07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

"מכונת הרעל נגדי מבית היוצר של ליאני-זינגר מפיצה פייק נגדי ונגד מקורבי ללא הפסקה"

כך ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן

מערכת Gplus

29/07/2023

שתפו

לאיזה כיוון הבחירות ברמת גן הולכות?
כרמל שאמה הכהן, ראש עירית רמת גן, פירסם: "מכונת הרעל נגדי מבית היוצר של ליאני-זינגר מפיצה פייק נגדי ונגד מקורבי ללא הפסקה… מבחינתי אלה רעשי רקע שעוד יחזרו אליהם כבומרנג… אני מאמין שבסוף מי שעושה טוב יקבל טוב וההיפך.
האם לדעתכם עלי להשקיע אנרגיה ולספר את האמת על הצמד שמפיץ נגדי שקרים בלי הפסקה? או להתרכז בלהציג את העשיה שעשינו, עושים כעת ונעשה בקדנציה הבאה.
אני מאמין בחכמת ההמונים של תושבות ותושבי ר"ג וברצונם והערכתם לקמפיין ענייני, חיובי ונקי כאשר כל מועמד עוסק בהצגת קבלות לפני הבטחות ויכולות לפני סיסמאות ובטח בלי השמצות ושקרים.
בשורה התחתונה הקדנציה הזו הינה מופת למנהל תקין והראשונה ב-40 שנים האחרונות שהמשטרה לא פשטה על העירייה, לא עצרה את ראש העיר, לא חקרה אותו ובטח לא הואשם או נכלא כאשר אין קדנציה אחת ב-40 שנים הקודמות שלפחות חלק מזה קרה וזה לא טעות סטטיסטית וזה לא קורה סתם"
עוד ב.בחירות ברמת גן
חדשות העיר רמת גן פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
בר בודקת

סודן של הסופגניות

סודן של הסופגניות שוב הגיע הזמן הזה בשנה שהסופגניות צצות בכל מקום ומבשרות שחג החנוכה בפתח. במיוחד עכשיו, כשכולנו זקוקים לנחמה, בדקנו ומצאנו עבורכם את הסופגניות ששוות את הקלוריות (רמז: הסוד טמון במילוי) והלוואי שיהיה

קראו עוד»
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן