15/06/2024
15/06/2024
שבת, 15 ביוני 2024

בחירות למועצה בגבעתיים 27/2/2024

פיגשו את המועמדים

רשימת צעירים פלוס

*המידע אינו רשמי

מימין לשמאל: בוקסנבאום, ג׳רבי, גולדברג, אגא וקורן, צילום: שחר תמיר

1. סיון גולדברג

סגן ראש העיריה

בראש הרשימה, עומד סיון גולדברג (30), סגן ראש העירייה בקדנציה הנוכחית. סיעתו מחזיקה בתיקי הצעירים, קידום ורישוי עסקים, נכסים וחדשנות. סיון בן 30, נשוי לזוגתו עמית ושניהם מצפים לילד ראשון.

כסגן ראש עיר וכחבר המועצה, גולדברג רשם הישגים רבים ובהם הקמת מחלקת צעירים בעירייה וחניכת מרכז הצעירים "הטרקלין", המיועד לאוכלוסייה הצעירה בעיר ומציע תכנים, פעילויות ומפגשים בתחומי הפיתוח האישי והמקצועי.

בנוסף, גולדברג הקים את היחידה לקידום עסקים מקומיים והוביל את פרויקט עגלות הקפה בגינות הציבוריות. כראש קרן המלגות העירוניות, הוא הרחיב את פעילות הקרן במידה משמעותית – שווי המלגות הכולל שהוענק לתושבים, המוענק בתמורה לתרומה לקהילה, עומד על למעלה מ-6,300,000 ₪ לכ-650 סטודנטיות וסטודנטים.

2. לאה ג'רבי

במקום ה-2, הוצבה הפעילה החברתית לאה ג'רבי, המכירה היטב את מערכת החינוך העירונית בדגש על המענים לאנשים עם מוגבלויות. לאה הינה עצמאית בפיתוח עסקי בתחומי הנדל"ן, פעילה בהנהגת ההורים בבית הספר גורדון, וממקימות קהילת המשפחות המיוחדות בעיר.

3. עומר בוקסנבאום

במקום ה-3, יעמוד עומר בוקסנבאום, שחקן חיזוק אדיר המגיע עם ניסיון עשיר בספורט ובחינוך. עומר, כדורגלן בעברו, שמונה לאחרונה לשמש כמנהל האקדמיה של ההתאחדות לכדורגל. הוא מביא איתו היכרות עמוקה עם עולמות הספורט והוכיח שאפשר ליצור שילוב מנצח של חינוך וספורט.

4. נעה אגא

את המקום ה-4 תפסה נועה אגא, פעילה בולטת בקהילת ההורים של ילדי הגנים וילדי החינוך הביתי בדרום העיר. בשנים האחרונות לקחה חלק כנציגת ציבור בקרן גבעתיים לעידוד ההשכלה הגבוהה.

 

5. ניר קורן

במקום ה-5, הוצב חבר המועצה לשעבר ניר קורן, דוקטורנט ומרצה לחינוך ופעיל פוליטי וחברתי. עבודת הדוקטורט שלו עוסקת בחינוך לאזרחות וחינוך לדמוקרטיה. בקדנציה האחרונה ניר ייצג את הציבור הליברלי בעיר במבחר ועדות עירוניות והיה הראשון להעלות לסדר היום במועצת העיר את תעודת הזוגיות לרישום זוגות להט"בים.

 

6. תמר מחלב

תמר בת 26, בוגרת תיכון תלמה ילין, עובדת על הדוקטורט שלה בפסיכולוגיה, בנוסף לפעילות החברתית שלה למען האזרחים הותיקים, היא הקימה וקידמה מיזמים חברתיים המסייעים לחיילים משוחררים, מהגרי עבודה, פצועי מלחמה, בעלי נכויות נדירות ותדמית מדינת ישראל בעולם – וזכתה על כך בפרסי המעורבות החברתית של רקטור האוניברסיטה העברית ודיקנית הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה.

לתמר מעורבות חברתית במסגרתה חיברה בין צעירים לבין ותיקים בתוכנית "אבני דרך" שפועלת במסגרת המערך הלאומי להתנדבות ותיקים ("באים לטוב"), עליה זכתה בפרס ההסתדרות הציונית העולמית.

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן