fbpx
מגרש ביתי

"אני מאוד אופטימי ביחס למועדון ולעתיד שלו"

ראיון קצר ומיוחד עם עינב חזנוולד, דור שלישי בגבעתיים, יו”ר קבוצת הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים

יהונתן מלכין

העונה של הפועל רמת גן גבעתיים בכדורגל, נפתחה בקול ענות חלושה, כשבארבעת משחקיה הראשונים הצליחה הקבוצה “ללקט” 2 נקודות בלבד מתוך 12 אפשריות, קצב צבירת ניקוד אשר ממקם את הקבוצה מתחת לקו התחתון, במקום המוביל לירידת ליגה בתום העונה. קצת מוקדם לקבוע לאן תלך העונה הקרובה, בייחוד שגם המועמדת מספר 1 לעליית ליגה, בני יהודה, נמצאת בעצמה לא רחוק מהפועל ר”ג – במקום ה- 11 עם 4 נק’ בלבד. האם מדובר בחבלי לידה של עונה שבסוף תתחבר ותהיה לעונה המוצלחת לה מקווים קברניטי המועדון, או שמא העונה תתברר ככישלון חרוץ, ותסתיים עם מפח נפש וירידת ליגה? התכנסנו, כמדי שנה, לשאול את עינב חזנוולד – האיש החזק ביותר במועדון וזה שיודע אולי יותר מכולם, לאן מכוונים, לאן שואפים, ואיך לדעתו התסריט יסתיים?

עינב, קשיי התנעה או גמגום מתמשך?

קשיי התנעה אני חושב… ברור שכיוונו לפתיחת עונה טובה הרבה יותר, ונעשו מאמצים מוגברים למען מטרה זו… אימוני טרום העונה היו מהטובים בשנים האחרונות, נבנה סגל מחוייב, צעיר ורעב להישגים, עם רזומה. מחנה האימונים שקיימנו היה מוצלח וגם במשחקי האימון ובגביע הטוטו הצגנו יכולת משפורת. כל אלו הביאו אותנו לאופטימיות רבה. לרוע מזלנו, ממש סמוך לפתיחת העונה, ספגנו מכת פציעות קשה, כששני הבלמים הראשונים נפצעו לתקופות ארוכות ונאלצנו לעשות התאמות. כולי תקווה שנעלה מעתה על “דרך המלך” ונחזור למקום הטבעי שלנו – בצמרת הטבלה.

בשנים הקודמות הקבוצה חרתה על דגלה בפתיחת כל עונה כמעט, ריצה לעליית ליגה, ללא הצלחה –  מה יהיה שונה הפעם?

הפועל ר”ג גבעתיים היא קבוצה שתמיד שואפת להצליח ולהתקדם ברמה המקצועית, וכמובן להגיע לרמות הכי גבוהות של הכדורגל הישראלי. יש בעיות שלאו דווקא תלויות בקבוצה עצמה, שמונעות התקדמות בטווחהקצר, בעיקר מחסור במתקני אימוןראויים… התנאים להם ‘זוכים’ השחקנים הם ברמות של ליגות נמוכות, תנאים לא ראויים – בטח לא לקבוצת הייצוג מס’ 1 בספורט לערים רמת גן וגבעתיים. גם ברמת התקציב, אין לנו תקציב מהגבוהים בליגה. בטווח הארוך אנחנו מקווים ומאמינים שנוכל לשפר את התנאים החיצוניים הללו, וננהל את המועדון ממקום של חוזקה – הן ברמה הכלכלית והן ברמה התחרותית, וכמובן שנרצה שזה יבוא במקביל לעליית ליגה והתברגות קבועה בצמרת הכדורגל הישראלי.עליית ליגה תביא עימה חשיפה גדולה ודחיפה כלכלית נוספת ואנו כיום עושים הכל כדי ליצור בסיס איתן לתקיעת יתד בצמרת הכדורגל.

למרות פתיחת העונה החלשה, אתה מאמין בצוות המקצועי שמריץ את הקבוצה?

בהחלט. אנחנו מאוד מאמינים שביכולת הצוות המקצועי להוציא את הקבוצה לדרך חדשה, יש לנו צוות מתקדם, חדשני, מלא במוטיבציה וידע רב.

ספר קצת על הסגל שהתגבש? האם צפויות החתמות נוספות לאור פתיחת
העונה?
הסגל מבוסס על צעירים תוצרת בית וכן ישראלים ותיקים ומנוסים. בנוסף לכך, הוחתמו שני זרים – בלם וקשר, שאמורים לשדרג את הקבוצה. בבניית הסגל שמנו דגש על אופי השחקנים, כשהמוטו הוא להחתים שחקנים מחויבים, רעבים ובעלי רצון עז להצליח הן ברמה האישית והן ברמה הקבוצתית.
השנה מסתמנת הליגה כחזקה מתמיד, המטרות הן אותן מטרות?
“אמנם מבחינת תקציב אנו לא נמנים על ‘אריות הליגה’ אך אני סבור שלמרות הכל ביכולתנו להוות גורם משמעותי בצמרת ולהגיע לישורת האחרונה של העונה, למקום שבו המזל ישחק כבר תפקיד וכל משחק יוכל לקחת קבוצה כזו או אחרת לצמרת. אני חושב שתהיה ליגה צפופה ויהיה מותח עד הסוף…”

בשנה הקודמת הקבוצה ספגה בממוצע כשער למשחק, השנה בפתיחת העונה הממוצע עומד על ספיגה של מעל ל-2 שערים למשחק (במשחק אחד הקבוצה ספגה 5), איך אתם מתכננים “ליישר קו” עם נתוני העונה הקודמת?

“פתחנו את העונה בלי שני הבלמים הפותחים, וגם ספגנו במשחק אחד חמישייה. כולי אמונה שעם התגבשות ההגנה לאחר ההחתמות וההתאמות שבוצעו, נדע גם לשמור על רשת נקייה במשחקים.”

שמעתי לא מעט את התלונה כי שחקני הנוער של המועדון לא זוכים למספיק הזדמנויות בטווח ארוך בקבוצה, האם נכון הדבר?

“מחלקת הנוער שלנו זוכה ליחס חם ביותר מההנהלה, ואני עצמי נמצא כאן בעיקר עבור מחלקת הנוער ועבור השחקנים הצעירים. שחקני הבית של המועדון זוכים לעדיפות מוחלטת על פני כל שחקן אחר שבא ‘מבחוץ’… אנו נותנים את הבמה לשחקנים הצעירים של המועדון, ובשלב מסוים האחריות להוכיח ולהצליח גם במסגרת הבוגרת – חלה עליהם בעיקר.”

 

איזה בשורה חדשה יש לך עבור האוהדים המסורים של הקבוצה? יהיו חיזוקים בהמשך העונה?

“אני רוצה להבהיר לקהל האוהדים הנאמן של הקבוצה, כי המועדון נמצא באחת התקופות הטובות והיציבות בתולדותיו. אודות לבעלים מסור (יהודה דולינר) ולחברי הנהלה מוכשרים, נאמנים ומשקיענים (משה הוברמן ואבישי אברהם).

המועדון יציב ביותר, הן ברמה הכלכלית, התדמיתית והמקצועית – מחלקת הנוער היא הגדולה והמצליחה בתולדות המועדון, 5 שנים שקבוצת הנוער שלנו משחקת בליגת העל, כל זאת על אף התנאים הקשים מבחינת מתקנים.

הייתי מצפה מאוהדי המועדון שיבינו ויעריכו את ההצלחה הקיימת למרות בעיות אינספור.”

 

ובנימה יותר אישית, איך מרגיש לפתוח עוד עונה כאיש החזק במועדון? מתרגש? המשפחה תומכת?

“אני רואה את תפקידי במועדון כשליחות ותרומה לקהילה, אני משמש בתפקיד בהתנדבות וללא קבלת תמורה כספית. אני מחובר למועדון הזה בנימי נפשי, אהבת ילדות עזה שנמשכת כל רגע. מבחינתי, עולם הכדורגל מתרכז בהפועל ר”ג גבעתיים, ואני מעדיף לראות משחק של ילדים ג’ של המועדון, על פני גמר המונדיאל!

כל עוד אתרגש לראות ילד קטן מתהלך ברחובות העיר בתלבושת אדומה של המועדון – אמשיך להיות כאן…

אשתי והבנות אינן מקבלות את תפקידי והתנהלותי, וזאת בלשון המעטה… מבחינתן עדיף היה שאפרוש מהתפקיד ואתמסר יותר למשפחה… אבל, בעיניי הפועל ר”ג גבעתיים זו המשפחה השנייה שלי – ועל משפחה לא מוותרים!”

איפה אתה רואה את הפועל רמת גן בעוד 10 שנים?

“אני מאוד אופטימי ביחס למועדון ולעתיד שלו. אני סבור כי הדרך הנכונה בה מנוהל המועדון היום ולאורך זמן, בצירוף שיפור בכמה נושאים – יביאו את המועדון למקום טוב מאוד בצמרת הכדורגל הישראלי. יש לנו מחלקת נוער מפוארת ומצליחה שתתן את הטון בשנים הבאות ותביא את הקבוצה להצלחות גדולות, אין לי ספק בכך. חשוב לי, בהזדמנות זו, להגיד מילה טובה לצוות שמנהל את מחלקת הנוער, בראשות כפיר אלפונטה – תושב גבעתיים ויליד העיר – מדובר בצוות מקצועי ביותר שנותן את הנשמה למען הילדים וההצלחה רשומה בעיקר עליהם.”

כרטיס ביקור הפועל ר"ג גבעתיים
כרטיס ביקור הפועל ר"ג גבעתיים
קרא עוד
• נוסדה בשנת 1927
• תארים: אליפות אחת בשנת 1964, שני גביעי המדינה 2003 ו- 2013.
• מנויים: 200.
• מחלקת נוער: 800 ילדים.
כרטיס ביקור עינב חזנוולד
כרטיס ביקור עינב חזנוולד
קרא עוד
• סטטוס: נשוי ללימור + 2
• מוטו: לקדש את הדרך ולא את התוצאה
• מודל לחיקוי: פרנצ'סקו טוטי – על נאמנותו.
• יליד: גבעתיים, דור שלישי. סבו היה סגן ראש העיר בשנות ה-60.
• פאריז או גבעתיים? גבעתיים בלי לחשוב פעמיים...
אל תפספסו הכתבות האהובות
זרקאור

המסע המוזיקלי של ים רביב

“כשסיימתי את ההקלטות יצאתי לרחובות וצילמתי קליפים של העונות שחלפו. הערפל המסתורי של החורף, השמיים הכחולים של האביב. בערוץ היוטיוב שלי אפשר לשמוע כיצד החוץ נכנס לאלבום, למשל את הגשם שיורד ומתמזג עם המוזיקה”

קראו עוד»
יועץ הנדל"ן מתן נסטל

נדלן לקול המשפחה – פרק א’

כמה פעמים שמעתם את המשפט, ”הבן שלי או סבתא שלי יראו לך את הדירה”, תחשבו על כך לרגע, יכול להיות מצב בו תגיעו לתצוגת רכבים יוקרתית של אאודי ומי שיציג לכם את הנכס לא יהיה מקצוען אמיתי?

קראו עוד»
כתבות השער

ארץ הפלאות של יָאיוֹי קוּסָאמה

הטבה ארץ הפלאות של יָאיוֹי קוּסָאמה כל מה שרציתם לדעת על האמנית היפנית ולא היה לכם את מי לשאול ד”ר נגה רוזנפרב שתפו: שיתוף ב whatsapp שיתוף ב email שיתוף ב facebook שיתוף ב twitter

קראו עוד»
דוד פייל עו"ד רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואית רשלנות רפואית בהריון

רשלנות רפואית בהריון היא אחד מהמצבים היותר מורכבים בדין הישראלי, וזאת משום שקשה מאוד להוכיח שנזק שנגרם לאם או לעובר במהלך ההיריון אכן היה יכול להימנע, לו הצוות הרפואי היה נוהג באופן אחר. אם כך, מהי טעות סבירה של רופאים במהלך ההריון ומהי טעות שבגינה אפשר ואפילו צריך להגיש תביעת רשלנות רפואית.

קראו עוד»
החיים הטובים

“אני חשוף לפיתויים בפיצוציה כל היום, אבל למזלי יש את אברהמסון”

שולי ליניאדו מרמת גן עבר שני ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר ללא הועיל:  “ירדתי במשקל מהר יותר בשלושת חודשים הראשונים שלאחר הגמילה מסוכרים ופחמימות ממכרות במכון אברהמסון. 15 אנשים עם דחף בלתי נשלט לפחמימות נגמלו בעקבותיי וכולם מצליחים לרדת יפה במשקל”

קראו עוד»
כתבות השער

איריס וקסלר מציירת את סיפורי המקרא

“אני ציירת מקראית ולכן, כאמנית בחרתי להתחיל מהסיפור הראשוני ופניתי לסיפורי המקרא שמעוררים בי השראה. הסיפורים האלו מאפשרים לי לבטא רגש שאותו אני מציירת. למשל, כשאני בוחרת לצייר אהבה אני פונה למקרא ושם האהבה הראשונה היא אהבת יצחק ורבקה (בראשית פרק כ”ד), בנושא הדרת נשים ציירתי את מעמד בנות צלפחד (במדבר כ”ז)”

קראו עוד»
חדשות העיר גבעתיים פלוס

שבוע החלל הישראלי בגבעתיים 2022

חדשות העיר גבעתיים פלוס שבוע החלל הישראלי בגבעתיים 2022 תלמידי כיתות ה’ בבתי הספר היסודיים בעיר זכו ליהנות מתכניות חינוך חדשניות ויצירתיות במסגרת שבוע החלל הישראלי פורסם: 25/1/2022 שתפו שיתוף ב whatsapp שיתוף ב email

קראו עוד»
מגזינים

גבעתיים פלוס מגזין 89

בדצמבר 2021 , הזמינה האקדמיה ללשון העברית את הציבור לבחור ת מילת השנה. תשע מילים הועמדו להצבעה, והן נבחרו מתוך מאות הצעות שהגיעו מן הציבור. אלפים רבים נענו לפנייה, השתתפו בהצבעה ובחרו במילה טרלול,
אכן זו הייתה שנה מטורללת למדי. שלוש המילים שהתחרו על המקומות הבאים מייצגות את
מגפת הקורונה שמלווה אותנו זה
שנתיים: חיסון, תשנית (מוטציה)
ודחף (בוסטר).
גם המילים הנוספות משקפות את השנה שחלפה: אקלים – לאור משבר האקלים שנכנס למודעות הציבורית; שינוי – מילה המתקשרת לשנה הפוליטית
שחווינו; שגרה; פקקים ומדליית זהב, שמזכירה לנו את ההישגים הנאים של המשלחת הישראלית באולימפיאדה האחרונה

קראו עוד»
Shape
Shape
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
דצמבר 24, 2021

רמת גן פלוס 88

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

המדריך להזמנות

פברואר 26, 2021

העוגיות האורבניות של קופרמן

העוגיות האורבניות של קופרמן איך אפשר שלא לאהוב עוגיות נימוחות, רכות ועשירות? אם יש מישהו בקהל שלא אוהב עוגיות נימוחות, רכות ועשירות, זה הזמן לעזוב את החדר. איך אפשר לא לאהוב דבר שכזה? אני כבר […]
נובמבר 27, 2020

חגיגת מרקמים

חגיגת מרקמים מיכל מ“מיי סוויטי”, קונדיטורית בוגרת בית-ספר “בישולים” יצרה קולקציית סופגניות מהממת, מענגת וטעימה והיא זוכה אצלינו בפרס הבצק המצטיין! הבצק של הסופגניות הוא רך, קליל ואוורירי כאילו לא פגש שמן מימיו, הגודל שלהן […]
נובמבר 18, 2020

“טומי רול בר” במרכז רמת גן

מסע בין טורטיות מהודקות להמבורגרים עסיסיים באנו בגלל הטורטיות נחזור בשביל ההמבורגר אני תמיד מחפשת מנות חדשות ומעניינות למשפחה או לאירוח חברים לארוחה מקורית וכמה שמחתי לגלות את “טומי רול בר” – בעיקר כעת כשהקורונה […]
ינואר 1, 2022

הקינוח עם הטוויסט שעלה מאוסטרליה

שרית ענוים לקחה את הקינוח האוסטרלי הקלאסי – ה'למינגטון' והפכה אותו לישראלי למהדרין
ינואר 21, 2021

פאן באן – ארוחת באנים מנצחת בפחות מ-15 דקות

  פאן באן – ארוחת באנים מנצחת בפחות מ-15 דקות להזמין. להכין. לאכול. ליהנות. אם אתם אוהבים לחמניות באן מאודות, מצאנו את הארוחה הכי כייפית וטעימה שיש! נעם ורותם הם חברים טובים שהקימו את העסק […]
דצמבר 12, 2020

מהודו באהבה! נוּלה מבשלת אוכל הודי נועז, צבעוני ושמח

מהודו באהבה נוּלה מבשלת אוכל הודי נועז, צבעוני ושמח מור מילר או נוּלה בשבילכם אוהבת את המטבח כבר מילדות ומבשלת מגיל 8. לאורך השנים היא למדה טכניקות בישול מסורתיות ועכשוויות מטיולים וחוויות בארץ ובעולם וצברה […]
אוגוסט 6, 2020

מאיה בארץ הפלאות – אוכל אמריקאי מושחת

השפית מאיה בלום תשלח אליכם אוכל אמריקאי מושחת השנה האחרונה הכניסה לחיינו את הקורונה ואיתה את הפחמימות המושחתות, והפעם שפית רמת-גנית שתשלח לכם אוכל אמריקאי מושחת עד הבית כמו רבים מאיתנו גם מאיה בלום (30) […]
פברואר 13, 2021

משולש הזהב – מבחן הטעימות לפורים 2021

משולש הזהב מבחן הטעימות לפורים 2021 משנכנס אדר מרבין בשמחה ואין לתאר כמה שמחה עושות לי אזני המן… עם קרמל מלוח, לוטוס או חלבה, אגוזים או נוטלה, שוקולד בלגי או קרם פטיסייר ואיך אפשר בלי […]

במבצע מיוחד

מנוי למגזין מתנה!

רק למצטרפים חדשים
ניתן לבטל בכל עת

מצטרפים למגזין מעורר מחשבה ומהנה

מנוי בהטבה למגזין 'גבעתיים פלוס'

מנוי בהטבה למגזין 'רמת גן פלוס'

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן