23/02/2024
23/02/2024
יום שישי, 23 בפברואר 2024

תקועים בתהליך המכירה?

איך מכרתי דירה בגבעתיים והשגתי לבעליה 200 אלף ש"ח יותר ממה שציפו לקבל

אדם גורל

שתפו

פורסם: 20 אפריל 2023

קיפאון?

מכירת דירה היא צעד משמעותי עבור רוב האנשים, מה צריך לדעת על מכירת דירה ואיך מכרתי דירה בגבעתיים והשגתי לבעל הדירה 200 אלף ש"ח יותר ממה שהוא ציפה לקבל וממחיר השיווק בו שיווק את הדירה.

פגשתי זוג מקסים בדירה ששיווקתי ברמת גן. הזוג חיפש דירה מרווחת יותר, בבניה חדשה יותר, עם מעלית, חניה, ממ"ד ומרפסת שמש. בפגישה הראשונה, הם אמרו שהם מסתדרים לבד אבל בהמשך, הסכימו שאבוא אליהם הבייתה ואראה את הדירה. הם הדגישו שהם משווקים את הדירה לבד ואינם רוצים מתווך.

לאחר שהגעתי אליהם לדירה, ביקשתי מהם לשלוח הודעת וואטסאפ ולהציע למספר לקוחות הנמצאים במאגר הלקוחות שלי. כאלה המחפשים ספציפית באיזור של הדירה.

הלקוח הראשון שקיבל את ההודעה, התקשר אליי ואמר שהוא מכיר את הדירה, שבעל הדירה מפרסם אותה בפרטי, שהוא ראה אותה ושהוא הציע לבעל הדירה את מחיר השיווק ובעל הדירה נעלם ולא חזר אליו. לאחר שיחה קצרה הצלחתי להעלות את ההצעה שלו בצורה משמעותית. הסברתי לו שיש חריגה קטנה מאוד, ושהמוכרים צריכים למצוא דירה לרכישה ויתכן שיצטרך לגלות גמישות בפינוי.

העלינו הילוך בחיפוש דירה עבורם כשהם נתנו בי את אמונם וביקשו שאאתר להם נכס לרכישה

לאחר כ-10 חודשים ומספר רב של נכסים שראינו, הם ביקשו לראות דירה שמשווקת על ידי מתווך אחר. אותו מתווך לא שיתף פעולה ולא הסכים שאביא את הקונים. מאחר ואני עובד למען לקוחותיי, וחשוב לי לעזור להם למצוא את הדירה הנכונה, החלטתי להפנות את הקונים לאותו מתווך ובעצם לא לקבל את שכר הטרחה שהוא 2% פלוס מע"מ.

הם רצו לרכוש את הדירה וביקשו לדעת האם אותו לקוח ששוחחתי איתו רוצה לרכוש את הדירה שלהם. שוחחתי עם הקונה, ביצעתי התאמה בין פעימות התשלום הרצויות של הרכישה שלהם לבין מועד הפינוי וגישרתי בין עורכי הדין של עסקת המכירה והרכישה.

כשהגענו לחתימת החוזה, המוכר והקונה הודו לי ושילמו באהבה את עמלתי. הצלחתי למכור את דירתם ללא שיווק, ובזכות מערכת היחסים שלי עם הקונה הצלחתי להשיג להם יותר כסף ממה שהם ביקשו.

נבחרת הנדל"ן ואני נשמח לעשות לכם סדר בתהליך ולבצע אותו בצורה נכונה ולהשיג לכם את המחיר הטוב ביותר. מעוניינים למכור את הדירה ולא יודעים איך נכון להתחיל? נבחרת הנדל"ן ואני נשמח לעשות לכם סדר בתהליך ולבצע אותו בצורה נכונה ולהשיג לכם את המחיר הטוב ביותר.

חג חירות שמח, מלא בחופש, שפע, אהבה ושמחה לכולנו!

אדם גורל מתמחה בהפיכת עסקאות נדל"ן מורכבות לפשוטות, נעימות ומשתלמות.  חבר הנהלת לשכת מתווכי הנדל"ן גוש דן, 

יש לכם עוד שאלות, צרו קשר ישירות עם אדם:

כל האמור לעיל אינו מהווה תחליף ליעוץ פרטני ומלא ו/או ייעוץ מקצועי פרטני ומלא ו/או המלצה לנקיטת פעולה כלשהי. אין לראות באמור המלצה מכל סוג שהוא

התמונות להמחשה בלבד

טור המומחה של אדם גורל התפרסם במגזינים 'גבעתיים פלוס' ו'רמת גן פלוס'

כתבות נוספות של המומחה

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה לאחרונה אושרה תוכנית האב המתווה את מדיניות התכנון ארוכת הטווח של גבעתיים – האם ואיך ההחלטה נוגעת בכל אחד מאיתנו אדם גורל שתפו פורסם: 25/08/2023 אילוצרציה להמחשה של שכונת

קראו עוד »
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
חדר החדשות

תערוכת "רוח האדם" – תערוכת בוגרי שנקר על רקע מלחמת חרבות ברזל במתחם אמפא TLV – הכניסה חינם

חדר החדשות תערוכת "רוח האדם" – תערוכת בוגרי שנקר על רקע מלחמת חרבות ברזל – הכניסה חופשית התערוכה תוצג עד ה-6 במרץ במתחם אמפא TLVברחוב יגאל אלון בת"א שתפו התערוכה  תציג 15 עבודות חדשות מתחומים

קראו עוד»
חדשות העיר גבעתיים פלוס

גבעתיים דורגה כעיר הכי צעירה בישראל אחרי תל אביב

חדשות העיר גבעתיים פלוס בשנים האחרונות הפכה העיר גבעתיים לאחת הערים המבוקשות עבור אוכלוסייה צעירה   שתפו אם גם אתם חשבתם שגבעתיים זו עיר "זקנה" – טעיתם! עם השנים האוכלוסייה הותיקה בגבעתיים הלכה והזדקנה, והעיר

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן