06/12/2023
06/12/2023
יום רביעי, 06 בדצמבר 2023

שעתנו היפה:

מתגייסים, מתנדבים, ותורמים

בעוד מדינת ישראל מתקשה לספק מענה, הציבור הישראלי מתגלה במלוא תפארתו. תושבי גבעתיים מתגייסים בהמוניהם למאמץ המלחמתי ועושים כל שביכולתם לסייע בכל הנדרש, כדי לעזור ולו במעט: מארחים משפחות מעוטף עזה ומהצפון, מבשלים ואופים, תורמים ציוד לחיילי צה"ל ומשנעים את החבילות לכוחות בשטח ועוד ועוד

 

בר פנזור

28/10/2023

רק חקלאות ישראלית

אנחנו נמצאים בימים הכי קשים שידענו במדינה מאז הקמתה. מתקפת חמאס האכזרית שיתקה את החקלאות בנגב המערבי, המחירים זינקו, הרשתות מיהרו לייבא סחורה, וכשהחקלאים חזרו לשדות הם גילו שלתוצרת שלהם כבר אין ביקוש. קן בורוכוב של הנוער העובד והלומד בגבעתיים התגייס לסייע למשקי הנגב והעוטף ובשיתוף פעולה עם מוטי יוכפז, תושב גבעתיים, ראש העיר רן קוניק וסגניתו אור-לי ניב, הובאה תוצרת ונמכרה לתושבים.

הנשק הסודי של הבייקרי

בנות הבייקרי במרכז הקהילתי שז"ר הכינו מבחר קינוחים נטולי גלוטן ובעזרת קובי יעקבי, נשיא ליונס גור אריה גבעתיים ונילי גור-אריה, הצליחו לשנע אותן ליחידה הצבאית.

 

איזה נוער!

סיירת המקלטים של נוער גבעתיים נרתמים לסייע בפינוי ציוד ממקלטים בבתים משותפים לניקוי והשמשת מקלטים ישנים שלא היו בשימוש במהלך השנים האחרונות, ובשל כך הצטברו בהם לכלוך רב וציוד מיותר. נוער גבעתיים מתנדבים גם במרכז 'פלא' לילדים עם צרכים מיוחדים ומסייעים בליווי, בהפעלת שעת סיפור ויצירה.

הפכו רעיון קטן לפרויקט גדול

גל העזרה כולל בתוכו יוזמות מרגשות רבות, ובהן גם היוזמות של ארגון ליונס גור אריה גבעתיים. בזמן שהגברים עוזרים בשינוע של ארגזים מלאי כל טוב לחיילים, ובביקור שורדי שואה שזקוקים לחברה, הנשים מתכנסות וסורגות כובעים לחיילים. בפעילות המבורכת הזו הן משלבות תחושת נתינה וגם תחושה של רגיעה וחדווה. הכובעים המחממים ישלחו לחיילים בחזית.

כפתור ופרח של שמעון בן צבי

תלמידי ומורי תיכון שמעון בן צבי התגייסו יחד בשבועות האחרונים במגוון רחב של פעילויות. סידרו אפודים וארגזי מזון, עזרו לארגן חתונה בבסיס, קטפו, אפו ובישלו וגם נרתמו לעזור במתפרה הצה"לית – שלא יחסר כפתור במדים, ושלא יהיה קרע במכנסיים. באחד הימים אפילו נפגשו מורה ובוגר בית הספר באיזור הכינוס.

מיזם האופניים

גי שובל תושב גבעתיים שמתנדב בעמותת ״פנימית״, קורא לתושבים להגיע ולתרום אופניים והוא יתקן וישפץ אותם עבור תושבי העוטף שאיבדו את ביתם ורכושם או שנאלצו להתפנות. עיריית גבעתיים העמידה לטובת הפרויקט מתחם ב-״בית שניידרמן״, שבו ירוכזו האופניים וגיא והמתנדבים יעמלו על השיפוץ.

המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס', והישארו מעודכנים

אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס', והישארו מעודכנים

אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape
אולי יעניין אותך
רוית סיני 110
המומחית רוית סיני

כיצד ניתן לבחון הצעות מיזמים והאם ניתן לשפר אותן?

"יזמים המציעים להוביל את בעלי הדירות, כאשר אותם בעלים אינם עדיין מיוצגים, עלולים לנצל את כוחן על בעלי הדירות ולהשאיר קצוות פתוחים בהסכם, המאפשרים להם לספח אליהן אחוזים רבים מהתמורה שיכולה הייתה להגיע לבעלי הדירות"

קראו עוד »
אדם גורל יועץ נדל"ן

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה לאחרונה אושרה תוכנית האב המתווה את מדיניות התכנון ארוכת הטווח של גבעתיים – האם ואיך ההחלטה נוגעת בכל אחד מאיתנו אדם גורל שתפו פורסם: 25/08/2023 אילוצרציה להמחשה של שכונת

קראו עוד »
המומחים

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה לאחרונה אושרה תוכנית האב המתווה את מדיניות התכנון ארוכת הטווח של גבעתיים – האם ואיך ההחלטה נוגעת בכל אחד מאיתנו אדם גורל שתפו פורסם: 25/08/2023 אילוצרציה להמחשה של שכונת

קראו עוד »

קוראת ונזכרת בספריית בית עמנואל

"כל אחד מכם בוודאי זוכר את הספרנית המיתולוגית בספרייה אליה השתייך בילדותו. אצלי זו הייתה הגב' מירה רובין, שהייתה הספרנית בספריה העירונית, בית עמנואל בר"ג. חדר העיון בספריה העירונית היה הממלכה שלה ונשלט על ידה"

קראו עוד »
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן