07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

'יש עתיד' בגבעתיים ו'מרצ' בגבעתיים מתאחדות וירוצו ברשימה משותפת

הרשימה המשותפת למועצת העיריה בגבעתיים זכתה לברכות מיאיר לפיד, יו״ר יש עתיד, ומהנהגת מפלגת מרצ

מערכת Gplus

22/08/2023

שתפו

אלעד עוז רוזגוביץ, יו״ר סיעת יש עתיד בגבעתיים
סיעת יש עתיד בגבעתיים וסיעת מרצ בגבעתיים מתאחדות וירוצו ברשימה משותפת שתיקרא; יש עתיד מרצ גבעתיים דמוקרטית.
עפ"י תוצאות הבחירות הקודמות ב-2018, ל'יש עתיד' יש נציג אחד במועצה ול'מרצ' ארבעה נציגים – מה שהפך אותה לסיעה השנייה בגודלה במועצת העיריה בגבעתיים.
להלן הודעת הרשימה המאוחדת:
"החברה הישראלית מתמודדת בחודשים האחרונים עם ממשלה שמקדמת הפיכה משטרית, מחלישה את מערכת אכיפת החוק ומובילה לפירוק מערכת המשפט. כאילו לא די בכך, בכל יום עולה יוזמה נוספת, שמצמצמת לכל אחת ואחד מאיתנו את מרחב הנשימה, הדחוק ממילא.
מנסים לשנות את כללי המשחק ואת המשטר במדינת ישראל, להרוס את הדמוקרטיה הישראלית ולשנות באופן בלתי הפיך את פני המדינה והחברה. מאיימים לצמצם את החירויות האישיות שלנו, את זכויות הפרט ואת השוויון. את הנשים השארנו לסוף, כי ממילא יורו להם לעבור אחורה באוטובוס.
מול המציאות הזו היה לנו ברור שרק אם נאחד את כל הכוחות הליברליים בגבעתיים יחד, נוכל להבטיח שחיי תושבות ותושבי גבעתיים לא ישתנו. אנחנו מחויבים לשמור על גבעתיים ליברלית, חופשית, דמוקרטית וציונית. עיר שתגן על אורח החיים של תושביה ועל ציביונה ותעמוד בפרץ גלי החקיקה הקיצוניים של ממשלת נתניהו השישית.
בחרנו להתאחד לרשימה אחת למועצת העיר, רשימה גדולה ומשמעותית שתוכל לשמור על גבעתיים כפי שהיא: רשימת יש עתיד-מרצ-גבעתיים דמוקרטית. את הרשימה יוביל אלעד עוז רוזגוביץ, יו״ר סיעת יש עתיד בגבעתיים והיא תורכב מחברי וחברות מועצת העיר של סיעת מרצ גבעתיים ונציגי ונציגות יש עתיד בגבעתיים. הרשימה תורכב בשוויון מגדרי ותייצג גם את המשפחות המיוחדות של גבעתיים.
אנחנו קוראים לקולות הליברלים הנוספים בגבעתיים להצטרף אלינו ולהיות יחד כוח ליברלי חזק שישמור על גבעתיים דמוקרטית.
החל מהיום יעבדו פעילי המפלגות בעיר בכוחות משותפים על מנת להפוך לגורם גדול ומשמעותי שיהיה שותף לניהול העיר לצידו של ראש העיר רן קוניק. הרשימה זכתה לברכות של רוה״מ לשעבר יאיר לפיד, יו״ר מפלגת יש עתיד, וסיעת יש עתיד בכנסת וכן לברכתה של הנהגת מפלגת מרצ, שאישרה אמש את האיחוד החשוב הזה. הצטרפו אלינו ועזרו לנו להפוך לכוח המוביל במועצת העיר גבעתיים ובהנהלת העיר!"
עוד ב.בחירות בגבעתיים
חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
כתבות השער

אני לא יודע למה קיבלתי צל"ש, בסך הכול רציתי להגיע הביתה בשלום"

"אני לא רואה עצמי סופר אלא היסטוריון" סיפורו של יוסי ארגמן – האיש מגבעת התחמושת נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין השיר "גבעת התחמושת" נכתב כמה חודשים אחרי מלחמת ששת הימים על-ידי יורם טהרלב שקרא את

קראו עוד»
כתבות השער

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים'

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים' נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין 25/8/223 סמדר והמשפחה כשראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, המליץ לארגון

קראו עוד»
כתבות השער

"כיוונו גבוה ורצינו להגיע לנטפליקס"

שי אינס מפיק ויוצר, בעל חברת ההפקות ‘ארצה’ בשותפות עם דפנה פרנר עומד מאחורי ההפקות, הסדרות והסרטים הכי מוכרים ● ‘מלכת היופי של ירושלים’ שנמכר לחברת ‘נטפליקס’ עלה השבוע לשידור

קראו עוד»
כתבות השער

"התקבלתי לטלוויזיה וחיי השתנו מהקצה אל הקצה" מריה גורביץ – בובה של אמנית

מריה עם בובות מהתוכנית " מפלצות קטנות" ברשת 13 "התקבלתי לטלוויזיה וחיי השתנו מהקצה אל הקצה" מריה גורביץ – בובה של אמנית נעמי לבנון-קשת בבנין צנוע בסמטה רמת גנית שקטה, בדירה אחת, בקומה העליונה מתרחש

קראו עוד»
כתבות השער

"גבעתיים היא הבית שלי כיוצרת"

“מה שמעניין אותי באמת זה ‘הדרמה של האמצע’, שם נמצאים כל היצרים ושם מתרחשים הדברים האמיתיים. רוב השירים עוסקים בקצוות של הקשר- ההתחלה המתוקה או הסוף המר – אומרת יעל קידר, זמרת, מוזיקאית, יוצרת ומבצעת, ובצד כל אלה , עוסקת שנים רבות בטיפול זוגי ומשפחתי.

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן