30/05/2024
30/05/2024
יום חמישי, 30 במאי 2024
חדשות העיר רמת גן פלוס

הפחתה משמעותית בעומסי התנועה ברחוב הירדן ובשכונת נווה יהושע ברמת גן

רועי ברזילי סגן ראש העיריה

שתפו

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה של עיריית רמת גן קיבלה את מתווה ברזילי  וצפויה לאשר אותו בימים הקרובים.

מטרתו תיקון תכנית בנייה בשכונת בנווה יהושע 41-51 שהחליפה את התכנית הקודמת שלא ענתה לצרכים הציבוריים. במסגרת התכנית: אושרו 330 יחידות דיור (מספר יח"ד גבוה מאוד ביחס למקובל).

על פי מתווה ברזילי היזמים התבקשו לשנות את התכנית ולכלול בתוכה 5 בניינים נוספים הנמצאים בצומת הרחובות נווה יהושע והירדן, ובכך לצמצם באופן דרמטי את העומסים ביציאה מרחוב נווה יהושוע ומרחוב הירדן לכיוון צומת אלוף שדה.

בנוסף, יתווסף נתיב כניסה מהיר, ללא רמזור לנווה יהושע, תתאפשר יציאה מהירה לרחוב הירדן, יתווסף נתיב תחבורה נוסף ושביל האופניים ישלים את מסלולו עד אלוף שדה.

עוד יגדל השטח הציבורי בתכנית לכ50% מכלל התכנית ולטובת תועלות ציבוריות, ללא כל תוספת דירות או שטחים. 96 המשפחות ועוד 20 המשפחות המתגוררות בנווה יהושע יעברו לבניין חדש ומודרני.

סגן ראש העיר, יוזם המתווה, רועי ברזילי:"אחרי שנים של עיכובים במתן החלטה, אני מודה לראש העיר שתמך בפתרון שלי ולוועדה שהסכימה לפתרון היצירתי. מצד אחד העתקת הבניינים והקלה על מצוקת הדיור ומצד שני, הרחבת הכביש והקטנת עומס הפקקים והתחבורה. תושבי רחוב הירדן יוכלו ליהנות מפירות ההחלטה בתוך חודשים ספורים, שכן היא עתידה לצאת לפועל ממש בימים אלה. בכוונתי לקדם 2 פרויקטים יצירתיים נוספים שיביאו להרחבת רחוב הירדן במקטע שבין נווה יהושע לפנחס בתקופה הקרובה, שיביאו לשיפור משמעותי בפני הרחוב."

צילום : עמי ארליך

עשו מנוי למגזין, ועכשיו בחינם!

היו מעודכנים וקבלו אם הכתבות והטורים הכי מעניינים

חדשות העיר רמת גן פלוס

האם הכל כלול? חלק 2

הסיסמה הנפוצה בהתחדשות עירונית היא שהבעלים אינם משלמים דבר והכל הוא על חשבון היזם – זה כמובן תלוי בסעיפים הקטנים של ההסכם המשפטי שיחתם לבסוף מול היזם.

קראו עוד »
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אולי יעניין אותך

מוסף התחדשות עירונית – מידע הכרחי בכל בית בישראל

כיצד תגנו על זכויותיכם במסגרת פרוייקטי התחדשות עירונית? מוסף התחדשות עירונית מידע הכרחי בכל בית בישראל בשוק ההתחדשות העירונית, קיימים עשרות קבלנים ויזמים, המעוניינים לבנות בבניינים ישנים, בתמורה לזכויות על הדירות החדשות שייבנו במסגרת התחדשות

קראו עוד »

"אני חשוף לפיתויים בפיצוציה כל היום, אבל למזלי יש את אברהמסון"

שולי ליניאדו מרמת גן עבר שני ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר ללא הועיל:  "ירדתי במשקל מהר יותר בשלושת חודשים הראשונים שלאחר הגמילה מסוכרים ופחמימות ממכרות במכון אברהמסון. 15 אנשים עם דחף בלתי נשלט לפחמימות נגמלו בעקבותיי וכולם מצליחים לרדת יפה במשקל"

קראו עוד »
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
המגרש הביתי

שושלת מליקה

אופק מליקה שוער נבחרת הנוער זוכת מדליית הארד במונדיאליטו 2023. גדל והתחנך בעיר גבעתיים, ובמועדון בו שיחקו גם בני משפחתו – הפועל רמת גן

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן