22/07/2024
22/07/2024
יום שני, 22 ביולי 2024
כוכבת! יובל גונן היפהפיה
01/16/2019
מגזין 50
02/05/2019

סוף סוף, התחדשות ברחוב צה"ל בגבעתיים

הריסה הבניין ע"י היזם 'מותג עירוני' ברחוב צה"ל בגבעתיים

סוף סוף, התחדשות ברחוב צה"ל בגבעתיים

ספה מנו מנהלת השיווק

תמונת הריסה הבניין ברחוב צהל

שכונת ארלוזורוב הוקמה בשנת 1936 ונקראה ע"ש חיים ארלוזורוב ממנהיגי התנועה הציונית ותנועת העבודה שנרצח ביוני 1933
כיום, השכונה נחשבת מבוקשת ואיכותית, בעיקר בשל הנגישות למרכז גבעתיים והקירבה לקניון גבעתיים ופארק גבעתיים ומאופיינת ברחובות קטנים ושקטים שבחלקם קיימת בעיית חנייה חמורה במיוחד.
רח' צהל הנמצא בלב שכונת ארלוזורוב מאופיין בבניינים ישנים שנבנו לפני שנים רבות בבנייה רוויה נמוכה. בשנים האחרונות דובר רבות על הצורך בתהליך התחדשות עירונית ברחוב, תהליך שהגיע לכלל מעשה בפרויקט הראשון של הריסת בניין ישן במסגרת תמ"א 38.
בחודש האחרון נהרס ברחוב צהל 14 בניין בן 4 דירות ובמקומו החלה בניית בניין חדש בן 6 קומות ו-12 דירות. בכל קומה 2 דירות בלבד ו-3 כיווני אוויר לכל דירה.

רח צהל במהלך הריסת הבניין, סוף סוף התחדשות

הדיירים, אשר גרו בדירות קטנות מיושנות ולא בטיחותיות, בבניין ללא מעלית ומקומות חנייה, יקבלו כל אחד, דירה חדשה ומרווחת אשר נבנית בסטנדרטים גבוהים לפי תקן רעידות אדמה, בנייה ירוקה ומפרט גבוה ואיכותי. כמו כן, הדירות החדשות יכללו גם ממ"ד, מרפסת שמש, מעלית, חנייה תת קרקעית ומחסן.
חברת מותג עירוני, הבונה את הבניין מתמקדת בתחום ההתחדשות העירונית על סוגיה והקונספט המנחה אותה הוא לחדש אך יחד עם זאת לשמר את הצביון היחודי של האזור: בניינים נמוכים יחסית עם מעט דיירים, איכות ורמת גימור גבוהה ותחושה של פרבר.
מיקום הבניין בקרבה למוסדות קהילה, בתי ספר, גנים, חנויות, בנקים כמו גם מסעדות, פאבים, תאטרון גבעתיים, הקניון, הקאנטרי וכל השאר, עונה על צרכי המבוגרים והצעירים כאחד. הקרבה לתל אביב והיציאה הנוחה אליה ולצירים הראשיים מאפשרת גישה נוחה ומהירה לכל כיוון

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן