07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023
חדשות הנדלן מחוז דן

בשורה ברמת גן: שדרוג רחוב הרא״ה

הועדה המקומית המליצה לאשר שתי תכניות פינוי בינוי משמעותיות ברחוב הרא״ה ברמת גן

רועי ברזילי, צילום עמי ארליך

שתפו

במסגרת התכניות, ייהרסו 7 בניינים ישנים בסך הכל ובמקומם ייבנו 4 בניינים חדשים עם 157 יחידות דיור. בנוסף, יורחבו שטחים לשימושי מסחר, מבנים ומוסדות ציבור, תורחב זכות הדרך, דבר שיקל על התושבים בחנייה ותנועה וישדרג שדרוג משמעותי את אחד הרחובות הראשיים בעיר.
סגן ראש העיר, עו"ד רועי ברזילי, יו"ר הועדה המקומית, אישר הפרטים ומסר: "העדיפות שהענקתי לתכניות פינוי בינוי מתחמיות ברחובות ראשיים מקבלת ביטוי ברור עם ההמלצה שלנו לאשר שתי תכניות שמחדשות קטע משמעותי ברחוב הראשי בעיר. עד כה ההתחדשות היתה בפנים השכונות. אנחנו פועלים בשנתיים האחרונות במטרה לחדש את הרחובות הראשיים שעד היום היו מוזנחים, ישנים, ללא מסחר פעיל, ובלי אפשרות להרחיב את זכות הדרך והוספת שבילי אופניים. מדובר בבשורה משמעותית וחשובה עבור התושבים ובעלי העסקים ברמת גן. המסגרת היא בנייה מרקמית ולא גבוהה עם צפיפות מינימלית ההכרחית לצורך ההתחדשות ואני מקווה שהועדה המחוזית תקבל את המלצתי ונוביל יחד שינוי משמעותי ונשדרג את הרחוב הכי מרכזי בעיר עבור כלל הציבור הרמת גני״.

חדשות העיר רמת גן פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן