07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

עו"ד דנה וולונבסקי מרשימתו של כרמל שאמה הכהן "רמת גן 1" הפנתה לו עורף

מערכת Gplus

20/07/2023

שתפו

עו"ד דנה וולונבסקי, נכנסה למועצה במקומה של הגר יעקב, שהתפטרה. דנה וולונובסקי הייתה במקום הרביעי ברשימתו של כרמל שאמה הכהן "רמת גן 1" בבחירות הקודמות, אולם העזה למרוד בו בשל מאבקה למען טוהר השלטון למרות שסייעה לו להיבחר לראשות העירייה. בפועל דנה הפכה למתנגדת חריפה של כרמל לאחר שהרבתה למתוח עליו ביקורת עוד בטרם כניסתה למועצה. 
כאמור החליפה במועצה את הגר יעקב, מי שנבחרה למועצה לאחר שהתמודדה במקום ה-3 ברשימת "רמת גן 1" של כרמל שאמה הכהן. הגר יעקב שימשה כמשנה לראש העיריה ובפברואר 2023 הודיעה על עזיבת הקואליציה, לטענתה בשל לכאורה מנהל לא תקין ומינויים לא מקצועיים מצד ראש העיריה.
בעקבות העימות החריף בין שני חברי הסיעה, כרמל שאמה הכהן, ראש העיריה, לקח מחברת סיעתו הגר יעקב, את תפקידיה בעירייה, שעברה לספסלי האופוזיציה.
עוד ב.בחירות ברמת גן
חדשות העיר רמת גן פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן