01/12/2023
01/12/2023
יום שישי, 01 בדצמבר 2023

טלי ארגמן המועמדת לראשות העיריה בראש רשימת 'גבעתיים אחת'

"העיר צריכה ראשת עיר, שתעמוד במילתה ותיישם את הבטחותיה לתושבים"

מערכת Gplus

25/09/2023

שתפו

אחרי 25 שנים של עשייה כחברת מועצה מטעת 'הליכוד' ובשנים האחרונות גם מ"מ ראש העירייה, טלי ארגמן מכוונת גבוה: ראשות העיר גבעתיים.
זה לא שחסר לה עיסוקים, במיוחד אחרי שקיבלה לאחרונה את תואר המאסטרו בניצוח מבית הספר למוסיקה 'רימון', אבל היא מרגישה, שהעיר חייבת שינוי.
"העיר גבעתיים יקרה לי, אבל במקום לחבק את התושבים ולהקל על חייהם, העירייה עושה בדיוק ההיפך, ולזה אני לא יכולה להסכים. זו הסיבה להחלטתי להתמודד לראשות העירייה יחד עם חבורה נפלאה, מסורה ואמינה שחברה יחד לרשימת 'גבעתיים אחת'", מצהירה ארגמן. לאורך כל הדרך כמעט ולא תמצאו מילים רעות או ביקורת נוקבת על התנהלות העיר והעומד בראשה, אבל כן תמצאו הרבה מילים כמו 'כנות', 'עמידה במילה', 'מימוש הבטחות'.
"הגיע הזמן של'גבעתיים מגיע יותר' תהיה לא רק סיסמא, אלא המצע העיקרי והבלעדי של מי שעומד בראשות העירייה שלנו. מגיע יותר בחינוך, יותר בשירות לתושבים, יותר מרחב ציבורי ויותר פתרונות תחבורה וחנייה. הרגשתי , (וכמובן לא רק אני) שבשנים האחרונות אין בראשות העירייה מספיק מחשבה עלינו, התושבים. אין מחשבה על ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים, אין מחשבה על תשתיות ראויות, וזה כאב לי. כי באמת מגיע לעיר שלנו ראש או ראשת עירייה, שמילה אצלם תהיה מילה, הבטחה שתמומש , ולא סתם כותרת בעיתון", אומרת טלי ארגמן, המצפה מראש העירייה המכהן, רן קוניק , לעמוד בהבטחה אחת עיקרית שלו- לפרוש אחרי שתי קדנציות.
ארגמן חדורת המוטיבציה מצהירה עוד כי היא וחבריה לרשימת 'גבעתיים אחת' הגיעו אמנם ממפלגות שונות, אבל הם מאוחדים ברצון לשנות את סדרי העדיפויות בעיר.
"אנחנו מגיעים עם ניסיון אדיר ומוכח ברמה המקומית, ובעיקר מגיעים כדי לתת את הלב שלנו לעשות פה דברים אחרת, למצוא פתרונות, להיות מעשיים וקשובים ולא מנותקים", היא מדגישה.
ארגמן הובילה בקדנציה האחרונה שתי תוכניות לגיל הרך בגני הילדים- 'דיבייט' ו'שיימינג', כאשר 'דיבייט' מתמקד בהקניית נימוסים ודרך ארץ, ו'שיימינג' (ביוש) – נגד חרמות. כאשר היא ביקשה להגדיל את התקציב (280 אלף ₪ בסה"כ) נאמר לה ש'אין כסף', מה שרק הגביר אצלה את חשיבות הריצה לראשות העירייה. "החינוך הוא הדבר החשוב ביותר, העתיד של הילדים שלנו , ולצערי בגבעתיים זה פחות מורגש", היא מציינת.
לסיכום, מדגישה טלי ארגמן, "אני מאמינה, כי אבחר לראשות העירייה, ויחד עם חבריי נהפוך את גבעתיים לעיר, המשרתת את כלל תושביה בנאמנות

עוד ב.בחירות בגבעתיים
חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
כתבות השער

אני לא יודע למה קיבלתי צל"ש, בסך הכול רציתי להגיע הביתה בשלום"

"אני לא רואה עצמי סופר אלא היסטוריון" סיפורו של יוסי ארגמן – האיש מגבעת התחמושת נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין השיר "גבעת התחמושת" נכתב כמה חודשים אחרי מלחמת ששת הימים על-ידי יורם טהרלב שקרא את

קראו עוד»
כתבות השער

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים'

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים' נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין 25/8/223 סמדר והמשפחה כשראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, המליץ לארגון

קראו עוד»
כתבות השער

"כיוונו גבוה ורצינו להגיע לנטפליקס"

שי אינס מפיק ויוצר, בעל חברת ההפקות ‘ארצה’ בשותפות עם דפנה פרנר עומד מאחורי ההפקות, הסדרות והסרטים הכי מוכרים ● ‘מלכת היופי של ירושלים’ שנמכר לחברת ‘נטפליקס’ עלה השבוע לשידור

קראו עוד»
כתבות השער

"התקבלתי לטלוויזיה וחיי השתנו מהקצה אל הקצה" מריה גורביץ – בובה של אמנית

מריה עם בובות מהתוכנית " מפלצות קטנות" ברשת 13 "התקבלתי לטלוויזיה וחיי השתנו מהקצה אל הקצה" מריה גורביץ – בובה של אמנית נעמי לבנון-קשת בבנין צנוע בסמטה רמת גנית שקטה, בדירה אחת, בקומה העליונה מתרחש

קראו עוד»
כתבות השער

"גבעתיים היא הבית שלי כיוצרת"

“מה שמעניין אותי באמת זה ‘הדרמה של האמצע’, שם נמצאים כל היצרים ושם מתרחשים הדברים האמיתיים. רוב השירים עוסקים בקצוות של הקשר- ההתחלה המתוקה או הסוף המר – אומרת יעל קידר, זמרת, מוזיקאית, יוצרת ומבצעת, ובצד כל אלה , עוסקת שנים רבות בטיפול זוגי ומשפחתי.

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן