31/05/2024
31/05/2024
יום שישי, 31 במאי 2024
אורן שלום אמן חושים וטלפתיה – מגזין 12
06/03/2016
מלכת התיאטרון – מגזין 12
06/04/2016

ידע שווה כוח ובטחון – מגזין 12

ידע שווה כוח ובטחון

האתר המרכזי נדל"ן מחוז דן, גבעתיים פלוס השיקה אתר נדל"ן יחודי ובו מאגר מידע עדכני על פרויקטים מובילים בגבעתייים, תל אביב, רמת גן ובקעת אונו

שוק הנדל"ן בגבעתיים והסביבה פעיל במיוחד בשנים האחרונות, ויוצר הזדמנויות רבות לעסקאות מדהימות.הפרוייקטים המעניינים

ואם זה לא הספיק, אז ההתעוררות בגבעתיים ובערים השכנות בכל הקשור להתחדשות העירונית הידועה בשם תמ"א 38, רק מוסיפה עניין ומעלה עוד יותר את הצורך בהבנת התמונה העדכנית והכרת השוק  תוך גישה למידע הרלוונטי.

אם אתם מתכוונים לקנות או למכור דירה, או שסתם רוצים להבין את התמונה הכוללת בהקשר לדירה שלכם, תגלו עד מהרה שמעבר לעובדה שזה יתפוש נתח גדול משגרת יומם ויהפוך ממש לעבודה נוספת, הנושא מצריך הכרות מעמיקה עם התחום ודורש רמת מיומנות ומקצועיות גבוהה על מנת לייטב את העסקה.

מגמות חדשות

כדי שתוכלו לנצל לטובתכם נמגמות נחדשות המסתמנות בשוק הנדל"ן, השקנו לאחרונה ב"גבעתיים פלוס" את אתר הנדל"ן היחודי הממוקד בצרכי הקוראים שלנו.- ידע שווה כוח ובטחון !

לדברי מנהלי אתר הנדל"ן, "האתר הוקם עקב הדרישה והצורך שהגיעו מהקוראים עצמם, ומתוך כוונה לספק, כשירות, מענה לדרישה, וזאת על מנת לסייע ולעשות את החיבור הנכון בין הקונים והמתעניינים לבין מוכרי הנכסים."

האתר מספק שירות לתושבים כמו גם ליזמי הנדל"ן מה שמקנה לכולם יתרונות רבים הנובעים מריכוז מידע הממוקד בדירות שבאזור שלנו במקום אחד – וכל זה ללא פרסומות קופצות ומעצבנות וללא כל תשלום או דרישות מיוחדות.

פוטנציאל עצום

הפוטנציאל כעת הוא די ברור, הקונים והמוכרים מקבלים את המימד הנוסף שחסר להם – תמונת ההיצע באזור כולו, וכך נחסכות מכולם פגישות סרק ללא פוטנציאל ומעוף ומתרכזים ב"תכלס" מה שיוצר את החיבור האידיאלי בין מוכרים, קונים ונכסים שמתאימים לדרישות ולצרכים.נדלן חכם (2)

מנהל האתר מוסיף ומסביר שבאתר הושם דגש על פרוייקטי הנדל"ן של חברות הבניה המובילות בגבעתיים, רמת גן, בקעת אונו,, ותל אביב כמו גם פרויקטים נבחרים באזור שיכולים לעניין את תושבי גבעתיים ורמת חן.

מאגר נתוני הנדל”ן באתר נאסף במאמץ רב על ידי צוות "גבעתיים פלוס" והוא מטוייב ומתוחקר יום יום באמצעים טכנולוגיים ואנושיים. אנו משתדלים להקפיד שהמידע יהיה מעודכן ומדוייק, מה שמאפשר לנו לספק לתושבים מאגר דירות ונכסים אמין וזמין המאפשר גישה מידית, נוחה ומהירה למגוון מידע הממוקד לאזור שלנו. דגש מיוחד הושם על יצירת אתר פשוט ונוח לתפעול, שהמידע  בו תמציתי וענייני ומאפשר לשלוף כל פריט מידע במהירות וביעילות.

מתכוונים למכור או לרכוש דירה? כנסו עוד היום לאתר הנדל"ן שלנו ותיווכחו לדעת כמה הוא יכול לעזור לכם!

כתובת האתר: http://nadlandan.co.il

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן