07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

אבי סלומה מצטרף לעו"ד שלומי הראל כמספר 3 ברשימה למועצת העיר

אבי סלומה פעיל רמת-גני מוכר ובולט. מתגורר ברמת גן 32 שנים ומאז פעיל חברתי למען האנשים עם האתגרים

מערכת Gplus

14/08/2023

שתפו

ישראל זינגר

אבי סלומה הודיע השבוע כי הוא מצטרף לעו"ד שלומי הראל כמספר 3 ברשימה למועצת העיר.

אבי סלומה פעיל רמת-גני מוכר ובולט. אבי בן 75 נשוי לשושנה, אב לשני בוגרים וסב לאחת. נפגע בלידתו בשיתוק מוחין והתחנך בחינוך הרגיל. אבי מתגורר ברמת גן 32 שנים ומאז פעיל חברתי למען האנשים עם האתגרים. בשנת 2007 יזם הקמת עמותה אנשי"ם-ארגון נכי שיתוק מוחין. בשנת 2014 זכה באות המתנדב משרת הבריאות יעל גרמן על פעילותו בתחום מערכת הבריאות. אבי פעיל בקהילה נגישה זו למעלה מעשרים שנה.

אבי סלומה:"פעלתי במשך שנים בעמותות וארגונים. הגיע הזמן לשנות מתוך מועצת העיר. יש הרבה מה לעשות ברמת גן בתחומים רבים, החל מהנגישות העירונית של בתי עסק ומוסדות, חינוך, קהילה ועוד. עם שלומי הראל מצאתי שותף אמיתי לדרך שביחד נוכל לקדם נושאים ופרויקטים רבים לטובת התושבים. הדרך מתחילה מקבלת השונה והמאותגר יותר על מנת להתאים את העיר שלנו לאוכלוסיה המאותגרת"

שלומי הראל: אני שמח על הצטרפותו של אבי סלומה, אבי שחקן נשמה שמביא עימו נסיון עשיר בתחום הקהילה והחברה. האתגר האמיתי שלנו יהיה אחרי הבחירות להצליח להביא בשורה אמיתית לקהילת המאותגרים והנחושים. אנו נמצאים לקראת הישורת האחרונה של הבחירות ואני נרגש לראות את המצטרפים הרבים אלינו ואת שחקני החיזוק למועצת העיר, שמעידים על הצורך בריענון השורות. זהו דם חדש שצמח מן השטח למען השטח" 

צילום: גיא לוי

עוד ב.בחירות ברמת גן
חדשות העיר רמת גן פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
בר בודקת

סודן של הסופגניות

סודן של הסופגניות שוב הגיע הזמן הזה בשנה שהסופגניות צצות בכל מקום ומבשרות שחג החנוכה בפתח. במיוחד עכשיו, כשכולנו זקוקים לנחמה, בדקנו ומצאנו עבורכם את הסופגניות ששוות את הקלוריות (רמז: הסוד טמון במילוי) והלוואי שיהיה

קראו עוד»
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן