fbpx
מגרש ביתי

"אני מאוד אופטימי ביחס למועדון ולעתיד שלו"

ראיון קצר ומיוחד עם עינב חזנוולד, דור שלישי בגבעתיים, יו”ר קבוצת הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים

יהונתן מלכין

העונה של הפועל רמת גן גבעתיים בכדורגל, נפתחה בקול ענות חלושה, כשבארבעת משחקיה הראשונים הצליחה הקבוצה “ללקט” 2 נקודות בלבד מתוך 12 אפשריות, קצב צבירת ניקוד אשר ממקם את הקבוצה מתחת לקו התחתון, במקום המוביל לירידת ליגה בתום העונה. קצת מוקדם לקבוע לאן תלך העונה הקרובה, בייחוד שגם המועמדת מספר 1 לעליית ליגה, בני יהודה, נמצאת בעצמה לא רחוק מהפועל ר”ג – במקום ה- 11 עם 4 נק’ בלבד. האם מדובר בחבלי לידה של עונה שבסוף תתחבר ותהיה לעונה המוצלחת לה מקווים קברניטי המועדון, או שמא העונה תתברר ככישלון חרוץ, ותסתיים עם מפח נפש וירידת ליגה? התכנסנו, כמדי שנה, לשאול את עינב חזנוולד – האיש החזק ביותר במועדון וזה שיודע אולי יותר מכולם, לאן מכוונים, לאן שואפים, ואיך לדעתו התסריט יסתיים?

עינב, קשיי התנעה או גמגום מתמשך?

קשיי התנעה אני חושב… ברור שכיוונו לפתיחת עונה טובה הרבה יותר, ונעשו מאמצים מוגברים למען מטרה זו… אימוני טרום העונה היו מהטובים בשנים האחרונות, נבנה סגל מחוייב, צעיר ורעב להישגים, עם רזומה. מחנה האימונים שקיימנו היה מוצלח וגם במשחקי האימון ובגביע הטוטו הצגנו יכולת משפורת. כל אלו הביאו אותנו לאופטימיות רבה. לרוע מזלנו, ממש סמוך לפתיחת העונה, ספגנו מכת פציעות קשה, כששני הבלמים הראשונים נפצעו לתקופות ארוכות ונאלצנו לעשות התאמות. כולי תקווה שנעלה מעתה על “דרך המלך” ונחזור למקום הטבעי שלנו – בצמרת הטבלה.

בשנים הקודמות הקבוצה חרתה על דגלה בפתיחת כל עונה כמעט, ריצה לעליית ליגה, ללא הצלחה –  מה יהיה שונה הפעם?

הפועל ר”ג גבעתיים היא קבוצה שתמיד שואפת להצליח ולהתקדם ברמה המקצועית, וכמובן להגיע לרמות הכי גבוהות של הכדורגל הישראלי. יש בעיות שלאו דווקא תלויות בקבוצה עצמה, שמונעות התקדמות בטווחהקצר, בעיקר מחסור במתקני אימוןראויים… התנאים להם ‘זוכים’ השחקנים הם ברמות של ליגות נמוכות, תנאים לא ראויים – בטח לא לקבוצת הייצוג מס’ 1 בספורט לערים רמת גן וגבעתיים. גם ברמת התקציב, אין לנו תקציב מהגבוהים בליגה. בטווח הארוך אנחנו מקווים ומאמינים שנוכל לשפר את התנאים החיצוניים הללו, וננהל את המועדון ממקום של חוזקה – הן ברמה הכלכלית והן ברמה התחרותית, וכמובן שנרצה שזה יבוא במקביל לעליית ליגה והתברגות קבועה בצמרת הכדורגל הישראלי.עליית ליגה תביא עימה חשיפה גדולה ודחיפה כלכלית נוספת ואנו כיום עושים הכל כדי ליצור בסיס איתן לתקיעת יתד בצמרת הכדורגל.

למרות פתיחת העונה החלשה, אתה מאמין בצוות המקצועי שמריץ את הקבוצה?

בהחלט. אנחנו מאוד מאמינים שביכולת הצוות המקצועי להוציא את הקבוצה לדרך חדשה, יש לנו צוות מתקדם, חדשני, מלא במוטיבציה וידע רב.

ספר קצת על הסגל שהתגבש? האם צפויות החתמות נוספות לאור פתיחת
העונה?
הסגל מבוסס על צעירים תוצרת בית וכן ישראלים ותיקים ומנוסים. בנוסף לכך, הוחתמו שני זרים – בלם וקשר, שאמורים לשדרג את הקבוצה. בבניית הסגל שמנו דגש על אופי השחקנים, כשהמוטו הוא להחתים שחקנים מחויבים, רעבים ובעלי רצון עז להצליח הן ברמה האישית והן ברמה הקבוצתית.
השנה מסתמנת הליגה כחזקה מתמיד, המטרות הן אותן מטרות?
“אמנם מבחינת תקציב אנו לא נמנים על ‘אריות הליגה’ אך אני סבור שלמרות הכל ביכולתנו להוות גורם משמעותי בצמרת ולהגיע לישורת האחרונה של העונה, למקום שבו המזל ישחק כבר תפקיד וכל משחק יוכל לקחת קבוצה כזו או אחרת לצמרת. אני חושב שתהיה ליגה צפופה ויהיה מותח עד הסוף…”

בשנה הקודמת הקבוצה ספגה בממוצע כשער למשחק, השנה בפתיחת העונה הממוצע עומד על ספיגה של מעל ל-2 שערים למשחק (במשחק אחד הקבוצה ספגה 5), איך אתם מתכננים “ליישר קו” עם נתוני העונה הקודמת?

“פתחנו את העונה בלי שני הבלמים הפותחים, וגם ספגנו במשחק אחד חמישייה. כולי אמונה שעם התגבשות ההגנה לאחר ההחתמות וההתאמות שבוצעו, נדע גם לשמור על רשת נקייה במשחקים.”

שמעתי לא מעט את התלונה כי שחקני הנוער של המועדון לא זוכים למספיק הזדמנויות בטווח ארוך בקבוצה, האם נכון הדבר?

“מחלקת הנוער שלנו זוכה ליחס חם ביותר מההנהלה, ואני עצמי נמצא כאן בעיקר עבור מחלקת הנוער ועבור השחקנים הצעירים. שחקני הבית של המועדון זוכים לעדיפות מוחלטת על פני כל שחקן אחר שבא ‘מבחוץ’… אנו נותנים את הבמה לשחקנים הצעירים של המועדון, ובשלב מסוים האחריות להוכיח ולהצליח גם במסגרת הבוגרת – חלה עליהם בעיקר.”

 

איזה בשורה חדשה יש לך עבור האוהדים המסורים של הקבוצה? יהיו חיזוקים בהמשך העונה?

“אני רוצה להבהיר לקהל האוהדים הנאמן של הקבוצה, כי המועדון נמצא באחת התקופות הטובות והיציבות בתולדותיו. אודות לבעלים מסור (יהודה דולינר) ולחברי הנהלה מוכשרים, נאמנים ומשקיענים (משה הוברמן ואבישי אברהם).

המועדון יציב ביותר, הן ברמה הכלכלית, התדמיתית והמקצועית – מחלקת הנוער היא הגדולה והמצליחה בתולדות המועדון, 5 שנים שקבוצת הנוער שלנו משחקת בליגת העל, כל זאת על אף התנאים הקשים מבחינת מתקנים.

הייתי מצפה מאוהדי המועדון שיבינו ויעריכו את ההצלחה הקיימת למרות בעיות אינספור.”

 

ובנימה יותר אישית, איך מרגיש לפתוח עוד עונה כאיש החזק במועדון? מתרגש? המשפחה תומכת?

“אני רואה את תפקידי במועדון כשליחות ותרומה לקהילה, אני משמש בתפקיד בהתנדבות וללא קבלת תמורה כספית. אני מחובר למועדון הזה בנימי נפשי, אהבת ילדות עזה שנמשכת כל רגע. מבחינתי, עולם הכדורגל מתרכז בהפועל ר”ג גבעתיים, ואני מעדיף לראות משחק של ילדים ג’ של המועדון, על פני גמר המונדיאל!

כל עוד אתרגש לראות ילד קטן מתהלך ברחובות העיר בתלבושת אדומה של המועדון – אמשיך להיות כאן…

אשתי והבנות אינן מקבלות את תפקידי והתנהלותי, וזאת בלשון המעטה… מבחינתן עדיף היה שאפרוש מהתפקיד ואתמסר יותר למשפחה… אבל, בעיניי הפועל ר”ג גבעתיים זו המשפחה השנייה שלי – ועל משפחה לא מוותרים!”

איפה אתה רואה את הפועל רמת גן בעוד 10 שנים?

“אני מאוד אופטימי ביחס למועדון ולעתיד שלו. אני סבור כי הדרך הנכונה בה מנוהל המועדון היום ולאורך זמן, בצירוף שיפור בכמה נושאים – יביאו את המועדון למקום טוב מאוד בצמרת הכדורגל הישראלי. יש לנו מחלקת נוער מפוארת ומצליחה שתתן את הטון בשנים הבאות ותביא את הקבוצה להצלחות גדולות, אין לי ספק בכך. חשוב לי, בהזדמנות זו, להגיד מילה טובה לצוות שמנהל את מחלקת הנוער, בראשות כפיר אלפונטה – תושב גבעתיים ויליד העיר – מדובר בצוות מקצועי ביותר שנותן את הנשמה למען הילדים וההצלחה רשומה בעיקר עליהם.”

כרטיס ביקור הפועל ר"ג גבעתיים
כרטיס ביקור הפועל ר"ג גבעתיים
קרא עוד
• נוסדה בשנת 1927
• תארים: אליפות אחת בשנת 1964, שני גביעי המדינה 2003 ו- 2013.
• מנויים: 200.
• מחלקת נוער: 800 ילדים.
כרטיס ביקור עינב חזנוולד
כרטיס ביקור עינב חזנוולד
קרא עוד
• סטטוס: נשוי ללימור + 2
• מוטו: לקדש את הדרך ולא את התוצאה
• מודל לחיקוי: פרנצ'סקו טוטי – על נאמנותו.
• יליד: גבעתיים, דור שלישי. סבו היה סגן ראש העיר בשנות ה-60.
• פאריז או גבעתיים? גבעתיים בלי לחשוב פעמיים...
אל תפספסו הכתבות האהובות
חדר החדשות

כוכבי המרכז: תשעה נגנים מרמת גן וארבעה מגבעתיים בקונצרטי הקיץ של הפילהרמונית הצעירה

חדשות העיר רמת גן פלוס כוכבי המרכז: תשעה נגנים מרמת גן וארבעה מגבעתיים בקונצרטי הקיץ של הפילהרמונית הצעירה שתפו שיתוף ב facebook שיתוף ב email שיתוף ב whatsapp שיתוף ב twitter הפילהרמונית הישראלית הצעירה  בקונצרטי

קראו עוד»
כתבות השער

החלום מעבר ליער

חלמתם פעם לכתוב ספר ולהוציא אותו לאור? במרכז המחוננים והמצטיינים סחל”ב בגבעתיים יגשימו לכם את החלום!

קראו עוד»
כתבות השער

30 שנה לשיא השיאים

רוגל נחום הוא מגדולי האתלטים שצמחו בישראל. 30 שנה הוא מחזיק בשיא בקפיצה משולשת (17.20 מ’) ולא נראה שיש איום באופק ● יותר משהוא בחר באתלטיקה, נדמה שהיא בחרה בו ●

קראו עוד»
אדם גורל יועץ נדל"ן

על יתרון המקומיות שמעתם?

מאת: אדם גורל על יתרון המקומיות שמעתם? שתפו שיתוף ב whatsapp שיתוף ב email שיתוף ב facebook שיתוף ב twitter שיתוף ב print לאחרונה שמתי לב לתופעה מעניינת, מתווכים לא מקומיים, מתל אביב, פתח תקווה

קראו עוד»
המומחית רוית סיני

האם ניתן לשפר את הצעות היזמים?

כדי להימנע מהפסדים כספיים או מבזבוז של זמן, חשוב לדעת כיצד לבחור יזם אמין שיציע את ההצעה המסחרית הטובה והמשתלמת ביותר, ויבצע את הפרויקט באופן בטוח כולל בניה איכותית. רוצים לדעת מה לשאול אותו?

קראו עוד»
החיים הטובים

חקלאות העתיד אצלכם בבית!

HyGreens מזמינה אתכם לקחת חלק בחקלאות העתיד ולגדל את הירקות שלכם בעצמכם בעזרת מערכות הידרופוניות מעוצבות ומותאמות אישית – כל מה שצריך כדי לחיות אורח חיים בריא ואקולוגי, מבלי להתאמץ ומבלי לצאת מהבית.

קראו עוד»
חדשות העיר גבעתיים פלוס

אירועי שבוע הגאווה 2022 בגבעתיים נפתחו באירועים מרשימים

חדשות העיר גבעתיים פלוס ארועי שבוע הגאווה 2022 בגבעתיים בהשתתפות תושבים רבים מלכות הדראג סלין לה דיווין קריסטינה פוקס וקימברלי סוואן שתפו שיתוף ב facebook שיתוף ב email שיתוף ב whatsapp שיתוף ב twitter אירוע

קראו עוד»
כתבות השער

‘שירה היא מיצוי החיים’

זרקאור ‘שירה היא מיצוי החיים’ שיחה עם המשורר ואיש החינוך רון גרא נעמי לבנון-קשת שיתוף ב whatsapp שיתוף ב email שיתוף ב facebook שיתוף ב twitter RG מאחוריו של המשורר ואיש החינוך רון גרא (74)

קראו עוד»
Shape
Shape
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

המדריך להזמנות

12/05/2021

Gallato Patisserie – חגיגה פריזאית

חג החנוכה כבר מעבר לפינה והשנה בחרנו עבורכם את כל הקולקצייה – סופגניות יצירתיות ודונטאס שמנמנות, עוגת בריושים עשירה וטארט סנט הונורה עם סופגניות קטנטנות, קרואסונים מלאי כל טוב ושוקולדים עשירים… בקיצור, תהיו מוכנים כי החג הכי משמין בשנה הגיע! חג טעים ושמח!
11/27/2020

חגיגה אלגנטית

חגיגה אלגנטית עדי כהן היא קונדיטורית נפלאה שתאפה עבורכם מגש של מיני דונטאס יפהפיים ואלגנטיים. דונאט או בעברית סופגנית חישוק (באנגלית: Doughnut) הוא בלילה או עיסה מתוקה המטוגנת בשמן עמוק אבל עדי אופה אותם וכך […]
12/26/2021

קולקציית המתוקים של בית המאפה “עומר בייקרי”

חג החנוכה כבר מעבר לפינה והשנה בחרנו עבורכם את כל הקולקצייה – סופגניות יצירתיות ודונטאס שמנמנות, עוגת בריושים עשירה וטארט סנט הונורה עם סופגניות קטנטנות, קרואסונים מלאי כל טוב ושוקולדים עשירים… בקיצור, תהיו מוכנים כי החג הכי משמין בשנה הגיע! חג טעים ושמח!
07/11/2021

לא רק פיצה!

חשבתי שבקיץ החם שלנו שום דבר כבר לא יכול להפתיע אותי עד שגיליתי שרשת גולדה ובמבה אסם שילבו את הטעמים האייקונים והאהובים במוצר אחד קייצי במיוחד
11/23/2021

חגיגה בין כוכבים – טורי שוקולד

חג החנוכה כבר מעבר לפינה והשנה בחרנו עבורכם את כל הקולקצייה – סופגניות יצירתיות ודונטאס שמנמנות, עוגת בריושים עשירה וטארט סנט הונורה עם סופגניות קטנטנות, קרואסונים מלאי כל טוב ושוקולדים עשירים… בקיצור, תהיו מוכנים כי החג הכי משמין בשנה הגיע! חג טעים ושמח!
10/05/2021

רעבים ובא לכם להתמכר?

חשבתי שבקיץ החם שלנו שום דבר כבר לא יכול להפתיע אותי עד שגיליתי שרשת גולדה ובמבה אסם שילבו את הטעמים האייקונים והאהובים במוצר אחד קייצי במיוחד
11/09/2020

טרנד חדש כבר כאן: חלה עם שניצל דק ותוספות

הסנדוויץ׳ של ABBA שמשגע את הרשת מאמה מיה! חלה טרייה עם שניצל, חצילים ומטבוחה כולנו מכורים לטרנדים של אינסטגרם וכל כמה שבועות מגיע איזה מאכל פוטוגני תורן וכובש לנו את הפיד. דמיינו לכם חלה מתוקה […]
08/11/2021

ארץ הממתקים של עדי

ארץ הממתקים של עדי אם אי פעם חלמתם להגיע לארץ הממתקים, עכשיו אתם יכולים לעשות את זה! “ממתקים של פעם” הוא מפעל בוטיק בהרצליה שבו רוקחת עדי ממתקים מדי יום בעבודת יד, לפי שיטות בישול […]

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן