16/04/2024
16/04/2024
יום שלישי, 16 באפריל 2024
בחירות בגבעתיים

צעירים פלוס
בראשות סיון גולדברג

'צ' צעירים פלוס
בראשות סיון גולדברג
למועצת העיריה

סיון גולדברג - סגן ראש העיריה

1. סיון גולדברג

סגן ראש עיריית גבעתיים ויו"ר רשימת ״צעירים פלוס״. סיון הקים בשנת 2018 את רשימת הצעירים של גבעתיים, והוא סגן ראש העירייה הצעיר ביותר בישראל. סיון גולדברג ממונה על תחומי הצעירים, החדשנות, רישוי וקידום עסקים, נכסים ומבני הציבור. 

סיון בוגר האוניברסיטה הפתוחה ובעל תואר ראשון במדעי המדינה. נשוי לעמית ושניהם מגדלים יחד חתולה ג׳ינג׳ית בשם דיוויד . 

סיון גאה במיוחד במחלקת הצעירים וביחידה לקידום עסקים וגאה בקרן המלגות לסטודנטים שניהל, במסגרתה בחמש השנים האחרונות הוענקו למעלה מ-6 מיליון שקלים לדור העתיד, שתרמו בחזרה לקהילה עשרות אלפי שעות מעורבות חברתית בפרויקט משותף עם מפעל הפיס ותכנית פרח.

הקליקו כאן לכתבה המלאה

לאה ג'רבי

2. לאה ג'רבי

בת 40, נשואה לאסף ואמא לשלושה ילדים, הבכור עם צרכים מיוחדים.

בעלת חברה העוסקת בפיתוח עסקי ויזמית בתחום הנדל"ן. פעילה חברתית, ממקימות קהילת המשפחות המיוחדות בעיר וחברה מזה שנים בהנהגת ההורים בבי"ס גורדון. כהמשך טבעי למיזמים הייחודיים שהובילה בעיר בהם חברו יחד ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים,

לאה: " אני מאמינה שהמפתח לחברה איכותית ומכלילה נמצא בחינוך מגיל צעיר ושהרשות חייבת לשנות את תפיסת מערכת החינוך העירונית כדי שתצליח לתת מענה חינוכי למגוון רחב יותר של תלמידים בעיר. יש צורך בבניית מערכת מענים הולמת בתחומי התעסוקה והדיור המשלבים בוגרים עם ובלי מוגבלויות, להפוך את המרחב הציבורי למגוון ומכליל ובכך לפרוץ את החסמים הרבים הנוגעים באוכלוסייה חשובה זו 

עומר בוקסנבאום

3. עומר בוקסנבאום

בן 40, יליד גבעתיים, בוגר בית הספר גורדון בעיר ותיכון בליך ר״ג במגמת ספורט, בעברו שחקן כדורגל מקצועי בליגת העל שזכה בגביעים ואליפויות שונות ובהם גביע המדינה, גביע הטוטו ואליפות. הוא נשוי ליפית, רופאת שיניים בשכונת רמב"ם בעיר, אב לארבע בנות, שלוש מהן לומדות בבית הספר היסודי שמעוני והקטנה בגיל הגן. בשנים האחרונות עומר שימש כמנהל מקצועי של מחלקות נוער בקבוצות שונות ביניהן הפועל ר"ג-גבעתיים, הפועל תל-אביב, ועד לאחרונה גם כמנהל המקצועי של קבוצת הבוגרים בהפועל תל-אביב. לפני כחודש, עומר מונה לשמש כמנהל האקדמיה של ההתאחדות לכדורגל.

עומר: אני  מביא עימי היכרות עמוקה עם עולמות הספורט ואוכיח שאפשר ליצור שילוב מנצח בין חינוך וספורט יחדיו:

נעה אגא

4. נעה אגא

בת 33, נשואה לחן ואימא לאדם ולילי. בשנה האחרונה שימשה כראש ועד ההורים של גן ילדים ״הרדוף״. נועה פעילה בקהילת ההורים של ילדי הגנים וילדי החינוך הביתי בדרום העיר, חברה בועד הגנים העירוני של גבעתיים והקימה את מיזם "הורים מספרים" – שעת סיפור התנדבותית במרכז הקהילתי שז״ר בעיר.

נועה בעלת עסק עצמאי, יזמית בנשמה עם זיקה חזקה לקהילה המקומית. פעילה בקידום תהליכי שינוי ושיפור במערכת החינוך לגיל הרך בעיר.

נויה אגא: "הגיל הרך הוא תקופה חשובה מאוד בחיים שמעצבת את הילדים של כולנו, מבשרת ומשפיעה על המבוגרים שהם יהפכו להיות. אני מאמינה שיש צורך ממשי להשקיע חשיבה ומשאבים כדי לייצר מענים פדגוגיים והתפתחותיים בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בעיר כדי לבסס דור עתיד חזק, ערכי ומעורב בעיר"

ניר קורן

5. ניר קורן

בן 34, גר בגבעתיים עשור עם בן זוגו נוי. דוקטורנט ומרצה לחינוך באוניברסיטת בן-גוריון. עבודת הדוקטורט שלו עוסקת בחינוך לאזרחות וחינוך לדמוקרטיה. את הניסיון העצום שלו בחינוך, מהשטח ומהאקדמיה, יביא ניר לחיזוק צעירים פלוס במועצת העיר. ניר הצטרף לצעירים פלוס מסיעת 'מרצ גבעתיים חופשית' אחרי שנים של פעילות אינטנסיבית בגבעתיים ובפוליטיקה הארצית בתחומי חינוך, תחבורה ולהט"ב. בקדנציה האחרונה ניר ייצג את הציבור הליברלי בעיר במבחר ועדות עירוניות ואף היה הראשון להעלות לסדר היום במועצת העיר את תעודת הזוגיות לזוגות להט"בים. ניר מאמין שגבעתיים צריכה להיות עיר עבור כל התושבים והתושבות שלה: צעירים ומבוגרים, בעלי דירות ושוכרים, הולכי רגל ורוכבי אופניים, עיר לכולנו!

תמר מחלב

6. תמר מחלב

תמר בת 26, בוגרת תיכון תלמה ילין, עובדת על הדוקטורט שלה בפסיכולוגיה, בנוסף לפעילות החברתית שלה למען האזרחים הותיקים, היא הקימה וקידמה מיזמים חברתיים המסייעים לחיילים משוחררים, מהגרי עבודה, פצועי מלחמה, בעלי נכויות נדירות ותדמית מדינת ישראל בעולם – וזכתה על כך בפרסי המעורבות החברתית של רקטור האוניברסיטה העברית ודיקנית הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה.

לתמר מעורבות חברתית במסגרתה חיברה בין צעירים לבין ותיקים בתוכנית "אבני דרך" שפועלת במסגרת המערך הלאומי להתנדבות ותיקים ("באים לטוב"), עליה זכתה בפרס ההסתדרות הציונית העולמית.

גיל אורן

7. גיל אורן

בן 53, גר בגבעתיים בעשור האחרון, נשוי + 2 חתולים, ועובד כמיישב תביעות בריאות ומאמן NLP. גיל הוא דמות מרכזית בקהילה הגאה של גבעתיים – הוא פעיל קהילתי מאז 2009, פעל במסגרת האגודה למען הלהט״ב, האגף לעובד הגאה בהסתדרות, המרכז הגאה בתל אביב וייסד את קהילת ״גאווה בגבעתיים״. גיל הנחה את קבוצת ״פותחות שולחן״ המקומית, היה חבר בצוות ההיגוי של הקהילה הגאה בעיר, ומנהל בהתנדבות את אחת מקבוצות הפייסבוק החזקות בעיר.

גיל" "אני מאמין בשוויון, גיוון והכלה לכל האוכלוסיות בעיר, ניתוב משאבים קיימים וחדשים למען הקהילה הגאה ותושבים ותושבות מעל גיל 40"

נירית תלמי

8. נירית תלמי

בת 48, נשואה לרועי ואמא לשניים, נערה בתיכון בעיר ונער עם מוגבלות פיזית הלומד מחוץ לעיר.

מרצה ברחבי הארץ בבתי ספר ובארגונים פרטיים וציבוריים על יחס החברה לילדים ואנשים עם מוגבלויות, מרצה בבתי ספר לסיעוד על התנהלות הצוותים עם משפחות מטופלים בבתי חולים, סטודנטית ללימודי מוגבלויות בקריה האקדמית אונו וממקימי קהילת המשפחות המיוחדות בעיר.  כאמא לילד עם מוגבלות ומתוקף עיסוקיה בתחום המוגבלויות, העיקרון המנחה אותה הוא "שום דבר עלינו בלעדינו"

נירית תלמי "אני מתכוונת לייצג באופן מלא והולם את קולם של ילדים ואנשים עם מוגבלויות במועצה ובכל החלטה ומדיניות עירונית ובכך להבטיח שוויון מלא במתן השירותים הציבוריים הכל תחומי החיים לאוכלוסיית האנשים עם מוגבלויות."

עודד עברון

9. עודד עברון

בן 24, יליד גבעתיים, למד והתחנך בבית ספר שמעוני ובאורט, אלוף ישראל לאגרוף תאילנדי בשנת 2019 ובעלים של מכון אגרוף בעיר. בין היתר, עודד מעצים בני ובנות נוער בסיכון ומאמין שבכל אדם יש את המסוגלות לפרוץ את הגבולות של עצמו אם יהיה לצדו מבוגר שיאמין בו.

עודד עברון: "אני שואף להיות המבוגר שיעזור לבני הנוער להיות הגרסה הכי טובה שלהם ולעודד אותם לביטחון ומסוגלות בכל תחומי החיים"

בזכות העבודה והמחויבות של עודד וצוות המאמנים שלו, כיום, חלק מבני נוער חברים בנבחרת ישראל לאגרוף ואף הפכו לאלופי ישראל בתחום.

הדרה רוזנבלום

10. הדרה רוזנבלום

גרה בגבעתיים 70 שנה. אמא לשניים וסבתא לשישה נכדים. עוסקת בחינוך ובנוער מראשית חייה המקצועיים. מורה, יועצת , מחנכת, מנחה ומפקחת במנהל חברה ונוער משרד החינוך. מנהלת, שותפה, מנטורית ואחראית על פרויקטים רבים בארץ ובעולם, בייצוג מדינת ישראל בפורומים שונים בינלאומיים, במשלחות, ובמפגשים בין אוכלוסיות מגוונות. דירקטורית, מגשרת, כותבת מנחה תוכניות חובקות עולם, ומובילה קורסים והשתלמויות בתחומים רבים. התמחות מיוחדת בנושאי מנהיגות-הקימה את מועצות התלמידים והנוער במדינת ישראל,  חינוך לאורח חיים דמוקרטי, יזמות עסקית וחברתית, והסברת מדינת ישראל לצעירים ומבוגרים. בעלת רקורד של עשייה חברתית וחינוכית בקנה מידה ארצי, שאף זיכה אותה להיות אחת ממשיאות  המשואה ביום העצמאות ה-60 למדינת ישראל. וכן נבחרה להיות בין 100 הנשים המשפיעות בגבעתיים. הדרה מאמינה בערכים של ענווה, אחווה, דוגמא אישית, אחריות והכרת הטוב וממשיכה להיות שחקנית חיזוק משמעותית ברשימת "צעירים פלוס" כבר קדנציה שניה.

יותם בריטשנר

11. יותם בריטשנר

בן 41, בזוגיות עם מתן, מתגורר בגבעתיים ב- 14 שנים האחרונות. קצין במילואים ביחידת מודיעין מיוחדת. בוגר תואר ראשון ושני במשפטים ובמנהל עסקים במסלול מימון. עו"ד במקצועו ומשמש כיום כיועץ המשפטי של חברת הפינטק Rewire. לפני כן, היה מתרגל במרכז הבינתחומי הרצליה בבית הספר למשפטים. יותם הוא פעיל חברתי ויזם ומסייע למעוטי יכולת באמצעות מתן ליווי משפטי בחינם. יותם מאמין כי צריך לשמור על גבעתיים כעיר צעירה, ליברלית, שיוונית ומובילה בתחומי החינוך, המשפחות וזוגות הצעירים, קהילת הלהט״ב ועוד.

נעמה זלצמן

12. נעמה זלצמן

בת 48, ילידת גבעתיים, נשואה לדני ואמא לשלוש בנות, הקטנה ילדה עם מוגבלות הלומדת מחוץ לעיר. בוגרת לימודי קולנוע וטלוויזיה ומלהקת עצמאית כ- 15 שנה. לפני כחמש שנים נכנסה לשדה העשייה החברתית ברמה העירונית והארצית במטרה להעלות את המודעות לשוויון זכויות לאוכלוסיות שונות ובראשן אנשים עם מוגבלויות. כיום מתמחה בהנחיית קבוצות בסמינר הקיבוצים וכותבת סדרה לטלוויזיה שבמרכזה דמות עם מוגבלות. נעמה מאמינה שחברה מכלילה היא חברה חזקה וחולמת להפוך את גבעתיים למובילה בתחום. היא שמה לה למטרה להעלות את המודעות לשויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות דרך חינוך, הסברה, הנגשה ושותפות מלאה במרקם החברתי בעיר.

המועמדים ברשימה

1. גולדברג סיון
 

2. לאה ג'רבי 

3.  עומר בוקסנבאום

4. נועה אגא 

5. קורן ניר

6. מחלב תמר

7. אורן גיל

8. תלמי נירית

9. עברון עודד

10. רוזנבלום הדרה

11. בריטשנר יותם

12. זלצמן נעמה

13. איינמר יריב

14. ארנפריד אורנה

15. אמיר ברק

16. בנבנשתי מאיה

עוד ב.בחירות בגבעתיים
חדשות העיר גבעתיים פלוס

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן