02/12/2023
02/12/2023
שבת, 02 בדצמבר 2023
חדשות העיר רמת גן פלוס

הפחתה משמעותית בעומסי התנועה ברחוב הירדן ובשכונת נווה יהושע ברמת גן

רועי ברזילי סגן ראש העיריה

שתפו

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה של עיריית רמת גן קיבלה את מתווה ברזילי  וצפויה לאשר אותו בימים הקרובים.

מטרתו תיקון תכנית בנייה בשכונת בנווה יהושע 41-51 שהחליפה את התכנית הקודמת שלא ענתה לצרכים הציבוריים. במסגרת התכנית: אושרו 330 יחידות דיור (מספר יח"ד גבוה מאוד ביחס למקובל).

על פי מתווה ברזילי היזמים התבקשו לשנות את התכנית ולכלול בתוכה 5 בניינים נוספים הנמצאים בצומת הרחובות נווה יהושע והירדן, ובכך לצמצם באופן דרמטי את העומסים ביציאה מרחוב נווה יהושוע ומרחוב הירדן לכיוון צומת אלוף שדה.

בנוסף, יתווסף נתיב כניסה מהיר, ללא רמזור לנווה יהושע, תתאפשר יציאה מהירה לרחוב הירדן, יתווסף נתיב תחבורה נוסף ושביל האופניים ישלים את מסלולו עד אלוף שדה.

עוד יגדל השטח הציבורי בתכנית לכ50% מכלל התכנית ולטובת תועלות ציבוריות, ללא כל תוספת דירות או שטחים. 96 המשפחות ועוד 20 המשפחות המתגוררות בנווה יהושע יעברו לבניין חדש ומודרני.

סגן ראש העיר, יוזם המתווה, רועי ברזילי:"אחרי שנים של עיכובים במתן החלטה, אני מודה לראש העיר שתמך בפתרון שלי ולוועדה שהסכימה לפתרון היצירתי. מצד אחד העתקת הבניינים והקלה על מצוקת הדיור ומצד שני, הרחבת הכביש והקטנת עומס הפקקים והתחבורה. תושבי רחוב הירדן יוכלו ליהנות מפירות ההחלטה בתוך חודשים ספורים, שכן היא עתידה לצאת לפועל ממש בימים אלה. בכוונתי לקדם 2 פרויקטים יצירתיים נוספים שיביאו להרחבת רחוב הירדן במקטע שבין נווה יהושע לפנחס בתקופה הקרובה, שיביאו לשיפור משמעותי בפני הרחוב."

צילום : עמי ארליך

עשו מנוי למגזין, ועכשיו בחינם!

היו מעודכנים וקבלו אם הכתבות והטורים הכי מעניינים

חדשות העיר רמת גן פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אולי יעניין אותך

מוסף התחדשות עירונית – מידע הכרחי בכל בית בישראל

כיצד תגנו על זכויותיכם במסגרת פרוייקטי התחדשות עירונית? מוסף התחדשות עירונית מידע הכרחי בכל בית בישראל בשוק ההתחדשות העירונית, קיימים עשרות קבלנים ויזמים, המעוניינים לבנות בבניינים ישנים, בתמורה לזכויות על הדירות החדשות שייבנו במסגרת התחדשות

קראו עוד »
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
מגזין רמת גן פלוס

מגזין רמת גן פלוס 112

'רמת גן פלוס' החדש מלחמת מלחמת חרבות ברזל
2023. מערכת 'פלוס תקשורת' וכל בית ישראל מחבקים את תושבי ישראל ומחזקים את הכוחות ההצלה והבטחון

קראו עוד»
כתבות השער

אני לא יודע למה קיבלתי צל"ש, בסך הכול רציתי להגיע הביתה בשלום"

"אני לא רואה עצמי סופר אלא היסטוריון" סיפורו של יוסי ארגמן – האיש מגבעת התחמושת נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין השיר "גבעת התחמושת" נכתב כמה חודשים אחרי מלחמת ששת הימים על-ידי יורם טהרלב שקרא את

קראו עוד»
כתבות השער

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים'

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים' נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין 25/8/223 סמדר והמשפחה כשראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, המליץ לארגון

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן