31/05/2024
31/05/2024
יום שישי, 31 במאי 2024

דברים מהלב לתושבי גבעתיים

טלי ארגמן המתמודדת לראשות העיריה בפניה אישית לתושבים

מערכת Gplus

5/10/2023

שתפו

תושבים יקרים,
דברים מהלב,
לאחר 25 שנים של עשייה כחברת מועצה ובשנים האחרונות גם מ"מ ראש העירייה, ומתוך אחריות לעתיד העיר היקרה שלנו, החלטתי להתמודד לראשות עיריית גבעתיים.
ההחלטה הזו התגבשה אצלי כבר לפני תקופה, והלבטים היו רבים, אבל למי שבכל זאת תוהה, מדוע דווקא עכשיו, אני עונה באופן חד משמעי: כי גבעתיים יקרה לי!
היא לא יקרה רק לי, אלא לרבים וטובים בעיר מדור הוותיקים, דרך הצעירים, המשפחות ואפילו הילדים. נוצר חיבור אדיר, שכולי תקווה ותפילה, שיבוא לידי ביטוי גם ביום הבוחר של תושבים, שמרגישים, שמגיע להם יותר, לגבעתיים מגיע יותר.
הרגשתי בכל ליבי, שהפעם חייבת לקום רשימה, שתבטא היטב את רחשי הלב, ובעיקר את צרכי הציבור. וזאת, כדי שלא ירגישו התעלמות כפי שקרה בחמש השנים האחרונות.
הגיע הזמן של'גבעתיים מגיע יותר' תהיה לא רק סיסמא, אלא המצע העיקרי והבלעדי של מי שעומד בראשות גבעתיים. מגיע יותר בחינוך, מגיע יותר בבנייה, מגיע יותר בשירות לתושבים, מגיע יותר מרחב ציבורי, מגיע יותר פתרונות תחבורה וחנייה. גבעתיים לא תהיה גטו עטופה בגורדי שחקים.
הרגשתי (וכמובן לא רק אני) שבשנים האחרונות אין בראשות העירייה חשיבה עלינו, התושבים. אין חשיבה על ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים, אין חשיבה על הנכנסים לעיר ומתפללים למצוא מקום חנייה ואין חשיבה על תשתיות ראויות, ועוד ועוד.
כעומק ההופעות התקשורתיות של ראש העיר, כך גודל המחדלים וההתנתקות מהתושבים. אם לנהל עירייה היה טפיחה עצמית על השכם ותשלום מיליוני שקלים ליח"צ והופעות בטלוויזיה, רן קוניק היה נבחר לראש העיר המצטיין בתבל. אבל, כאשר המציאות היא הפוכה לחלוטין, וכל כך הרבה הבטחות שלא יושמו בפועל – הבנייה, המשתוללת בחוסר אחריות וללא מחשבה ובלי לייצר תשתיות, חלוקת דו"חות חנייה בסיטונות (כולל שבתות), פקקי ענק, הגורמים לכולנו סבל, היעדר מסגרת חינוכית אחת לילדים בעלי צרכים מיוחדים ועוד, אין מנוס מלקבוע, כי נותק הקשר בין ראש העירייה לבין התושבים.
לכן, אני וחבריי לרשימת 'גבעתיים אחת', הגענו מקצוות שונים והתאחדנו כדי לשנות את סדרי העדיפויות בעיר. אנחנו מגיעים עם ניסיון אדיר ומוכח ברמה המקומית, ובעיקר מגיעים כדי לתת את הלב שלנו לעשות פה דברים אחרת ולמצוא פתרונות ולא ראיונות. אנחנו רוצים להיות מעשיים וקשובים ולא מנותקים, לתת את הנשמה, ולא חלילה, שנצטרך לעשות הנשמה לעיר, ההולכת ודועכת.
קוניק עצמו הצהיר בעבר, שהוא לא יכהן משתי קדנציות. על הקביעה הזו אני דווקא מסכימה איתו. צריך גם לומר ביושר- קוניק איבד את זה. המוטיבציה, הרצון והברק להשקיע בנו האזרחים, נעלם.
רשימת 'גבעתיים אחת' כוללת נבחרת מצוינת של אנשים טובים ומקצועיים, המוכנים להפשיל שרוולים ולעבוד. ה'ביחד' הזה חשוב במיוחד בימים אלה. אנו מייצגים תושבים מכל המגזרים בעיר- חילונים, דתיים, מסורתיים, צעירים, משפחות והגיל השלישי. לכולנו מגיע לחיות באיכות חיים, וליהנות ממשאבי העיר עד תום.
בדיוק כמו תעודת המאסטרו בניצוח, שקיבלתי לאחרונה מבית הספר למוסיקה 'רימון', אני מאמינה, כי אוכל לנצח גם על העיר הנפלאה שלנו, יחד עם חבריי לרשימת 'גבעתיים אחת'.
אני מאמינה, כי אבחר לראשות עיריית גבעתיים בבחירות הקרובות, ויחד עם חבריי ניישם את החזון שלנו לעיר, המשרתת את כלל תושביה, ולא התושבים 'משרתים' את העומד בראשה.
בואו נעשה את זה ביחד, ונאחל לקוניק המשך דרך צלחה בדרכו החדשה.
שלכם,
טלי ארגמן
עוד ב.בחירות בגבעתיים
חדשות העיר גבעתיים פלוס

"ואני רק רציתי לשיר" להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרשים לריטה

חדר החדשות "ואני רק רציתי לשיר" להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרשים לריטה להקת נעורי גבעתיים היא אחת מלהקות הנוער הוותיקות והטובות בישראל שתפו להקות "נעורי גבעתיים", להקות הזמר הייצוגיות של העיר, קיימו אמש (ד')

קראו עוד »
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
המגרש הביתי

שושלת מליקה

אופק מליקה שוער נבחרת הנוער זוכת מדליית הארד במונדיאליטו 2023. גדל והתחנך בעיר גבעתיים, ובמועדון בו שיחקו גם בני משפחתו – הפועל רמת גן

קראו עוד»
כתבות השער

רעיון קטן שהפך לגדול

האדריכלית ומעצבת הפנים הילה עדני, חברה לדוגמנית ולכוכבת החדשה של "רוקדים עם כוכבים" רומי פרנקל ולקראת פסח השתיים ערכו מתיחת פנים לבסיס חטיבה 188

קראו עוד»
כתבות השער

כיצד הפכה גבעתיים לעיר הכי מבוקשת

כיצד הפכה גבעתיים לעיר הכי מבוקשת בשנים האחרונות נשבר המחסום והעיר שנחשבה למנומנמת הפכה לצעירה ותוססת. אנשי הברנז'ה והתקשורת שעברו להתגורר בה בגלל משכנו של ערוץ 10 בבנין בית הורד נשארו בעיר בגלל איכות החיים,

קראו עוד»
כתבות השער

גם בעסקי הביוטי אפשר לעשות אקזיט

כיצד הפכה חברת הקוסמטיקה והאיפור איל מקיאג' של אורן ושירן הולצמן מגבעתיים ליוניקורן, כלומר למותג האונליין הגדול ביותר בארה"ב בתחום הביוטי בשווי העולה על מיליארד דולר

קראו עוד»
חדר החדשות

"היו הרבה מתחרים אבל אתה בעיניי הטוב מכולם"

אורי אהרונוביץ' חזר לאחרונה לאהבה האמיתית שלו – למטבח. לאחרונה, בוודאי צפיתם בו על המסך ברשת 12 כשהתמודד על הסינר המיוחל והצליח להצטרף לנבחרת מאסטר-שף בעונתה ה-11. אחרי מנת דג עם לימון גראס שהעיפה את השופטים ופסטת פיצ'י נפלאה עם עגבניות, שמע מרותי ברודו: "היו הרבה מתחרים אבל אתה בעיניי הטוב מכולם"

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן