31/05/2024
31/05/2024
יום שישי, 31 במאי 2024
סדרת חינוך

החדר של גלי

נחנך חדר חדש לזכרה של גלי בללי ז"ל לטובת פעילות תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" במרכז קהילתי שז"ר

מימין הוריה של גלי חניכי כנפיים של קרמבו ורן קוניק ראש עיריית גבעתיים

שתפו

חדר פעילות חדש לתנועת הנוער "כנפיים של קרבו", נחנך לזכרה של תושבת העיר גלי בללי. החדר ישמש לטובת פעילות עמותת "כנפיים של קרמבו" וביתר הזמן ישמש לצרכים קהילתיים שונים.

לפני 5 שנים, ב-26.4.2018, אירע אסון מכינת בני ציון בנחל צפית, בו נספו 10 בני נוער, בהם גלי בללי. גלי הייתה תלמידת כיתה י"ב בתיכון שמעון בן צבי, אשר הדריכה בתנועת הצופים וריכזה במשך שנתיים את הסניף של "כנפיים של קרמבו". גלי זכורה כנערה ערכית וייחודית, שעסקה בהתנדבות ונתינה לזולת. היא עמדה להצטרף למכינה קדם צבאית מתוך אהבת העם והארץ, שם ביקשה להמשיך את דרכה הערכית ותרומתה לחברה.

"חדר קרמבו" נתרם ע"י נינה לרון ז"ל שנפטרה לפני שנתיים. נינה החליטה לתרום חלק מהירושה שלה לטובת הנצחה של גלי במסגרת תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו". בבת דמארי מוהבן, תושבת העיר וחברה של משפחת בללי, יצרה את החיבור בין גלי לנינה ששמעה על גלי ועל האסון והחליטה להקדיש חלק מצוואתה לשימור זכרה.

שיפוץ החדר נעשה במסגרת שיתוף פעולה בין עיריית גבעתיים, עמותת "קהילתיים", תנועת "כנפיים של קרמבו" ומשפחת בללי. הוריה של גלי בחרו להקים את "חדר קרמבו" במרכז קהילתי שז"ר, מרחב שבו נהגה לשהות בילדותה, ובנוסף היה רצון לחבר את החדר לקהילה ולשכונה.

באירוע נכחו אתי ואייל בללי, הוריה של גלי, רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, שרון אבן טוב, מנכ"ל עמותת קהילתיים, טליה הראל, מנכ"לית כנפיים של קרמבו, בבת דמארי מוהבן שיצרה את הקשר בין נינה התורמת למשפחה, עובדי עירייה והעמותה וחבריה של גלי מתנועת הנוער. הנוכחים שיתפו בזיכרונות מגל ומרגש במיוחד היה משפט שאמרה אחת החניכות בתנועה שהייתה בכיתה ז' כשגלי ריכזה את הסניף ושיתפה שמרגש אותה שחונכים עכשיו מקום לזכרה של גלי, שראתה אותם ונתנה להם מקום.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "זכות עבורנו להנציח את גלי בללי היקרה בחלל ייעודי השייך לתנועת הנוער כנפיים של קרמבו אליה היא השתייכה ואהבה כ"כ. ההנצחה הזו מרגשת במיוחד מפני שהיא תואמת לאופיה הצנוע והייחודי של גלי. אני רוצה להודות לכל הגורמים המעורבים, הוריה של גלי, עו״ד בבת דמארי, עמותת קהילתיים ותנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", על עבודה מקצועית ועל שהצלחתם להביא לידי ביטוי את גלי בחלל זה."

עשו מנוי למגזין, ועכשיו בחינם!

היו מעודכנים וקבלו אם הכתבות והטורים הכי מעניינים

חדשות העיר גבעתיים פלוס

"ואני רק רציתי לשיר" להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרשים לריטה

חדר החדשות "ואני רק רציתי לשיר" להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרשים לריטה להקת נעורי גבעתיים היא אחת מלהקות הנוער הוותיקות והטובות בישראל שתפו להקות "נעורי גבעתיים", להקות הזמר הייצוגיות של העיר, קיימו אמש (ד')

קראו עוד »
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אולי יעניין אותך

מוסף התחדשות עירונית – מידע הכרחי בכל בית בישראל

כיצד תגנו על זכויותיכם במסגרת פרוייקטי התחדשות עירונית? מוסף התחדשות עירונית מידע הכרחי בכל בית בישראל בשוק ההתחדשות העירונית, קיימים עשרות קבלנים ויזמים, המעוניינים לבנות בבניינים ישנים, בתמורה לזכויות על הדירות החדשות שייבנו במסגרת התחדשות

קראו עוד »

"אני חשוף לפיתויים בפיצוציה כל היום, אבל למזלי יש את אברהמסון"

שולי ליניאדו מרמת גן עבר שני ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר ללא הועיל:  "ירדתי במשקל מהר יותר בשלושת חודשים הראשונים שלאחר הגמילה מסוכרים ופחמימות ממכרות במכון אברהמסון. 15 אנשים עם דחף בלתי נשלט לפחמימות נגמלו בעקבותיי וכולם מצליחים לרדת יפה במשקל"

קראו עוד »
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
המגרש הביתי

שושלת מליקה

אופק מליקה שוער נבחרת הנוער זוכת מדליית הארד במונדיאליטו 2023. גדל והתחנך בעיר גבעתיים, ובמועדון בו שיחקו גם בני משפחתו – הפועל רמת גן

קראו עוד»
כתבות השער

רעיון קטן שהפך לגדול

האדריכלית ומעצבת הפנים הילה עדני, חברה לדוגמנית ולכוכבת החדשה של "רוקדים עם כוכבים" רומי פרנקל ולקראת פסח השתיים ערכו מתיחת פנים לבסיס חטיבה 188

קראו עוד»
Shape
Shape

מצטרפים למגזין מעורר מחשבה ומהנה

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'גבעתיים פלוס'

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'רמת גן פלוס'

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן