01/12/2023
01/12/2023
יום שישי, 01 בדצמבר 2023

דברים מהלב לתושבי גבעתיים

טלי ארגמן המתמודדת לראשות העיריה בפניה אישית לתושבים

מערכת Gplus

5/10/2023

שתפו

תושבים יקרים,
דברים מהלב,
לאחר 25 שנים של עשייה כחברת מועצה ובשנים האחרונות גם מ"מ ראש העירייה, ומתוך אחריות לעתיד העיר היקרה שלנו, החלטתי להתמודד לראשות עיריית גבעתיים.
ההחלטה הזו התגבשה אצלי כבר לפני תקופה, והלבטים היו רבים, אבל למי שבכל זאת תוהה, מדוע דווקא עכשיו, אני עונה באופן חד משמעי: כי גבעתיים יקרה לי!
היא לא יקרה רק לי, אלא לרבים וטובים בעיר מדור הוותיקים, דרך הצעירים, המשפחות ואפילו הילדים. נוצר חיבור אדיר, שכולי תקווה ותפילה, שיבוא לידי ביטוי גם ביום הבוחר של תושבים, שמרגישים, שמגיע להם יותר, לגבעתיים מגיע יותר.
הרגשתי בכל ליבי, שהפעם חייבת לקום רשימה, שתבטא היטב את רחשי הלב, ובעיקר את צרכי הציבור. וזאת, כדי שלא ירגישו התעלמות כפי שקרה בחמש השנים האחרונות.
הגיע הזמן של'גבעתיים מגיע יותר' תהיה לא רק סיסמא, אלא המצע העיקרי והבלעדי של מי שעומד בראשות גבעתיים. מגיע יותר בחינוך, מגיע יותר בבנייה, מגיע יותר בשירות לתושבים, מגיע יותר מרחב ציבורי, מגיע יותר פתרונות תחבורה וחנייה. גבעתיים לא תהיה גטו עטופה בגורדי שחקים.
הרגשתי (וכמובן לא רק אני) שבשנים האחרונות אין בראשות העירייה חשיבה עלינו, התושבים. אין חשיבה על ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים, אין חשיבה על הנכנסים לעיר ומתפללים למצוא מקום חנייה ואין חשיבה על תשתיות ראויות, ועוד ועוד.
כעומק ההופעות התקשורתיות של ראש העיר, כך גודל המחדלים וההתנתקות מהתושבים. אם לנהל עירייה היה טפיחה עצמית על השכם ותשלום מיליוני שקלים ליח"צ והופעות בטלוויזיה, רן קוניק היה נבחר לראש העיר המצטיין בתבל. אבל, כאשר המציאות היא הפוכה לחלוטין, וכל כך הרבה הבטחות שלא יושמו בפועל – הבנייה, המשתוללת בחוסר אחריות וללא מחשבה ובלי לייצר תשתיות, חלוקת דו"חות חנייה בסיטונות (כולל שבתות), פקקי ענק, הגורמים לכולנו סבל, היעדר מסגרת חינוכית אחת לילדים בעלי צרכים מיוחדים ועוד, אין מנוס מלקבוע, כי נותק הקשר בין ראש העירייה לבין התושבים.
לכן, אני וחבריי לרשימת 'גבעתיים אחת', הגענו מקצוות שונים והתאחדנו כדי לשנות את סדרי העדיפויות בעיר. אנחנו מגיעים עם ניסיון אדיר ומוכח ברמה המקומית, ובעיקר מגיעים כדי לתת את הלב שלנו לעשות פה דברים אחרת ולמצוא פתרונות ולא ראיונות. אנחנו רוצים להיות מעשיים וקשובים ולא מנותקים, לתת את הנשמה, ולא חלילה, שנצטרך לעשות הנשמה לעיר, ההולכת ודועכת.
קוניק עצמו הצהיר בעבר, שהוא לא יכהן משתי קדנציות. על הקביעה הזו אני דווקא מסכימה איתו. צריך גם לומר ביושר- קוניק איבד את זה. המוטיבציה, הרצון והברק להשקיע בנו האזרחים, נעלם.
רשימת 'גבעתיים אחת' כוללת נבחרת מצוינת של אנשים טובים ומקצועיים, המוכנים להפשיל שרוולים ולעבוד. ה'ביחד' הזה חשוב במיוחד בימים אלה. אנו מייצגים תושבים מכל המגזרים בעיר- חילונים, דתיים, מסורתיים, צעירים, משפחות והגיל השלישי. לכולנו מגיע לחיות באיכות חיים, וליהנות ממשאבי העיר עד תום.
בדיוק כמו תעודת המאסטרו בניצוח, שקיבלתי לאחרונה מבית הספר למוסיקה 'רימון', אני מאמינה, כי אוכל לנצח גם על העיר הנפלאה שלנו, יחד עם חבריי לרשימת 'גבעתיים אחת'.
אני מאמינה, כי אבחר לראשות עיריית גבעתיים בבחירות הקרובות, ויחד עם חבריי ניישם את החזון שלנו לעיר, המשרתת את כלל תושביה, ולא התושבים 'משרתים' את העומד בראשה.
בואו נעשה את זה ביחד, ונאחל לקוניק המשך דרך צלחה בדרכו החדשה.
שלכם,
טלי ארגמן
עוד ב.בחירות בגבעתיים

ד"ר טל גרינפלד מועמדת מס' 3 ברשימת הבית שלנו בגבעתיים בראשות מושיק גולדשטיין

ד"ר טל גרינפלד מועמדת מס' 3 ברשימת הבית שלנו בגבעתיים בראשות מושיק גולדשטיין מערכת Gplus 14/09/2023 שתפו משמאל ד"ר טלי גרינפלד, מושיק גולדשטיין ועו"ד יעקב שטרן ד"ר טל גרינפלד מועמדת מס' 3 ברשימת הבית שלנו

קראו עוד »
חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
כתבות השער

אני לא יודע למה קיבלתי צל"ש, בסך הכול רציתי להגיע הביתה בשלום"

"אני לא רואה עצמי סופר אלא היסטוריון" סיפורו של יוסי ארגמן – האיש מגבעת התחמושת נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין השיר "גבעת התחמושת" נכתב כמה חודשים אחרי מלחמת ששת הימים על-ידי יורם טהרלב שקרא את

קראו עוד»
כתבות השער

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים'

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים' נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין 25/8/223 סמדר והמשפחה כשראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, המליץ לארגון

קראו עוד»
כתבות השער

"כיוונו גבוה ורצינו להגיע לנטפליקס"

שי אינס מפיק ויוצר, בעל חברת ההפקות ‘ארצה’ בשותפות עם דפנה פרנר עומד מאחורי ההפקות, הסדרות והסרטים הכי מוכרים ● ‘מלכת היופי של ירושלים’ שנמכר לחברת ‘נטפליקס’ עלה השבוע לשידור

קראו עוד»
כתבות השער

"התקבלתי לטלוויזיה וחיי השתנו מהקצה אל הקצה" מריה גורביץ – בובה של אמנית

מריה עם בובות מהתוכנית " מפלצות קטנות" ברשת 13 "התקבלתי לטלוויזיה וחיי השתנו מהקצה אל הקצה" מריה גורביץ – בובה של אמנית נעמי לבנון-קשת בבנין צנוע בסמטה רמת גנית שקטה, בדירה אחת, בקומה העליונה מתרחש

קראו עוד»
כתבות השער

"גבעתיים היא הבית שלי כיוצרת"

“מה שמעניין אותי באמת זה ‘הדרמה של האמצע’, שם נמצאים כל היצרים ושם מתרחשים הדברים האמיתיים. רוב השירים עוסקים בקצוות של הקשר- ההתחלה המתוקה או הסוף המר – אומרת יעל קידר, זמרת, מוזיקאית, יוצרת ומבצעת, ובצד כל אלה , עוסקת שנים רבות בטיפול זוגי ומשפחתי.

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן