07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

ערב הוקרה למנהיגות החינוכית

21 אנשי חינוך קיבלו תעודת הוקרה בטקס הוקרה למנהיגות חינוכית בסימן 100 שנה לגבעתיים

במסגרת אירוע הוקרה למנהיגות החינוכית בגבעתיים, הוענקו תעודות הוקרה ל-21 מנהלים בתי ספר, גננות, סייעות ואנשי חינוך הפועלים בעיר. האירוע התקיים בתיאטרון גבעתיים,  במעמד רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, ובהשתתפות טלי ארגמן, ממלאת מקום ראש העירייה; הסגנים אור-לי ניב וסיון גולדברג; יורם פומרנץ, מנכ"ל עיריית גבעתיים; שרון פילוסוף, ראש מנהל החינוך, הנוער והצעירים; חיה שיטאי, מנהלת מחוז ת"א במשרד החינוך; נציגי משרד החינוך, חברי מועצת העיר,  נציגי מנהל החינוך ועוד.

את הטקס הנחו אורי מלכין, מנהל מחלקת חינוך יסודי ורחלי חכמון-צמח, רכזת תחום הכנה לצה"ל במחלקת הנוער. הקהל נהנה ממופע סטנדאפ של רותם אבוהב, ומקטעים מוזיקליים שביצעו הרכב "רק שרים", להקה של בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים.

אנשי החינוך שקיבלו תעודות הוקרה:

נציגות גני הילדים: מירב אורפלי מילר, מנהלת אשכול גנים בן צבי וגננת גן זהבן; ענת שמואלי, מנהלת אשכול גנים בראשית וגננת בגן שיזף; מוניקה עטר, סייעת בגן מרגנית; מירב שרעבי, סייעת בגן ירקון.

מנהלי בתי הספר: אור מייזלמן יזדי, מנהלת ביה"ס אמונים; אייל הופמן, מנהל ביה"ס בית אקשטיין; אלה ספיר-גונן, מנהלת תיכון שמעון בן צבי; בתיה כץ, מנהלת תיכון אורט קרייזמן; ד"ר דן שגיב, מנהל תיכון תלמה ילין; יעל אהרונוביץ, מנהלת ביה"ס גורדון; יפעת שטיינר, מנהלת ביה"ס לאה גולדברג; כרמית גלעדי, מנהלת ביה"ס בן גוריון; מירי לוקסנבורג, מנהלת ביה"ס בורוכוב; מזל שלו, מנהלת ביה"ס ברנר; ענת ג'קסון, מנהלת תיכון קלעי; רגינה אבירם, מנהלת ביה"ס יגאל אלון; רוית סירי, מנהלת ביה"ס, כצנלסון; שרון לוינהר בכור, מנהלת ביה"ס שמעוני.

שרון לוינהר בכור, מנהלת שמעוני, נבחרה השנה לייצג את גבעתיים בטקס המחוזי לעובדי הוראה מצטיינים של משרד החינוך. בהמלצה על שרון נכתב כי "שרון בולטת בתכונות המנהיגות שלה ומצליחה להניע את הצוות לשינויים מרחיקי לכת, לגייס את הורי בית הספר ולהפכם לקהילה פעילה, מעורבת ותומכת."

מנהלי מרכזי המחוננים: עזי לוי, מנהל מרכז סחל"ב, אושרה מעודה, מנהלת מרכז ידיד.

נציג החינוך הבלתי פורמלי: אמיר ישר גדות, רכז מנהיגות נוער במחלקת הנוער.

 שרון פילוסוף, ראש מנהל החינוך, הנוער והצעירים: " אין חינוך ללא מנהיגות. מי שבחר לקחת על עצמו תפקיד חינוכי – בחר במודע או שלא במודע, בתפקיד של הנהגה והתווית דרך לדור הצעיר. תודה לכל המובילים והמובילות את מערכת החינוך העירונית שלנו, בגני הילדים, בכיתות, בבתי הספר ובמסגרות החינוך הבלתי פורמלי. זוהי העבודה הכי קשה ומשמעותית שיש. בלי ההובלה והמנהיגות של אנשי החינוך בשנתיים האחרונות, לא היינו כאן יחד היום. המקומות היחידים שהיו עוגן אמיתי בקורונה – היו מסגרות החינוך."  

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "המנהיגים האמיתיים, ואולי היחידים שנותרו בחברה הישראלית, אלו הם אנשי החינוך. הצוותים החינוכיים בישראל עובדים בתנאי עבודה ירודים, בכיתות גדולות וצפופות, מול לחצים, קבוצות וואטספ ועוד. בגבעתיים, שמובילה את המדינה בתחומים רבים, כולל החינוך, אסור לנו להתפשר לא על איכות צוותי ההוראה ולא על הדרישה לראות אנשי חינוך שמנהיגים ומובילים. מנהיגות חינוכית מתבטאת בקבלת החלטות קשות שלעתים מעוררות התנגדות, מתן דוגמא אישית והצגת דעה איתנה שלא משתנה השכם והערב. מנהיגות חינוכית כרוכה גם בהבנה שיש להקפיד על משמעת וכללי התנהגות. לשמחתי, כל המאפיינים האלו, קיימים במערכת החינוך בגבעתיים. נמשיך לשמור על סטנדרטים של איכות ועל רמה חינוכית גבוהה, כי לעבוד במערכת החינוך זו גם זכות וגם מחויבות גדולה."

צילום: רמי זרנגר

שתפו

חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
כתבות השער

מה קורה כשחושבים קצת מחוץ לקופסא

עו”ד דניאל פולנסקי שקל מתגוררת בגבעתיים, ● ב-1991 הוריה העמיסו את רכושם על הלאדה המשפחתית ויצאו למסע מקייב עד ישראל ● עכשיו היא טסה עם משלחת של ה’ג’וינט’ לעזור לפליטים אוקראינים

קראו עוד»
כתבות השער

מי מחליט על הבית שלי? עו"ד מאיה אשכנזי – יו"ר ועדת ערר מחוזית לתכנון ולבנייה

גבעתיים ורמת גן מתפתחות ומתחדשות: בניינים נבנים בכל פינה, ותשתיות הרכבת הקלה חוסמות נתיבים ביציאות ובכניסות לעיר. אם גם אתם מתעוררים כל בוקר עם רעש הבנייה של המגדל בשכונה, או שאתם מודאגים שהדיירים העתידיים של פרויקט ה'פינוי בינוי' שמתוכנן ברחוב הסמוך יגדילו את מצוקת החניה, הכתבה הזו שנולדה מתוך מפגש מחכים עם עו"ד מאיה אשכנזי תעשה לכם קצת סדר.

קראו עוד»
כתבות השער

העולם על פי ג'קסי

העולם על פי ג'קסי מסעות וטיולים ברחבי העולם עם יוסף ג'קסון הטייל הנצחי נעמי לבנון-קשת שיתוף ב whatsapp שיתוף ב email שיתוף ב facebook שיתוף ב twitter יוסף ג'קסון, המוכר יותר, לרבים, כג'קסי, הוא אגדה-חיה

קראו עוד»
כתבות השער

עשרת שחקני הכדורסל הגדולים בכל הזמנים

עשרת שחקני הכדורסל הגדולים בכל הזמנים אחרי אינספור מחיקות ושינויים, סיימנו את הפרויקט החשוב: בחירת עשרת שחקני הכדורסל הישראלים הטובים ביותר בכל הזמנים בגבעתיים ורמת גן. חיפשנו ועברנו על רשימת השחקנים הבכירים לאורך השנים, למצוא

קראו עוד»
רוית סיני 110
המומחית רוית סיני

כיצד ניתן לבחון הצעות מיזמים והאם ניתן לשפר אותן?

"יזמים המציעים להוביל את בעלי הדירות, כאשר אותם בעלים אינם עדיין מיוצגים, עלולים לנצל את כוחן על בעלי הדירות ולהשאיר קצוות פתוחים בהסכם, המאפשרים להם לספח אליהן אחוזים רבים מהתמורה שיכולה הייתה להגיע לבעלי הדירות"

קראו עוד»
אדם גורל יועץ נדל"ן

אני עוזר לאנשים להפוך עסקאות מורכבות לנעימות, פשוטות ומשתלמות

ראיון "אני עוזר לאנשים להפוך עסקאות מורכבות לנעימות, פשוטות ומשתלמות" הבשורה המהפכנית בתחום הנדל"ן של אדם גורל ד"ר נגה רוזנפרב  צילום: נטלי רוז שיתוף ב facebook שיתוף ב twitter שיתוף ב whatsapp שיתוף ב email

קראו עוד»
כתבות השער

ארץ הפלאות של יָאיוֹי קוּסָאמה

הטבה ארץ הפלאות של יָאיוֹי קוּסָאמה כל מה שרציתם לדעת על האמנית היפנית ולא היה לכם את מי לשאול ד"ר נגה רוזנפרב שתפו: שיתוף ב whatsapp שיתוף ב email שיתוף ב facebook שיתוף ב twitter

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

מצטרפים למגזין מעורר מחשבה ומהנה

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'גבעתיים פלוס'

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'רמת גן פלוס'

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן