07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

התיכונים בגבעתיים בצמרת

שמעון בן צבי במקום ה-7 ותלמה ילין ב-11 מובילים בדירוג בתי הספר המצטיינים בישראל

רום אלוף

20/08/2023

שתפו

תיכון שמעון בן צבי

בתי הספר העל יסודיים שמעון בן צבי, במקום ה-7,  ותלמה ילין, ב-11, שובצו בצמרת מדרג 20 התיכונים המצטיינים של ישראל. הנתונים פורסמו היום (ראשון) בידיעות אחרונות עפ״י הזכאות לבגרות ושיעורי מסיימי מתמטיקה ואנגלית בהיקף 5 יחידות לימוד. הדירוג שוקלל ע״י אתר ״מדלן״ על בסיס נתונים של משרד החינוך הכוללים מדרג של בתי ספר עם למעלה מ-400 תלמידים.  שמעון בן צבי ותלמה ילין דורגו ברשימת 20 התיכונים המצטיינים, במקום ה-7 וה-11 בהתאמה.

לפי פרסום משרד החינוך בשנת 2022, מדד הזכאות לבגרות עמד על 99% בקרב תלמידי י"ב שלמדו בגבעתיים, ובשקלול תלמידי החינוך המיוחד, אחוז הזכאות לבגרות של התלמידים שלמדו במוסדות החינוך בעיר עומד על 98.1%.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: ״מברך את צוותי החינוך של בתי הספר, התלמידים/ות, ההורים ומערכת החינוך העירונית על ההישג המרשים. לפני כעשור אחוז הזכאות לבגרות בעיר גבעתיים עמד על 82%, כיום הוא מגרד (בכל התיכונים) את ה- 100%. השיפור בהישגים הוא תוצאה משולבת של עבודה מדהימה של הצוותים שלא מוותרים על אף ילד, של מדיניות עירונית ששמה את נושא הזכאות לבגרות כמשימה עליונה, של תלמידים/ות מוכשרים שעובדים קשה ושל ההורים. ברכות מכולנו, גאווה גדולה."

תיכון תלמה ילין
חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן