30/05/2024
30/05/2024
יום חמישי, 30 במאי 2024

מנהלות חדשות בבתי הספר בגבעתיים בשנת הלימדים שבפתח

רום אלוף

14/08/2023

שתפו

אורית כוכבי מנהלת בורכוב

אורית כוכבי תנהל את ביה"ס בורוכוב, במקום מירי לוקסנבורג, שיוצאת לגמלאות. אורית עוסקת בתחום החינוך מזה שני עשורים, והינה בעלת ניסיון ניהולי עשיר של בתי ספר ומסגרות חינוכיות. בתפקידה האחרון שימשה כמדריכת מטה מרום במשרד החינוך, ולפני כן ניהלה את בית הספר היסודי "פרחי המדע" ברחובות. היא אוחזת בתואר שני בחינוך מהאוניברסיטה העברית, עם התמחות בחקר וכתיבת תכניות לימודים, ובתואר שני נוסף במנהל וניהול מערכות חינוך מהמכללה ללימודים אקדמיים.

 נועה שועלי תנהל את ביה"ס יגאל אלון, במקום רגינה אבירם, שיוצאת לגמלאות. נועה, ילידת גבעתיים, בעלת ניסיון של 25 שנה במערכת החינוך, לרבות במסגרות החינוך הבלתי פורמלי. ב-8 השנים האחרונות ניהלה את בית הספר היסודי "שז"ר" בחולון. עסקה בהכשרה והדרכת צוותי חינוך בבתי הספר בתחום האוריינות ושימשה כמרצה לסגלי הוראה. נועה בעלת תואר שני בספרות מאוניברסיטת תל אביב ואף הוכרה כמצטיינת דיקן. בנוסף, היא בוגרת התכנית להכשרת מנהלים של אבני ראשה.

שלומית דבדבני מונתה ע"י וועדת המכרזים למנהלת תיכון שמעון בן צבי, לאחר בשנה האחרונה שמשה כממלאת מקום של אלה ספיר-גונן, שיוצאת לגמלאות. רוית סירי ושרון לוינהר-בכור, ישובו לנהל את בתי הספר כצנלסון ושמעוני בהתאמה, לאחר שיצאו לשנת שבתון.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "אני מאחל הצלחה רבה לאורית כוכבי ולנועה שועלי, שמצטרפות לשורת מנהלי ומנהלות בתי הספר המצויינת של גבעתיים. אני בטוח כי ניסיונן החינוכי העשיר יתרום רבות לתלמידים ולצוותי החינוך. ברכות לשלומית דבדבני, אשר מונתה ע"י וועדת המכרזים כמנהלת תיכון שמעון בן צבי, לאחר שניהלה בפועל את ביה״ס בשנה האחרונה בהצלחה. ברוך שובן של המנהלות רוית סירי ושרון לוינהר-בכור משנת השבתון.

תודה גדולה למנהלות היוצאות לפנסיה – מירי לוקסנבורג, רגינה אבירם ואלה ספיר גונן. תרומתכן לחינוך בגבעתיים לא תסולא בפז, המון הצלחה בהמשך הדרך. למנהלות שניהלו השנה את כצנלסון ושמעוני, הילה שמאל ולימור כהן, בהצלחה בניהול בתי הספר בערים רמת השרון ואור יהודה! שנת לימודים פורייה ומוצלחת לכל תלמידי גבעתיים וצוותי החינוך המצויינים שלנו.״

נועה שואלי מנהלת אלון
חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן