07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

שרי לוי מצטרפת לעו"ד שלומי הראל כמספר 2 ברשימה למועצת העיר

"כאשת חינוך בכל רמ"ח אבריי אני מצטרפת בהתנדבות מלאה, להמשיך בעשייה החינוכית שלי ולתרום מהידע והניסיון שצברתי"

מערכת Gplus

7/08/2023

שתפו

שרי לוי ושלומי הראל

שרי לוי, דמות רמת גנית מעורבת בקהילה ובעלת רזומה עשיר בתחום החינוך, מצטרפת לעו"ד שלומי הראל.

מתגוררת בשכונת נווה יהושוע, נשואה למאיר (בובה) ואמא למושיקו ורועי לוי. שרי שימשה כמדריכה מובילה במשרד החינוך, במסגרת תפקידיה קידמה וכתבה תוכניות פדגוגיות רבות בתחומי השפה ועידוד הקריאה בגילאים הצעירים, מניעת אלימות בגיל הרך ועוד. שרי לוי מוזמנת להרצות במגוון רשויות מקומיות במגוון נושאים, כשהנושא המרכזי בהרצאה הוא מניעת אלימות בגיל הרך.

שרי לוי: "כאשת חינוך בכל רמ"ח אבריי דאגתי להוביל כבר למעלה משלושה עשורים פרויקטים ותוכניות חברתיות, אני מצטרפת בהתנדבות מלאה, להמשיך בעשייה החינוכית שלי ולתרום מהידע והניסיון שצברתי בתחומי החינוך, הקהילה והרווחה בעיר בה גידלתי את ילדיי וכעת גדלים בה נכדיי.
שלומי הראל משלב עוצמה ורגישות שיכולים להוות נכס ייחודי למועצת העיר, הקשר הבלתי אמצעי שלו עם תושבי העיר והנחישות שלו לסייע בכל נושא באופן מקצועי ומיטבי עד לגמר טיפול, מעידים על היכולות שלו לפעול בעתיד כחבר מתאים במועצת העיר. בכוונתי להציג תוכנית מתקדמת וחדשנית ברמת גן שתקדם את רמת גן צעד אחד קדימה בתחום האקלים החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. מטרת התוכנית להעניק הדרכה וליווי להורים, לצוות החינוכי ולילדים, מענה לצרכי הפרט ומניעת אלימות על כל היבטיה כולל אלימות מילולית ושיימיניג"

עו"ד שלומי הראל מוסיף כי הצטרפותה של שרי לסיעת "עידן חדש" בראשותו הינה תוספת כוח משמעותית למען רמת גן כולה. ביחד נעשה ונצליח. נעבוד כולנו קשה בחמש השנים הבאות במועצת העיר.
הרשימה שלי תורכב מאנשי עשייה רמת-גנים שהם חלק בולט מהנוף הקהילתי וכל אחד ואחת מעורב ומתמחה בתחום יחודי.
הסחף בתקופה האחרונה והסקרים המחמיאים מעידים על הצימאון של תושבי העיר בגיוון הגלריה של חברי מועצת העיר. בשבועות הקרובים אמשיך להציג בפניכם את התוכנית שלנו ואת חבריי לרשימה למועצת העיר".

עוד ב.בחירות ברמת גן
חדשות העיר רמת גן פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
בר בודקת

סודן של הסופגניות

סודן של הסופגניות שוב הגיע הזמן הזה בשנה שהסופגניות צצות בכל מקום ומבשרות שחג החנוכה בפתח. במיוחד עכשיו, כשכולנו זקוקים לנחמה, בדקנו ומצאנו עבורכם את הסופגניות ששוות את הקלוריות (רמז: הסוד טמון במילוי) והלוואי שיהיה

קראו עוד»
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן