07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023
חדשות העיר גבעתיים פלוס

עושים סדר בעיר לקראת הסדר

עיריית גבעתיים נערכת לחג הפסח באמצעות הגברת הניקיון ברחבי העיר ובאזורי המסחר, תיקון ליקויים, טיפוח המרחב הציבורי וסביבת בתי הכנסת

צילום: דוברות עיריית גבעתיים

שתפו

עיריית גבעתיים נערכת לחג הפסח באמצעות הגברת הניקיון ברחבי העיר ובאזורי המסחר, תיקון ליקויים, טיפוח המרחב הציבורי וסביבת בתי הכנסת, כמו כן יתקיים ליל סדר עירוני וחלוקת חבילות מזון ותווי קניה לאזרחים וותיקים, משפחות ובודדים

לאחר פסק זמן שנבע ממגפת הקורונה, האגף לשירותים חברתיים חוזר לקיים את לילה הסדר העירוני בשיתוף עמותת "מרחביה". האירוע ייערך כמיטב המסורת ויכלול קריאת הגדה, סעודת חג עשירה מקייטרינג איכותי שיגיש ארבע מנות ואווירת חג שמחה במיוחד. ההשתתפות כרוכה בעלות סמלית של 30 ₪ לאדם וכל מי שחפץ מוזמן להצטרף.

בנוסף, 255 אזרחים ותיקים ובודדים ו-310 משפחות במצוקה כלכלית יקבלו תווי שי. 250 חבילות מזון יחולקו לאזרחים וותיקים, באמצעות עובדי האגף, מתנדבים ותורמים, בהם ביה"ס תיכון שמעון בן צבי, חב"ד, בנק לאומי והמועצה הדתית. עמותת "לוחמים ללא גבולות" יחלקו לבתי התושבים באמצעות חיילים משוחררים, את החבילות שבנק לאומי תרם ובנוסף יבצעו ניקיון פסח והכשרה בהתנדבות אצל ארבעה שורדי שואה.

31 משפחות של אזרחים ותיקים הזמינו כ-200 מנות חג כשרות באמצעות שירות הזמנת ארוחות מוכנות עד הבית. במהלך החג ובחול המועד יספק האגף לשירותים חברתיים שירות של כוננים למצבי חרום.

בתחום הניקיון והטיפול במרחב הציבורי לקראת חג הפסח, אגף שפ"ע צפוי לפנות כ- 1,500 טון אשפה מתוכה לפחות 1,000 טון גזם וגרוטאות.

כמו כן, האגף נערך למגוון פעולות לשיפור הסדר והנראות במרחב הציבורי, בהן: ניקוי השטחים הפתוחים הציבוריים, שטיפה בקיטור הרחבות הציבוריות ברחבי העיר, צביעת אביזרים וריהוט רחוב, גיזום עצים בצירים מרכזיים, שתילת אלפי פרחי העונה בגינות ובצירים מרכזיים, השקיה ודישון המיועדים לפריחת האביב, חידוש סימוני הדרך בכבישים ובדיקת תקינות תאורה של מכוונים, שלטי רחוב ותחנות אוטובוס.

עוד במסגרת ההכנות, הורחב מתן שירותי הניקיון באמצעות תגבור מנופים לפינוי גזם וגרוטאות בימי הפינוי הפועלים כבשגרה, מכונות הטיאוט המכאניות לניקיון הרחובות יפעלו במתכונת מורחבת. כמו כן, יוקצו צוותים לניקיון העיר בהיקף ובתדירות גבוה מהרגיל לטובת טיפולים וניקיונות יסודיים הכוללים ריסוס, הוצאת עשביה מהמדרכות וניקיון צואת כלבים ברחובות ובגנים הציבוריים. צוות האגף מקיימים מבצעי ניקיון של ריהוט ואביזרי רחוב, ביניהם: אשפתונים, ספסלים, פינות מחזור פינות ישיבה, תחנות אוטובוס וכד', ואף ימשיכו במבצעי הניקיון לאורך כל תקופת החג.

בתחום גנים ונוף, בשבועות הקרובים ישתלו כ-20,000 פרחי עונה ו-4,000 שיחים, על מנת שהכיכרות ואיי התנועה יתהדרו בצבעי לבלוב ופריחה. כמו כן, מתבצעות עבודות לחידוש צמחייה ולטיפול במפגעים בגינות הציבוריות.

באזורי מרכזי הקניות וסביבת בתי הכנסת מתבצעות עבודות תחזוקה ושיפור חזות המקום, הכוללים: החלפת ספסלים חדשים בישנים בבתי הכנסת, הצבת עמדות לשריפת חמץ, ניקיון חצרות וניקיון יסודי בסביבת בתי הכנסת ומרכזי הקניות.

עשו מנוי למגזין, ועכשיו בחינם!

היו מעודכנים וקבלו אם הכתבות והטורים הכי מעניינים

חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אולי יעניין אותך

מוסף התחדשות עירונית – מידע הכרחי בכל בית בישראל

כיצד תגנו על זכויותיכם במסגרת פרוייקטי התחדשות עירונית? מוסף התחדשות עירונית מידע הכרחי בכל בית בישראל בשוק ההתחדשות העירונית, קיימים עשרות קבלנים ויזמים, המעוניינים לבנות בבניינים ישנים, בתמורה לזכויות על הדירות החדשות שייבנו במסגרת התחדשות

קראו עוד »
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
מגזין רמת גן פלוס

מגזין רמת גן פלוס 112

'רמת גן פלוס' החדש מלחמת מלחמת חרבות ברזל
2023. מערכת 'פלוס תקשורת' וכל בית ישראל מחבקים את תושבי ישראל ומחזקים את הכוחות ההצלה והבטחון

קראו עוד»
כתבות השער

אני לא יודע למה קיבלתי צל"ש, בסך הכול רציתי להגיע הביתה בשלום"

"אני לא רואה עצמי סופר אלא היסטוריון" סיפורו של יוסי ארגמן – האיש מגבעת התחמושת נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין השיר "גבעת התחמושת" נכתב כמה חודשים אחרי מלחמת ששת הימים על-ידי יורם טהרלב שקרא את

קראו עוד»
כתבות השער

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים'

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים' נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין 25/8/223 סמדר והמשפחה כשראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, המליץ לארגון

קראו עוד»
Shape
Shape

מצטרפים למגזין מעורר מחשבה ומהנה

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'גבעתיים פלוס'

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'רמת גן פלוס'

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן