28/05/2024
28/05/2024
יום שלישי, 28 במאי 2024
חדר החדשות

קוניק: "מועצה ללא אופוזיציה זה לא דבר חיובי"

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, נבחר ברוב גדול של 86% לקדנציה שלישית ורשימתו 'גבעתיים שלנו' זכתה ב-7 מנדטים

16/04/2024

הקואליציה שהרכיב קוניק, מונה 12 מ-17 חברי המועצה, וכוללת את סיעתו 'גבעתיים שלנו' ואת שלוש הסיעות – 'יש עתיד-מרצ' בראשות אלעד רוזגוביץ, 'הבית שלנו בגבעתיים' בראשות המשנה לראש העירייה מושיק גולדשטיין ו'גבעתיים מאוחדת-זך' בראשות המשנה לראש העירייה בני רייך. סיעת 'צעירים פלוס' בראשות סיון גולדברג, שקיבלה 5 מנדטים נשארה מחוץ לקואליציה.

רן קוניק (יו"ר 'גבעתיים שלנו') ראש העירייה יכהן גם כמחזיק תיק תכנון ובניה, שורדי שואה, הספורט, רישוי וקידום עסקים וכוח אדם.

"סיעת 'גבעתיים שלנו' בראשותי קיבלה 7 מנדטים. כלומר, לא רק אני קיבלתי אמון גורף בבחירות לראשות העירייה, אלא גם הסיעה זכתה בתמיכה רחבה בבחירות למועצה וזה המקום להודות לכל תושבי העיר שבחרו בנו ונתנו לנו את קולם" אומר קוניק.

אור-לי ניב ('גבעתיים שלנו') סגנית ראש העירייה בשכר וממלאת מקום ראש העירייה. בנוסף תכהן אור-לי גם כיו"ר מועצת הנשים העירונית, יו"ר עמותת קהילתיים, יו"ר וועדות מל"ח, יו"ר וועדת ביטחון וחברה בוועדת כוח אדם בכיר. ותחזיק בתיקי: תרבות קהילה ופנאי, אירועים, בריאות, חירום וביטחון, הקהילה הגאה, מוגנות בחירום.

התמונות מישיבת המועצה החדשה, באדיבות דוברות גבעתיים

סיגל שפיץ טולדנו ('גבעתיים שלנו') סגנית ראש העירייה בשכר למחצית הראשונה של הקדנציה. סיגל קיבלה גם את תיק החינוך בתחום לידה עד גיל 6 כולל צהרונים וקייטנות, הצעירים מגיל 30 ומעלה, שותפות הורים ומוגנות בחינוך, יו"ר  וועדה למאבק בסמים, וחברה וועדות המכרזים והחינוך.

אלעד רוזגוביץ (יו"ר 'יש עתיד-מרץ') סגן ראש העירייה בשכר למחצית השנייה של הקדנציה. בנוסף, מחזיק תיק התחבורה, חבר בוועדת משנה לתכנון ובניה, יו"ר וועדת מכרזים, יו"ר וועדת הנחות בארנונה.

אלי הולצמן ('גבעתיים שלנו') סגן ראש העירייה ללא שכר, מחזיק תיק הגמלאים במחצית הראשונה של הקדנציה, ובנוסף, תיק הרווחה לכל תקופת הקדנציה, יו"ר וועדת גמלאים, בחצי קדנציה הראשונה וחבר בוועדה לקשרי חוץ.

מושיק גולדשטיין ('הבית שלנו בגבעתיים') המשנה לראש העירייה. מושיק ימשיך להחזיק את תיק מורשת ישראל ויהיה ממונה על נושאי הדת בעיר – המועצה הדתית, תנועת הנוער בני עקיבא ומעורבות בהחלטות הקשורות בחינוך הדתי ממלכתי בעיר. גולדשטיין יכהן גם כיו"ר יע"ד, יו"ר הוועדה לקשרי חוץ, חבר וועדת המשנה לתכנון ובניה וישמש מ"מ של יו"ר ועדה זו, חבר בוועדת הכספים, חבר בעמותת קהילתיים.

בני רייך ('גבעתיים מאוחדת-זך') המשנה לראש העירייה. יחזיק את תיק הגמלאים בקדנציה השנייה ויכהן כיו”ר האגודה לתרבות הדיור בעיר. בנוסף, הוא יהיה חבר בשורת ועדות, ובהן הוועדה המקומית לתכנון הבנייה, בדירקטוריון יעד, כנציג גבעתיים במוסד הגריאטרי האזורי גיל-עד במתחם בית החולים תל השומר (המשותף לכמה רשויות ובהן רמת גן) ובאיגוד ערים דן לתברואה.

יהודית קורוטקי ('גבעתיים שלנו') אשת החינוך הוותיקה תהיה ממונה על החינוך בבתי ספר היסודיים והתיכונים כולל צהרוני ביה"ס, יו"ר הוועדה לקידום מעמד הילד ותכהן כחברה בהנהלת תלמה ילין.

סיעת 'יש עתיד-מרצ', אשר קיבלה 3 מנדטים בבחירות למועצת העירייה, תחזיק את תיק הנוער, נכסים ומבני ציבור, יו"ר וועדת הנוער, חבר בוועדות: וועדת משנה לתכנון ובניה, וועדת מכרזים (נדב אלישיב) תיק צעירים מגיל 18 ועד גיל 30 לרבות חיילים וסטודנטים יו"ר הקרן להשכלה גבוהה, יו"ר וועדת צעירים (יערה סתיו). תיקי קיימות ואיכות הסביבה והקהילה השיוויונית, חברה בדירקטריון יע"ד החברה הכלכלית, חברת דירקטריון בקרן להשכלה גבוהה, יו"ר וועדת קיימות ואיכות הסביבה, חברה בוועדת הכספים, חברה בוועדת קשרי חוץ (אילה שני). תיק החינוך המיוחד בחצי הקדנציה הראשונה, חברת דירקטריון קהילתיים, חברה בוועדת הביקורת (רות ברונשטיין).

סיעת 'צעירים פלוס' בראשות סיון גולדברג, שקיבלה 5 מנדטים לא נכנסה בשלב זה לקואליציה וחמשת חבריה ישבו באופוזיציה.

רן קוניק ראש העירייה:  "כאשר ראש עיר ממנה את שני סגניו, הוא צריך לדעת שהוא יכול לסמוך עליהם ושיש לו אמון בהם. כרגע, אין לי אמון בסיון ולפיכך, שיתוף הפעולה בינינו לא יכול להימשך. גם התיקים שהוא דרש לא אפשרו להגיע להסכם. כל קמפיין הבחירות של הסיעה שלו התמקד בחינוך, אבל במשא ומתן הקואליציוני הם לא דרשו את תיק החינוך, רק עמדו על זה שסיון יהיה סגן ראש עירייה בשכר במשך חמש שנים. בקדנציה הקודמת, 'מרצ' עם 4 מנדטים הייתה באופוזיציה. מועצה ללא אופוזיציה זה לא דבר חיובי. אני לא פוסל את האפשרות שבעתיד יחולו שינויים ולפחות חלק מחברי ׳צעירים פלוס׳ יצטרפו לקואליציה.״

המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
המגרש הביתי

שושלת מליקה

אופק מליקה שוער נבחרת הנוער זוכת מדליית הארד במונדיאליטו 2023. גדל והתחנך בעיר גבעתיים, ובמועדון בו שיחקו גם בני משפחתו – הפועל רמת גן

קראו עוד»
כתבות השער

רעיון קטן שהפך לגדול

האדריכלית ומעצבת הפנים הילה עדני, חברה לדוגמנית ולכוכבת החדשה של "רוקדים עם כוכבים" רומי פרנקל ולקראת פסח השתיים ערכו מתיחת פנים לבסיס חטיבה 188

קראו עוד»
חדר החדשות

"ואני רק רציתי לשיר" להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרשים לריטה

חדר החדשות "ואני רק רציתי לשיר" להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרשים לריטה להקת נעורי גבעתיים היא אחת מלהקות הנוער הוותיקות והטובות בישראל שתפו להקות "נעורי גבעתיים", להקות הזמר הייצוגיות של העיר, קיימו אמש (ד')

קראו עוד»
כתבות השער

כיצד הפכה גבעתיים לעיר הכי מבוקשת

כיצד הפכה גבעתיים לעיר הכי מבוקשת בשנים האחרונות נשבר המחסום והעיר שנחשבה למנומנמת הפכה לצעירה ותוססת. אנשי הברנז'ה והתקשורת שעברו להתגורר בה בגלל משכנו של ערוץ 10 בבנין בית הורד נשארו בעיר בגלל איכות החיים,

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן