16/06/2024
16/06/2024
יום ראשון, 16 ביוני 2024

תקועים בתהליך המכירה?

איך מכרתי דירה בגבעתיים והשגתי לבעליה 200 אלף ש"ח יותר ממה שציפו לקבל

אדם גורל

שתפו

פורסם: 20 אפריל 2023

קיפאון?

מכירת דירה היא צעד משמעותי עבור רוב האנשים, מה צריך לדעת על מכירת דירה ואיך מכרתי דירה בגבעתיים והשגתי לבעל הדירה 200 אלף ש"ח יותר ממה שהוא ציפה לקבל וממחיר השיווק בו שיווק את הדירה.

פגשתי זוג מקסים בדירה ששיווקתי ברמת גן. הזוג חיפש דירה מרווחת יותר, בבניה חדשה יותר, עם מעלית, חניה, ממ"ד ומרפסת שמש. בפגישה הראשונה, הם אמרו שהם מסתדרים לבד אבל בהמשך, הסכימו שאבוא אליהם הבייתה ואראה את הדירה. הם הדגישו שהם משווקים את הדירה לבד ואינם רוצים מתווך.

לאחר שהגעתי אליהם לדירה, ביקשתי מהם לשלוח הודעת וואטסאפ ולהציע למספר לקוחות הנמצאים במאגר הלקוחות שלי. כאלה המחפשים ספציפית באיזור של הדירה.

הלקוח הראשון שקיבל את ההודעה, התקשר אליי ואמר שהוא מכיר את הדירה, שבעל הדירה מפרסם אותה בפרטי, שהוא ראה אותה ושהוא הציע לבעל הדירה את מחיר השיווק ובעל הדירה נעלם ולא חזר אליו. לאחר שיחה קצרה הצלחתי להעלות את ההצעה שלו בצורה משמעותית. הסברתי לו שיש חריגה קטנה מאוד, ושהמוכרים צריכים למצוא דירה לרכישה ויתכן שיצטרך לגלות גמישות בפינוי.

העלינו הילוך בחיפוש דירה עבורם כשהם נתנו בי את אמונם וביקשו שאאתר להם נכס לרכישה

לאחר כ-10 חודשים ומספר רב של נכסים שראינו, הם ביקשו לראות דירה שמשווקת על ידי מתווך אחר. אותו מתווך לא שיתף פעולה ולא הסכים שאביא את הקונים. מאחר ואני עובד למען לקוחותיי, וחשוב לי לעזור להם למצוא את הדירה הנכונה, החלטתי להפנות את הקונים לאותו מתווך ובעצם לא לקבל את שכר הטרחה שהוא 2% פלוס מע"מ.

הם רצו לרכוש את הדירה וביקשו לדעת האם אותו לקוח ששוחחתי איתו רוצה לרכוש את הדירה שלהם. שוחחתי עם הקונה, ביצעתי התאמה בין פעימות התשלום הרצויות של הרכישה שלהם לבין מועד הפינוי וגישרתי בין עורכי הדין של עסקת המכירה והרכישה.

כשהגענו לחתימת החוזה, המוכר והקונה הודו לי ושילמו באהבה את עמלתי. הצלחתי למכור את דירתם ללא שיווק, ובזכות מערכת היחסים שלי עם הקונה הצלחתי להשיג להם יותר כסף ממה שהם ביקשו.

נבחרת הנדל"ן ואני נשמח לעשות לכם סדר בתהליך ולבצע אותו בצורה נכונה ולהשיג לכם את המחיר הטוב ביותר. מעוניינים למכור את הדירה ולא יודעים איך נכון להתחיל? נבחרת הנדל"ן ואני נשמח לעשות לכם סדר בתהליך ולבצע אותו בצורה נכונה ולהשיג לכם את המחיר הטוב ביותר.

חג חירות שמח, מלא בחופש, שפע, אהבה ושמחה לכולנו!

אדם גורל מתמחה בהפיכת עסקאות נדל"ן מורכבות לפשוטות, נעימות ומשתלמות.  חבר הנהלת לשכת מתווכי הנדל"ן גוש דן, 

יש לכם עוד שאלות, צרו קשר ישירות עם אדם:

כל האמור לעיל אינו מהווה תחליף ליעוץ פרטני ומלא ו/או ייעוץ מקצועי פרטני ומלא ו/או המלצה לנקיטת פעולה כלשהי. אין לראות באמור המלצה מכל סוג שהוא

התמונות להמחשה בלבד

טור המומחה של אדם גורל התפרסם במגזינים 'גבעתיים פלוס' ו'רמת גן פלוס'

כתבות נוספות של המומחה
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

סיפור מהסרטים בשלושה ימים

איה כהן אבישר קשרה את הסיפור שכתבה בעשיה של אור-לי, במשפחה המיוחדת שלהם, בנסיבות נפילתו של עומרי וזכתה בפרס הראשון בתחרות, ארבעה כרטיסים לפסטיבל הסרטים בקאן, 'הכל כלול'.

קראו עוד»
חדשות הרכב פלוס

הפנדה חוזרת

פיאט גרנד פנדה החדשה, הזוכה לעיצוב מושך עין מראה קופסתי עם מנוע חשמלי וגם היברידי

קראו עוד»
כתבות השער

איך סיפור נולד?

איך הפכו כל הרעיונות של 22 תלמידי כתה ה' במרכז המחוננים והמצטיינים סחל"ב בגבעתיים לספר אחד משותף ומרתק 'אסקייפ – התעלומה במבנה הקסום'

קראו עוד»
חדשות העיר גבעתיים פלוס

זמר זמר לך! 350 תלמידים השתתפו באירוע חגיגי לסיכום תכנית "זמר עברי"

חדשות העיר גבעתיים פלוס זמר זמר לך 350 תלמידים השתתפו באירוע חגיגי לסיכום תכנית "זמר עברי" שתפו אירוע סיכום תכנית זמר עברי בהדרכת סטודנטים מבית הספר למוזיקה "רימון"'. האירוע התקיים בתיאטרון גבעתיים. תכנית זמר עברי פעלה השנה

קראו עוד»
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
יזמות ושווק נדל"ן // נטע עדני

צבי בצל הגבעה

"בית הספירלה מוקף במרפסות ללא קירוי וכל הדירות פונות לחצר פנימית. ומולו מבנה נוסף בתכנונו, בית דובינר, הקרוי כאמור בפי כל 'בית המשושים'.[…] הוא תוכנן ללא חלל מדרגות. קהילה בתוך מבנה או מבנה לקהילה"

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן