16/04/2024
16/04/2024
יום שלישי, 16 באפריל 2024

מה גורם לזינוק מחירי הדירות במהלך המלחמה?

כפי שמסתמן מהנתונים, התושבים לא מאמינים לממשלת ישראל. האם במצב הזה מחירי הדירות ימשיכו לזנק?

אדם גורל

שתפו

 18/03/2024

צילום להמחשה בלבד

הנתונים המתפרסמים לאחרונה ע״י הלמ"ס ומשרד האוצר מציגים עלייה במחירי הדירות וגם במחיר הממוצע לעסקה. בהשוואה לדצמבר 2023 נרשם זינוק של עשרות אחוזים במספר העסקאות. מדובר על שינוי מגמה מכיוון שזוהי העלייה הראשונה בהיקף העסקאות
מאז מרץ 2022, התקופה שלפני העלאות הריבית במשק ע"י בנק ישראל.

אמנם העלייה המדוברת הפתיעה רבים, אך אני מזכיר לכולכם שכבר לפני מספר חודשים כתבתי והזהרתי מפני עליית המחירים הצפויה. הביקוש גדל, ההיצע קטן והמחירים עולים.
אחרי ההלם הראשוני של המלחמה ובעקבות חוסר הוודאות הכלכלי וחוסר האמון של הציבור, הנדל"ן הישן, הבטוח והטוב, חוזר להיות האופציה המועדפת כדי לשמר את ערך הכסף שלנו. אני מניח שגם לכם יצא לעבור ליד אותם פרויקטי בניה שלמעשה תקועים בעקבות המצב והמחסור בפועלים. כך שלמרות הגידול במספר ההיתרים והתחלות הבניה בפרויקטי התחדשות עירונית בגבעתיים ורמת גן, בפועל הבנייה תקועה ומועדי המסירה ידחו משמעותית.
המציאות במדינת ישראל מורכבת מאד, והנדל״ן הוא חלק מאותה מציאות מורכבת. במצב כזה, הבחירה במתווך המתאים לכם שהוא השותף שלכם – חשובה שבעתיים!

כידוע לכולנו, ענף התיווך מושך הרבה אנשים שונים מכל גווני האוכלוסייה, ולכן לא פשוט לבחור את השותף הנכון. מתווך או מתווכת טובים, הוגנים ומקצועיים יוסיפו לכם ערך גבוה לעסקה. חשוב לזכור, מתווך אמין וטוב יעזור לכם למכור או לקנות נכס במחיר הוגן שתואם את המצב בשוק מפני שהוא מכיר את השוק ואת השווי הכספי האמיתי של כל נכס ונכס. לא מדובר רק על הצד הטכני של מציאת קונים ומכירת בתים, אלא ידע רחב על האזור: השכונה, התושבים, הקהל הפוטנציאלי – היתרונות והחסרונות. בזמן שאתם מתחבטים בשאלות איך וכמה, הם כבר מריצים מערך השיווק וקונים פוטנציאלים מגיעים אליהם אוטומטית.

מתווך טוב, שהוא שותף הוגן, יודע מהם היתרונות של הנכס, כמה באמת הקונים מוכנים לשלם ומה טווח המיקוח שלכם ושלהם. הנתונים שהמתווך/כת מציגים לכם מגיעים מהשטח, המציאות, מהידע שצבר ולא על בסיס איזו הערכת שמאי. מתווכים אמינים והוגנים ישתפו אותכם בידע הרחב הזה מבלי לנצל אותו ע"מ לבצע עליכם מניפולציות שונות. מקצועיות, ידע וניסיון מהותיים היום יותר מתמיד.
ואנחנו? בדיוק כאן עבורכם. אל תתמודדו לבד, התקשרו אלינו. נבחרת הנדל"ן ואני יכולים לעזור לכם להימנע מטעויות מיותרות

אדם גורל מתמחה בהפיכת עסקאות נדל"ן מורכבות לפשוטות, נעימות ומשתלמות.  חבר הנהלת לשכת מתווכי הנדל"ן גוש דן, 

יש לכם עוד שאלות, צרו קשר ישירות עם אדם:

כל האמור לעיל אינו מהווה תחליף ליעוץ פרטני ומלא ו/או ייעוץ מקצועי פרטני ומלא ו/או המלצה לנקיטת פעולה כלשהי. אין לראות באמור המלצה מכל סוג שהוא

התמונות להמחשה בלבד

טור המומחה של אדם גורל התפרסם במגזינים 'גבעתיים פלוס' ו'רמת גן פלוס'

כתבות נוספות של המומחה

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה לאחרונה אושרה תוכנית האב המתווה את מדיניות התכנון ארוכת הטווח של גבעתיים – האם ואיך ההחלטה נוגעת בכל אחד מאיתנו אדם גורל שתפו פורסם: 25/08/2023 אילוצרציה להמחשה של שכונת

קראו עוד »
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
המומחית רוית סיני

האם הכל כלול? חלק 1

הסיסמה הנפוצה בהתחדשות עירונית היא שהבעלים אינם משלמים דבר והכל הוא על חשבון היזם – זה כמובן תלוי בסעיפים הקטנים של ההסכם המשפטי שיחתם לבסוף מול היזם.

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן