22/04/2024
22/04/2024
יום שני, 22 באפריל 2024
לרקוד עם הגלים – עמית ויזל
04/04/2019
שנת 2019 תהיה טובה לנדל"ן באזור
04/04/2019

מעבר דירה – מאתגר ומעניין

 

מעבר דירה – מאתגר ומעניין

כמה זה לא כיף או לא נעים לעבור דירה נכון? רק המחשבה של להתחיל לארוז חפצים, להזיז דברים, למי לקרוא, איזה חבר יכול לעזור, באיזו חברת הובלות לבחור, מה העלויות, כמה זמן המעבר יימשך? רק שלא יישברו בדרך חפצים וכמובן, כל המשתמע מכך כתוצר סופי – להיכן לעבור ואיך זה ייראה בסיום?

מאת: מתן נסטל

זהו בהחלט סיפור פסיכולוגי מהותי שכולנו חווים במהלך החיים בשלב כזה או אחר ומסתבר, שזה גם בלתי נמנע ועדיין, חלקינו עושים זאת פעם, פעמיים במרוצת החיים ואף ארבע, חמש ויותר מכך. נשאלת השאלה, "במה זה תלוי"?

כמה זה לא כיף או לא נעים לעבור דירה נכון? רק המחשבה של להתחיל לארוז חפצים, להזיז דברים, למי לקרוא, איזה חבר יכול לעזור, באיזו חברת הובלות לבחור, מה העלויות, כמה זמן המעבר יימשך? רק שלא יישברו בדרך חפצים וכמובן, כל המשתמע מכך כתוצר סופי – להיכן לעבור ואיך זה ייראה בסיום. זהו בהחלט סיפור פסיכולוגי מהותי שכולנו חווים במהלך החיים בשלב כזה או אחר ומסתבר, שזה גם בלתי נמנע ועדיין, חלקינו עושים זאת פעם, פעמיים במרוצת החיים ואף ארבע, חמש ויותר מכך. נשאלת השאלה, "במה זה תלוי"?

ובכן, הנה כמה טיפים מהותיים שיכולים לסייע לכם בתהליך המעבר כך שיהיה מעניין בנוסף להיותו מאתגר ואין זה חייב להיות כה מתיש אם שמים לב לכמה פרמטרים.

חברות המציעות שירותי אריזה, הן קיימות, ניתן למצוא אותן באמצעות האינטרנט ו/או דרך המלצות והמומחיות שלהן היא בדיוק לפני המעבר בפועל קרי באריזת החפצים באופן מקצועי ונוח. החברות האלו יכולות לחסוך לכם זמן יקר ובטח עצבים מיותרים, תנו את הדעת על כך.

פתאום הזמן האיץ בכם וכבר צריך לפנות את הנכס. על כך ניתן לתת מענה, קיימים בארץ מוקדי אתרים שונים עם מחסנים המשמשים לאכסון תכולה. לרוב משכירים את המחסנים לתקופות קצרות של מספר שבועות אך כל מקרה לגופו וכדאי להכיר בכך במידה ואירועי החיים הובילו אותנו במהירות על ציר הזמן ואנו חייבים כעת לפנות את הנכס במיידי.

מוביל דירה – אל תחסכו בהוצאה – זה נכון שמומלץ לחסוך היכן שבאמת מומלץ לחסוך, זו אולי קלישאה מוכרת אך "קלישאה כשהיא נכונה היא נכונה מאד וכשהיא לא נכונה אזי היא מאד לא נכונה", כך אמר לי בעבר חבר יקר מומחה לאמנות לחימה ובמעבר חד בחזרה למקרה שלנו, בצעו סקר שוק, בדקו מי טוב בקרב חברות ההובלה הקיימות באזורכם, תשאלו לגבי מחירים, תבררו לגבי וותיק וניסיון, תבקשו המלצות אם צריך, העיקר שתהיו רגועים עם ההובלה לכשתגיע ובפרט עם החפצים העדינים שבידכם, הרי לא הייתם מעוניינים לספר לדודה טיטה ביום מן הימים שאגרטל הזכוכית המקסים שקנתה לכם באחד האירועים, כיום כבר לא קיים נכון? בדקו את דרכי הגישה לדירתכם, היו שותפים מלאים לתהליך המעבר אם כי תדעו גם לסמוך כשצריך על איש המקצוע שבחרתם בו לביצוע המשימה. לעתים אגב ניתן להזמין מנופאי שישלים את המעבר לצד שירותיו של המוביל אך ההמלצה היא בעיקר רק למקרים מורכבים מאד. בהצלחה.

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן