07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

"זה לא בדיוק געגוע, זה סתם נעים להיזכר"

שנה שניה לפסטיבל הזמר העברי בגן הזיכרון בגבעתיים

מערכת Gplus

17/07/2023

שתפו

צילום: אילן ספירא

פסטיבל הזמר העברי נערך בפעם השנייה בגבעתיים, לאור הצלחתו הגדולה בשנה שעברה. כ-800 אורחים פקדו את גן הזיכרון בשני ימי הפסטיבל.

באי האירוע התמלאו ברגשות נוסטלגיים לצלילי שירי "ארץ ישראל הישנה והטובה", כאשר נהנו מהופעות של להקת "קולות גבעתיים" אשר חיממה את להקת הגבעטרון הוותיקה ומופע נוסף של דודו זכאי שביצע מבין שיריו את "ארץ ישראל יפה", "הוי ארץ מולדתי" ועוד שירים רבים וטובים.

האירועים השנה הוקדשו לזכרם של שני תושבי כבוד בעיר, גבי ברלין וחופני כהן ז"ל, שני ענקים הזמר הישראלי, שאר נפטרו בחודש האחרון.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "אנו שמחים לקיים זו השנה השנייה את פסטיבל הזמר העברי בגבעתיים, בעקבות ההצלחה הגדולה של שנה שעברה. אנו רואים חשיבות בשימור הזמר הישראלי וטיפוח אמנים וותיקים שכולנו גדלנו על שיריהם. תודה לכל מי שהגיע, למרות החום והלחות ותודה לאגף האירועים העירוני על הפקה יוצאת מן הכלל"

חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן