07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

עימותים ומהומות בישיבת מועצת עירית רמת גן ברקע הבחירות באוקטובר 2023

מערכת Gplus

2/07/2023

שתפו

שאמה הכהן ואילני לפני הריב הגדול

מהומה בישיבה סוערת של מועצת עירית רמת גן שבמהלכה התפתחו עימותים קולניים בין ראש העירייה כרמל שאמה הכהן למתמודד מולו ליעד אילני.

יציבות נרשמה דווקא בכל הקשור לוועדת הבחירות ברמת גן. בישיבה נבחר רו"ח עזרא ערוסי לתפקיד יו"ר הוועדה, תפקיד אותו הוא ממלא כבר שנים רבות. ערוסי שימש יו"ר ועדת הבחירות גם בבחירות הקודמות.

כרמל שאמה הכהן: "מערכת הבחירות צריכה להתמקד בעשייה בעיר. שימוש בפייק לא ינצח את הבחירות ברמת גן. יש קווים אדומים שאסור לחצות – פגיעה בבני משפחה, פגיעה בפרנסה ופגיעה מתחת לחגורה"

מנגד, טען ליעד אילני "מדובר ב"חוג בית" ששאמה הכהן מקיים בישיבת המועצה. פרישתי מתפקיד מ"מ נבעה בשל התנהלותו האישית של ראש העירייה" 

כזכור, בבחירות הקודמות ב-2018 ולהפתעת התושבים, שאמה הכהן וליעד אילני הפכו לשותפים פוליטיים בסיבוב השני של הבחירות לראשות העיר, ועשו יד אחד להפלתו של זינגר, מי שהיה ראש העיר המכהן. ומאז הפכו לאויבים מרים.

עוד ב.בחירות ברמת גן
חדשות העיר רמת גן פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן