגתה. הישיבה המשותפת ובעיקר דבריו של זיו שילון הותירו רושם של אחדות, שותפות גורל ואופטימיות. מי ייתן ונפנים ונכבד האיד את השני כבעבר".

ראש העיריה וממלא מקומו, צילום: ענת סודאי אלאלוף

 

 

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן