13/04/2024
13/04/2024
שבת, 13 באפריל 2024
מגזין 26
06/20/2017
יוצרים עם טרשת נפוצה – מגזין 26
07/03/2017

בלתי נתפס. כנראה שהוא באמת לוקח רק את הטובים – מגזין 26

סמל יובל מנע 

"בלתי נתפס. כנראה שהוא באמת לוקח רק את הטובים"

סמל יובל מנע לוחם בחטיבת הצנחנים בן 20, תושב גבעתיים, נהרג בשבת בהתהפכות ג'יפ האמר בגבול הרצועה ליד כיסופים. יובל, בנם של שלמה ודניאלה, אח של מאיה וקורל ונכד אהוב היה תלמיד בתי הספר בורוכוב וקלעי בגבעתיים. חבריו סיפרו שהוא אהב מוזיקה, לנגן בגיטרה ואת החברה שלו מיכל. השכול היכה בעבר במשפחה כאשר סרן יוסי מנע ז"ל, אחיו של האב, נפל ב-1986 בלבנון. גבעתיים פלוס משתתפים באבלם הכבד של המשפחה.

חברים כותבים ליובל בפייסבוק

 

אח שלי, חבר יקר שלי,

אני כותב והדמעות לא מפסיקות לרדת, אתה האדם הטוב ביותר שהכרתי, תמיד מצאת ממה לשמוח וממה לחייך, מצאת טוב בכל דבר, דאגת להיות בקשר עם כל החברים גם בתקופות שלא היה כוח וזמן לדבר, היית מצוין בכל דבר שאתה עושה. אני לא אשכח כמה התאמנו לפני הצבא ואמרנו שנלך ביחד לצנחנים ונשבור את הסטיגמה של המפונקים מגבעתיים, אני זוכר כמה רצית להגיע הכי רחוק …

אחי אתה טוב יותר מכולם, היית טוב מדי לעולם הזה ועכשיו תשמור עלינו גיבור ישראל.
אחרייך לצנחנים !

רז גצל

 

יובל,

שוב פנים מוכרות, שוב הצביטה המעצבנת הזאת בלב, החנק הזה בגרון והמחשבות שלא עוזבות לרגע.. כמה חן ושמחה הכנסת במסדרונות קלעי… פתאום זה מכה בי… כמה הכל לא מובן מאליו… כמה שהחיים שבריריים ולא מובנים…

אתה מלאך שנקטף מאיתנו… אבידה ענקית… נוח על משכבך.

אוליביה קרבצ'יק

 

יובל אחי היקר,

כבר מאתמול הדמעות מסרבות להפסיק לרדת. כבר שנה וחצי שאני מכיר אותך ואני מרגיש שמיום ליום אני אוהב אותך יותר. אתה פשוט מלך! מעטים האנשים שיודעים באמת להקשיב ואתה אחד מהם, זה מה שהכי אהבתי בך וזה למה היה לי כל כך קל לדבר איתך על הכל. כל פעם שהייתי רואה אותך ולא משנה באיזה מצב – היית מעלה לי חיוך על הפנים.

אני אתגעגע לימים שהייתי לצידך מתחת לאלונקה במסעות בבאח, לצחוקים שלנו, לקולות המוזרים שהיינו עושים אחד לשני שכל בן אדם אחר שהיה רואה את זה מהצד, היה חושב שאנחנו שני מפגרים, לשיחות העמוקות שלנו, לכאפות שהיינו נותנים אחד לשני ואפילו לתגובות העוקצניות שהיית מגיב לי באינסטגרם, כן כן, אפילו לזה. אבל יותר מכל אני אתגעגע לחיוך המדהים שלך, חיוך שנחרט לי בזיכרון.

מתגעגע ואוהב עד השמיים ובחזרה.

לנצח אחי, אזכור אותך תמיד.

תישאר בליבי תמיד, שלך יובל האוזר

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן