07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023
חדשות העיר גבעתיים פלוס

בדרך לעשיית סוף לעבירות הבניה ברשויות במרכז הארץ?

שתפו

הכנס הראשון של פרויקט "ערים" יוצא לדרך. בפרויקט בהשתתפות מנהלי פיקוח ונציגים של וועדות מקומיות במרכז הארץ. מקבלים המשתתפים הדרכה, כלים וממצאי פענוח לאיתור והתמודדות עם עבירות בניה.

בכנס השתתפה עיריית גבעתיים לצד הערים והישובים; רמת גן, ראשון לציון, הרצליה, בת ים, רמת גן, בני ברק, פתח תקווה, אור יהודה, רמת השרון, קרית אונו, גבעת שמואל, גני תקווה, מצפה אפק, יהוד, נס ציונה, כפר סבא ורעננה.

"פרויקט ערים" הינו פרויקט משותף של המדינה ומרבית הוועדות המקומיות במרכז הארץ. במסגרת הפרויקט מקבלות הוועדות המקומיות ליווי והכוונה צמודה של הרשות לאכיפה במקרקעין במאבק בהתחלות בנייה לא חוקיות בהתבסס על תצלומי אוויר. מטרת הפרויקט היא לתת לוועדות כלים על מנת לזהות עבירות חדשות ולהיאבק בהן באמצעות אכיפה מנהלית (בדגש על צווי הריסה וצווי הפסקה) ולהביא להפחתת התחלות הבנייה הלא חוקיות במרחב התכנון.

במסגרת הפרויקט יסופקו לוועדות המקומיות על ידי הרשות לאכיפה במקרקעין תצלומי אוויר עיתיים של איתורי התחלות בנייה חדשות בתחומן על מנת להטמיע את השימוש בכלי אכיפה זה, ויתקיימו מבצעי אכיפה משותפים של הרשות והוועדות המקומיות כנגד עבירות הבנייה שיימצאו.

עשו מנוי למגזין, ועכשיו בחינם!

היו מעודכנים וקבלו אם הכתבות והטורים הכי מעניינים

חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אולי יעניין אותך

מוסף התחדשות עירונית – מידע הכרחי בכל בית בישראל

כיצד תגנו על זכויותיכם במסגרת פרוייקטי התחדשות עירונית? מוסף התחדשות עירונית מידע הכרחי בכל בית בישראל בשוק ההתחדשות העירונית, קיימים עשרות קבלנים ויזמים, המעוניינים לבנות בבניינים ישנים, בתמורה לזכויות על הדירות החדשות שייבנו במסגרת התחדשות

קראו עוד »
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
מגזין רמת גן פלוס

מגזין רמת גן פלוס 112

'רמת גן פלוס' החדש מלחמת מלחמת חרבות ברזל
2023. מערכת 'פלוס תקשורת' וכל בית ישראל מחבקים את תושבי ישראל ומחזקים את הכוחות ההצלה והבטחון

קראו עוד»
כתבות השער

אני לא יודע למה קיבלתי צל"ש, בסך הכול רציתי להגיע הביתה בשלום"

"אני לא רואה עצמי סופר אלא היסטוריון" סיפורו של יוסי ארגמן – האיש מגבעת התחמושת נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין השיר "גבעת התחמושת" נכתב כמה חודשים אחרי מלחמת ששת הימים על-ידי יורם טהרלב שקרא את

קראו עוד»
כתבות השער

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים'

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים' נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין 25/8/223 סמדר והמשפחה כשראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, המליץ לארגון

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן