13/04/2024
13/04/2024
שבת, 13 באפריל 2024

נועה אגא וניר קורן מצטרפים לרשימת "צעירים פלוס" בגבעתיים

מערכת Gplus

20/08/2023

שתפו

משמאל: נועה אגא, ,סיון גולדברג וניר קורן

יו"ר סיעת "צעירים פלוס" בגבעתיים, סיון גולדברג, הכריז השבוע על מצטרפים חדשים לרשימה. מס' 4 תהיה נועה אגא, פעילה מרכזית בסיעה ונציגת ציבור בקרן גבעתיים לעידוד ההשכלה הגבוהה ומס' 5 יהיה ניר קורן, שמגיע לסיעה ממרצ.

נועה אגא, בת 33, נשואה ואם ל-2, שימשה כראש ועד ההורים של גן הילדים ״הרדוף״ והיא פעילה מאוד בקהילת ההורים של ילדי הגנים וילדי החינוך הביתי בדרום העיר, חברה בוועד הגנים העירוני של גבעתיים והקימה לאחרונה את מיזם "הורים מספרים" – שעת סיפור התנדבותית במרכז הקהילתי שז״ר בעיר.

ניר קורן, בן 34, גר בגבעתיים עשור עם בן זוגו ושימש בעבר חבר המועצה בעיר מטעם סיעת מרצ. קורן הוא איש חינוך ופעיל פוליטי וחברתי, דוקטורנט ומרצה לחינוך באוניברסיטת בן-גוריון. עבודת הדוקטורט שלו עוסקת בחינוך לאזרחות וחינוך לדמוקרטיה ואת הניסיון העצום שלו יביא ניר לחיזוק "צעירים פלוס" במועצת העיר. בקדנציה האחרונה ניר ייצג את הציבור הליברלי בעיר במבחר ועדות עירוניות ואף היה הראשון להעלות לסדר היום במועצת העיר את תעודת הזוגיות לזוגות להט"בים.

סיון גולדברג: "אני גאה ושמח על התרחבות רשימת צעירים פלוס באנשי חינוך מעולים, צעירים מעורבים בעלי זיקה חזקה לקהילה בגבעתיים. שניהם יהוו תוספת כוח משמעותית וחשובה לרשימה שלנו. ביחד נהפוך את גבעתיים לעיר הטובה והאיכותית ביותר בישראל".

עוד ב.בחירות בגבעתיים
חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כאן נולדתי, כאן ביתי וכאן אבנה את הקריירה שלי בשתי ידי" השחקן והזמר עומר דץ

כאן נולדתי, כאן ביתי וכאן אבנה את הקריירה שלי בשתי ידי" ראיון בפרספקטיבה הנכונה עם השחקן והזמר עומר דץ ד"ר נגה רוזנפרב צילום: אור דנון 18/3/2020 נפגשנו לראיון ב'מתוקה' בקניון גבעתיים כי עומר מת על

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן