04/12/2023
04/12/2023
יום שני, 04 בדצמבר 2023
נטע עדני

נטע עדני

ישראל חוגגת ספורט - להתרגש, לאהוב ולנצח

משחקי המכביה ברמת גן

כפר המכביה שוכן בקצה הדרום מזרחי של העיר ר״ג, עם שטח כולל של כ 80- דונם, בסמוך לספארי ובמקביל לכביש 4, בשכונת רמת חן. הכפר הוקם בעקבות חזונו של אהרון נתנאל, יו"ר מכבי העולמית להקמת כפר אולימפי מרכזי לתנועה. עיריית רמת גן הקצתה מגרש למטרה זו, וב-1957 לקראת המכביה החמישית, הוקם עליו המבנה הראשון. לקראת המכביה השישית נוספו שלושה בנייני מגורים, חדר אוכל ומרכז ספורט.

כפר המכביה משמש להרבה אירועים ציבוריים, פרטיים ואף ממלכתיים. אני זוכרת אותו בעיקר בשני אירועים מרכזיים
שאירעו בהקשר הזה.
הראשון שבהם, אירוע מצער. בערב פתיחת המכביה ה 15- בשנת 1997, קרס הגשר. 4 אנשים נהרגו ו 39- אנשים נפצעו. אסון גדול שקרה בעיר ילדותי עם משמעות ברמה הבינלאומית.
השני, אירוע משמח. באירועי המכביה ה- 20 בשנת 2016 גייסה אותי מיכל, כדי להיות חלק ממערך ההתנדבות. הייתי
הקשר הישראלי בין שחקני המכביה אשר שהו במלון דיויד אינטרקונטיננטל לבין העיר ת״א. הכרתי שחקנים ושחקניות
ממגוון ארצות, שלוו ע״י בני משפחותיהם, השתתפתי בחגיגת ספורט נפלאה ויצרתי חיבור טבעי ונעים בין עיר ילדותי לבין עיר מגורי. נתתי המלצות על מסעדות, בילויים, טיולים. הכי טבעיעבורי! או כמו שנוהגים לכנות אותי חבריי – אינטרנטע.

        
ביולי השנה תיערך המכביה ה-21 בישראל – ׳ישראל חוגגת ספורט׳. אלפי ספורטאיות וספורטאים משמונים מדינות יגיעו לכאן. היוצאים מהארץ בימים אלו דרך נתב״ג יכולים לפגוש ולהכיר חלק מההיסטוריה הספורטיבית הישראלית במסגרת משחקי המכביה. אפשר לצפות בתערוכה המוצגת במקום ולראות את מיטב השחקנים והשחקניות, שהביאו הישגים נבחרים וידועים לעולם כולו.
בין התמונות המוצגות בתערוכה מרגשת זו ניתן לראות את תמונת טקס פתיחת המכביה הראשונה שהתקיימה ב-1932 ובה התחרו 390 ספורטאים מ-18 מדינות, לצד תמונה מהמכביה האחרונה שהתקיימה באצטדיון טדי בירושלים לעיני 30 אלף צופים בשנת 2017. התנדבות באירוע בינלאומי זו חוויה איכותית.
בא לך להתנדב ולהכיר א.נשים מכל מיני מקומות זה הזמן להצטרף לנבחרת ההתנדבות.
תאריכי ההתנדבות במכביה – 10.7-26.7.22  המשימות באזור המרכז והשרון הן ברמת גן, פתח תקווה, תל אביב, נתניה ורעננה.
תפקידי המתנדבים הם מגווניםמ שמעותיים וניתן להשתלב במשימות ארוכות/קצרות טווח / ואנו מזמינים אתכם להירשם ונשמח לחזור עם כל הפרטים: 👇👇

https://forms.gle/oPaypLUkcUtw4rZn6

נטע עדני, מנהלת ובעלת חברת ‘בר קיימא – נכסים. אנשים. סביבה’.

המאמר התפרסם גם במגזינים 'גבעתיים פלוס' ו'רמת גן פלוס'

כל האמור לעיל אינו מהווה תחליף ליעוץ פרטני ומלא ו/או ייעוץ עסקי פרטני ומלא ו/או המלצה לנקיטת פעולה כלשהי

כתבות נוספות בתחום

קוראת ונזכרת בספריית בית עמנואל

"כל אחד מכם בוודאי זוכר את הספרנית המיתולוגית בספרייה אליה השתייך בילדותו. אצלי זו הייתה הגב' מירה רובין, שהייתה הספרנית בספריה העירונית, בית עמנואל בר"ג. חדר העיון בספריה העירונית היה הממלכה שלה ונשלט על ידה"

קראו עוד »

סינמה סיטי: 'סיפורו של אלוף'

הקרנת סרט בתוך אולם ספורט בבית ספר מקומי – היה אירוע נפוץ בשנות השמונים […] משפחות שלמות היו הולכות יחד להקרנה, עם כל השכנים וזו הייתה חגיגה של התקהלות חברתית עם תוספת תרבותית"

קראו עוד »
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אולי יעניין אותך
אדם גורל יועץ נדל"ן

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה

תוכנית המתאר 2040 של גבעתיים והשפעתה לאחרונה אושרה תוכנית האב המתווה את מדיניות התכנון ארוכת הטווח של גבעתיים – האם ואיך ההחלטה נוגעת בכל אחד מאיתנו אדם גורל שתפו פורסם: 25/08/2023 אילוצרציה להמחשה של שכונת

קראו עוד »
אל תפספסו הכתבות האהובות
מתגלגלים

תענוגות שטח ההפקר.עם פורד ברונקו – רכב השטח במבחן דרכים

מתגלגלים תענוגות שטח ההפקר עם פורד ברונקו BADLANDS כתב וצילם: ירון הולנדר נובמבר 2023 פורד פיתחה את הברונקו כמתחרה ישיר למותג המפורסם, ג'יפ, ואף הוא בהשוואה למקור, מצויד בחלקים פריקים כמו הדלתות והגג. חמישה דורות

קראו עוד»
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
מגזין רמת גן פלוס

מגזין רמת גן פלוס 112

'רמת גן פלוס' החדש מלחמת מלחמת חרבות ברזל
2023. מערכת 'פלוס תקשורת' וכל בית ישראל מחבקים את תושבי ישראל ומחזקים את הכוחות ההצלה והבטחון

קראו עוד»
Shape
Shape
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד »

'מפנק האריות'

איתן קדוש הוא ה'אבא של הלוחמים'. הוא מגויס כל כולו על מנת לדאוג לרווחתם ולחיוכם של החיילים, בכל שעות היממה "בלי החיוך של החיילים, היום שלי לא יעיל!

קראו עוד »

"אני חשוף לפיתויים בפיצוציה כל היום, אבל למזלי יש את אברהמסון"

שולי ליניאדו מרמת גן עבר שני ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר ללא הועיל:  "ירדתי במשקל מהר יותר בשלושת חודשים הראשונים שלאחר הגמילה מסוכרים ופחמימות ממכרות במכון אברהמסון. 15 אנשים עם דחף בלתי נשלט לפחמימות נגמלו בעקבותיי וכולם מצליחים לרדת יפה במשקל"

קראו עוד »

מפיק לחלום – מגזין 18

דר שפרן מפיק הסרט החדש "לעבור את הקיר" שיצא לאחרונה לאקרנים ועוד סרטים טובים אחרים, מלבד היותו איש יוזמה מבורך, ומלא בעשייה הוא גם תושב גבעתיים לכל המשתמע מכך

קראו עוד »

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים'

"זו פעילות כל כך מתגמלת. פעילות שממלאה לי את הלב. את כל כולי" סמדר וייס מייסדת עמותת 'תושבים למען תושבים' נעמי לבנון-קשת צילום: איציק רובין 25/8/223 סמדר והמשפחה כשראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, המליץ לארגון

קראו עוד »
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן